GSSF LEAGUE CLASS RESULTS

A Class 

 B Class

C Class

AmChar Georgia
September 12, September 19, September 26, 2021
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Alpheaus Brumfield
Darren Hagen
Julia Horton
Todd Yost
Kevin Wiggins
Steve Keller
Tom Lowe
Mark Patillo
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Glen Webber Jay Mielnik Julia Horton
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Patricia Walker Glen Webber
Governors Gun Club
September 12, September 24, September 26, 2021
A Class B Class C Class
Stuart Adams
James Cook
N/A
Byron Slater
Julie Leonard
N/A
Montell Charley
Kyle Wedhorn
Lawrence Leonard
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
James Cook Tim Link Julie Leonard
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Stuart Adams Stuart Adams
Stone Harts Gun Club & Indoor Range
September 10, September 17, September 24, 2021
A Class B Class C Class
Ronald Ackerman
Tim Chardavoyne
N/A
Gabriel Cayama
Jake Monk
Rene Paez
Nelson Osorio
Bruno Costa
Jose Velez
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
?????? Ronald Ackerman N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Christopher Macias Steve Lumbert Ronald Ackerman
National Range & Armory
September 1, September 8, September 15, 2021
A Class B Class C Class
Greg Snyder
Bill Zaidel
Darryl Swift
Andrew Whelan
Jon Miller
David Masteller
Jordan Miller
Christopher Hoffman
Andrew Stamp
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Charles Chiao, Jr. Greg Snyder CJ Cannon
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Lisa Naso Greg Snyder
Parma Armory Shooting Center
August 21, August 28, September 4, 2021
A Class B Class C Class
Andrew Burwell
John Holton
Shaun Moran
James Chura
Michael Washington
Peter Daher
Doug Kusak
Roman Kolosionek
Nancy Sherman
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Peter Daher Andrew Burwell Valerie Chambers
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A James Chura James Chura
Governors Gun Club
August 15, August 22, August 29, 2021
A Class B Class C Class
Darren Hagen
Jay Mielnik
Jimmy Sadler
Stuart Adams
Bud Willis
Matt Kearney
Glen Lauzon
Kyle Wedhorn
Cyrus Fisher
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Tim Link Darren Hagen N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Stuart Adams Brian Sundvik
Liberty Firearms Institute
August 6, August 13, August 20, 2021
A Class B Class C Class
G. Ditus
R. Glitz
T. Berlijn
Ja. Pelletier
Jo. Pelletier
T. Berlijn
J. Blevins
E. Bupp
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Roger Crawford G. Ditus J. Blevins
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A R. Glitz R. Glitz
AmChar Georgia
August 1, August 8, August 15, 2021
A Class B Class C Class
Alpheaus Brumfield
Jay Mielnik
Glen Webber
Patrick O'Malley
James Browning
James Masters
John Weaver
Ron DesRochers
Dave Rogers
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Todd Yost Jay Mielnik Julia Horton
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Brett Browning Glen Webber
Miami Valley Shooting Grounds
July 31, August 28, September 25, 2021
A Class B Class C Class
Jim Withrow
John Willett
Steven Pyle
Louis Thumser
Mike Desch
Bob Marks
Craig Weatherhead
Dave Simons
Steen Justice
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Robert Oaks Ray Gordon, Jr. N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N.A John Willett John Hoin
Eagle Gun Range
July 30, August 27, September 24, 2021
A Class B Class C Class
Matt Chua
Alan Thompson
Bob Irving
Robert Lewis
Len Nary
Ron Counts
Darren Wells
Tommy Lindsey
Victor Armenta
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Lisa Ventura Bob Irving Jen Jen Min
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Alan Thompson Jen Jen Min
Range 609
July 24, August 7, August 28, 2021
A Class B Class C Class
Jeff Matteis
Tyler Horton
Anthony Potter
Brendan Merriott
Skip Laughlin
Anthony Leonetti
Tony Kapurelos
Zach Sykes
Peter Faucett
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Anthony Potter Anthony Leonetti Vicki Matteis
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jeff Matteis Doug Henderson
Range 609
July 24, August 7, August 28, 2021
A Class B Class C Class
Jeff Matteis
Tyler Horton
Anthony Potter
Brendan Merriott
Skip Loughlin
Anthony Leonetti
Tony Kapurelos
Zach Sykes
Peter Fawcett
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Anthony Potter Anthony Leonetti/Skip Loughlin Vicki Matteis
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jeff Matteis Doug Henderson
Diamondback Shooting Range
July 24, August 28, September 25, 2021
A Class B Class C Class
Randy Olson
N/A
N/A
Joe Durnbaugh
N/A
N/A
Spencer Farrin
N/A
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Mike Brown Randy Olson N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Randy Olson Randy Olson
Franklin Range
July 20, August 17, September 21, 2021
A Class B Class C Class
Shane Spinner
Stan Kasakevics
Keith Breeden
Ken Lilly
Mike Felix
Jonathon Johnson
Leah Lilly
Kato Kinder
Jeremy Mills
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Keith Breeden Mike Felix Leah Lilly
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Stan Kasakevics Stan Kasakevics
Sheridan Arms, LLC
July 19, August 23, September 20, 2021
A Class B Class C Class
Rob Jackson
Rob Latimer
Duncan Redfield
Virginia Dall
Bill Bruce
Nick Taylor
Clayton Wackerle
Paul Wackerle
Jim Miller
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Mikayla Philp Jason McMillon Kathleen Johnson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Rob Latimer Duncan Redfield
Center Target Sports
July 17, August 21, September 18, 2021
A Class B Class C Class
Richard Bass
Adam Lester
Tim McCormick
Sam McGeorge
Craig Gural
Eric Crosby
Jason Warren
Don Tompkins
Ed Broberg
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Same McGeorge Richard Bass N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Richard Bass Adam Lester
GSSF CMP National Challenge
July 17, July 18, July 18, 2021
A Class B Class C Class
Jonathan Shue
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
N/A Carl Clegg Patricia Dye
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Dustin Carr Jack Ragsdale N/A
Big Boys Guns, Ammo & Range
July 17, August 21, September 18, 2021
A Class B Class C Class
Bill Campbell
Adam Strader
Ralph Mitten
Gary Wayland
Scott Swidler
Thomas Ward
Victor Hamberlin
Adam Davis
Rick McDaniel
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bill Campbell Adam Strader Kandence Ward
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Kandence Ward Scott Swidler Charles Hempfling
Eagle Gun Range
July 16, August 13, September 10, 2021
A Class B Class C Class
Paul Baumgardner
Bob Irving
Edwin Maier
Elsie Santiago
John Willey
Naldy Santiago
Morgan Lyons
Ray Alverez-Torre
Margaret Daily
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bob Irving Ron Counts Elsie Santiago
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Bob Irving Bob Irving
Skagit Shooting Range
July 15, August 19, September 16, 2021
A Class B Class C Class
Mark McLachlin
Bruce Clemans
Chuck Garner
Gregg Straathof
Pat Neely
Caleb Bethea
Linda Thompson
Jon Petrezelka
Nathan Curtis
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Colin Christie Dan Bethea Rebecca Erskine
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Caleb Bethea Bruce Clemans Andrew Hermer
Freedom Mill Gun Range
July 12, August 9, September 13, 2021
A Class B Class C Class
Tanner Meyer
Tyler Eads
N/A
Tim Welch
Brian Thompson
N/A
John Luchetti
N/A
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Brian Thompson Tanner Meyer N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Brian Thompson William Westray
Governors Gun Club
July 11, July 18, July 25, 2021
A Class B Class C Class
Josh Harris
Steven Langer
N/A
Cyrus Fisher
Kevin Wedhorn
N/A
Glen Lauzon
Tim Link
Devika Harding
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Glen Lauzon Josh Harris Devika Harding
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Steven Langer Steven Langer
Long Shot Pistol And Rifle LLC
July 11, July 18, July 25, 2021
A Class B Class C Class
Jeff Matteis
Vickie Matteis
Joseph Riley
Kevin Andrade
Patrick Murray
Dan L. Fishman
Stephanie Roman
Rosa Ramos
Daniel C. Fishman
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Vickie Matteis Jeff Matteis Vickie Matteis
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Daniel C. Fishman Jeff Matteis Jeff Matteis
Indy Arms
July 11, August 8, September 12, 2021
A Class B Class C Class
Joel T. Nadler
Vince Corvari
Jeff Detrick
Willie Bush, Jr.
Darrius Joiner
Michael Mahoney
Ryan Conley
James Cortrecht
Tim Ali
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Vince Corvari Jeff Detrick Meghan Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Raymond Nadler Vince Corvari Meghan Lowery
AmChar Georgia
July 11, July 18, July 25, 2021
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Alpheaus Brumfield
Glen Webber
Patrick O'Malley
Julia Horton
Frank Wright
Mark Patillo
Francine Locke
Kelly Wilson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Glen Webber Jay Mielnik Julia Horton
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A James Browning Glen Webber
Firearms Range & Clothing Inc
July 11, August 8, September 26, 2021
A Class B Class C Class
Bryan Bagnell
William Casanova
Dustin Hannah
Larry Whited
Nathan Taylor
Frank Anderson
Jo Nell Brister
Michael Hedge
Donna Ferguson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jesse Kellum Douglas Wylie Jo Nell Brister
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Larry Whited Larry Whited
Bayou Dragon Guns & Indoor Range
July 10, August 14, September 11, 2021
A Class B Class C Class
Corey Newby
Larry Whited
Mike Aldridge
William Casanova
Brock Chamberlain
Aaron Smith
Christy Drachenberg
Jeffrey Fletcher
Adam Kalnit
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bridgette Aldridge Corey Newby Bridgette Aldridge
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Larry Whited Larry Whited
Bullseye Marksman
July 10, August 7, September 4, 2021
A Class B Class C Class
John Farrar
James Lecki
Guy Goolsby
Gordon Amisano
Ginger Harlow
John O'Connor
Darryl Daugherty
Bill Harlow
Frank Rietta
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
John O'Connor John Farrar Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A James Lecki John Farrar
National Range & Armory
July 7, July 14, July 21, 2021
A Class B Class C Class
Bill Zaidel
Greg Snyder
Michael Miller
John Cole
John McNamara
David Masteller
Christopher Hoffman
Charles Chiao, Jr.
Lisa Naso
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Darryl Swift Greg Snyder Lisa Naso
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John McNamara Bill Zaidel
Nashville Armory
July 6, August 3, September 7, 2021
A Class B Class C Class
Keith Breeden
Shane Spinner
Bill White
Stan Kasakevics
Daniel Casanove
Mike Felix
Leah Lilly
Stan Walls
Ken Lilly
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bruce Lueckenhoff Shane Spinner Leah Lilly
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Ketih Breeden Stan Kasakevics
Trigger Time Indoor Gun Range
June 29, July 27, August 31, 2021
A Class B Class C Class
Mary Carmona
Joshua Jackson
N/A
Brian Thompson
Ben Campbell
N/A
Daniel Wood
Joel Grimes
Harriett Williams
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Harriett Williams Karen Whitlock Mary Carmona
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Brian Thompson Jennifer Cook
Illinois State Rifle Association
June 27, July 25, August 29, 2021
A Class B Class C Class
John Spomar
Chris Bauer
Richard Pearson
Tom Jurgens
James Gonzales
Deb Hayden
Steve Samelak
Frank Perrotta
Robert Beckman
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Frank Perrotta Rick Neal Jennifer Becvar
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Richard Pearson Richard Pearson
The Sportsman's Shop
June 26, July 24, August 14, 2021
A Class B Class C Class
James Doherty
Greg Beall
Vickie Matteis
Dan Mayo
Karen Wright
Danny Mayo
Robert Fearins
Jill Robinson
James Turnbull
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ron Bowman Ron Bowman Vickie Matteis
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Danny Mayo Greg Beall Jeff Matteis
Calibers National Shooters Sports, LLC -Clovis
June 25, July 30, August 27, 2021
A Class B Class C Class
Greg Southard
Stanley Williams
N/A
Rudy Medina
Paul Howard
N/A
Tyquon Green
Ken Steinbacher
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Greg Southard Stanley Williams N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Greg Southard Greg Southard
Shawnee Outdoors
June 20, July 18, August 29, 2021
A Class B Class C Class
Rick Howell
N/A
N/A
Kemit Grafton
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Rick Howell Kemit Grafton N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A N/A Aaron Armentrout
Cypress Creek Indoor Range
June 19, July 17, August 21, 2021
A Class B Class C Class
Dwight Pilkilton
Randy Nash
John Moody
James H. Walker
Matthew Womelsforf
Jeremy Martin
Keith Webster
Alan Scott Boyd
Sherry Moody
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Gerald Poppe Dwight Pilkilton Kim Boyd
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Dwight Pilkilton Dwight Pilkilton
Calibers National Shooters Sports - Coors Blvd.
June 18, July 23, August 20, 2021
A Class B Class C Class
Tony Otero
Matt Johnson
N/A
Joe Keel
William Cassel
N/A
Matt Johnson
Ken Steinbacher
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Matt Johnson Joe Keel N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A William Cassel Elizabeth Cassel
Defense In Depth
June 13, July 25, August 15, 2021
A Class B Class C Class
Chris Volk
Jim Sizemore
Mike Rokles
Bob Masi
Rich Eckles
Ken Blemings
Suzie Nething
George Zimmerman
Larry Hill
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
George Zimmerman Jim Sizemore Suzie Nething
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jim Sizemore Jim Sizemore
Treasure Chest Gun Shop
June 12, July 10, August 14, 2021
A Class B Class C Class
J D Harty
Levi Blumanhourst
Todd Perry
Herman Bolte
Curtis McDonough
Bill Campbell
Jane Bolte
Joe Fairchild
David Hyle
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ed Paul J D Harty Donna Cramer
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A J D Harty Levi Blumanhourst
Calibers National Shooters Sports - Cutler Ave.
June 11, July 16, August 27, 2021
A Class B Class C Class
Tony Otero
Matt Johnson
N/A
Joe Keel
William Cassel
N/A
Matt Johnson
Steven Cano
Ken Steinbacher
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ellizabeth Cassel Steve Cano N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A William Cassel Robert Malseed
AmChar Georgia
June 6, June 13, June 27, 2021
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Alpheaus Brumfield
Darren Hagen
Marcelino Aviles
Brett Browning
Kevin Wiggins
Mark Patillo
Tom Lowe
Nakiesha Bbbs
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Carl Green Jay Mielnik Julia Horton
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Brett Browning Glen Webber
Long Shot Pistol And Rifle LLC
May 23, June 6, June 13, 2021
A Class B Class C Class
Aleksey Kokit
Vick Garbowski
Jeff Matteis
Leonardo DePinto
Kevin Guarderas
Dewitt Fleming
Elizabeth Royser-Young
Rosa Ramos
Kathleen Sanseverino
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Vick Garbowski Aleksey Kokit Vickie Matteis
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jeff Matteis Jeff Matteis
Bristlecone Shooting, Training & Retail Center
May 19, May 26, June 2, 2021
A Class B Class C Class
Cindy Coker
Laurie Michelson
John Boettcher
Penny Alles
Theo Berlijn
Dean Bristol
Reno Pelletier
Tyler Eurick
Gary Koldyke
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Richard Glitz Gabe Douda Cindy Coker
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Tyler Eurick John Boettcher Richard Glitz
Governors Gun Club
May 16, June 6, June 27, 2021
A Class B Class C Class
Josh Harriss
Amin Khan
Marc Schaffer
Kevin Wedhorn
Josh Harriss
Bud Willis
Glen Lauzon
Wesley Smith
Devika Harding
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Kevin Wedhorn Josh Harriss N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Amin Khan N/A
The Gun Guys
May 15, June 19, July 17, 2021
A Class B Class C Class
Wayne Leatherberry
Troy Hamm
Fred McClenahan
Brian High
Mike Olyphant
Colby Christie
David Kaub
Joe McDaniel
Lyndon Jordan
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Brian High Wayne Leatherberry Teresa Sellers
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Tristan Uht Fred McClenahan Troy Hamm
Lynchburg Arms
May 9, June 13, July 11, 2021
A Class B Class C Class
Mitch Cox
Leonard Bryant
Simon Leray
Judith Gallion
Ken Clark
Katie Bernotsky
Mike Frazier
Joe Modica
Philip Honaker
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
James Ranzo Ken Price Katie Bernotsky
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Connor Brumfield Mitch Cox Simon Leray
Liberty Firearms Institute
May 7, May 14, May 21, 2021
A Class B Class C Class
Richard Glitz
Christopher Wronski
N/A
Jonathan Michael
Ken Brink
Theodorus Berlin
Reno Pelliter
Suzanne Freehauf
Kristina Kowalczyk
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Mike Earwood Richard Glitz Suzanne Freehauf
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Richard Glitz Richard Glitz
National Range & Armory
May 5, May 12, May 19, 2021
A Class B Class C Class
Greg Snyder
Paul Hansen
Bill Zaidel
John C
Michael Miller
Charlie Fordham
Wayne Sheppard
Mike Cannon
Lisa Naso
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Greg Snyder Bill Zaidel Lisa Naso
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John McNamara Bill Zaidel
Mainstreet Guns & Range
May 2, June 13, July 11, 2021
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Robert Seymour
Steve Kleinschmidt
Brian Thompson
Ginger Harlow
Jim Royal
Bill Harlow
Bryan Kiger
Francine Locke
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bill Harlow Steve Kleinschmidt Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Steve Kleinschmidt Steve Kleinschmidt
AmChar Georgia
May 2, May 16, May 30, 2021
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Patrick O'Malley
Julia Horton
Kevin Wiggins
Tom Lowe
Alpheaus Brumfield
Marcelino Aviles
Nakiesha Bibbs
James Harry
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Dave Rogers Jay Mielnik Julia Horton
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A James Griffin, Jr. Brett Browning
Jefferson Indoor Range
April 25, May 30, June 27, 2021
A Class B Class C Class
Bryan Bagnell
Gary Thibodaux
N/A
Forrest Boudreaux
Barbara Thibodaux
William Casanova
Bruce Chapman
Michael Hedge
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
William Casanova Al Prieto Barbraa Thibodaux
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Gary Thibodaux Bryan Bagnell
Miami Valley Shooting Grounds
April 24, May 29, June 26, 2021
A Class B Class C Class
Cheryl Morris
James Patton
Benjamin Leiby
Thomas Temple
Willliam Hedrick
Jeffreey Herbst
Steve Temple
Bob Marks
Jacob Salazar
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Nathaniel Davis James Patton Cheryl Morris
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A James Patton John Hoin
Eagle Gun Range
April 23, May 28, June 25, 2021
A Class B Class C Class
Rommel Raneses
Paul Baumgardner
Bob Irving
Robert Burns
Len Nary
Arash Marzban
Victor Armenta
Ron Counts
Morgan Lyons
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Stan Renfro Rommel Raneses Jen Jen Min
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
n/a Bob Irving Rommel Raneses
Franklin Range
April 20, May 18, June 15, 2021
A Class B Class C Class
Shane Spinner
Stan Kasakevics
Bill Treanor
Caleb Hartwell
Jeff Daron
Keith Breeden
Ken Lilly
Leah Lilly
Jonathon Johnston
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Keith Breeden Rich Guerrero Leah Lilly
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Stan Kasakevics Bill Treanor
Sheridan Arms, LLC
April 19, May 17, June 14, 2021
A Class B Class C Class
Rob Jackson
Walter Galat
Jerry Carmien
Eric Giessl
Nick Taylor
Kathleen Johnson
Jason McMillon
James Wegner
Evan Kaczmarek
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Karl Kwast Neil Griffor Kathleen Johnson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jerry Carmien Rob Latimer
Center Target Sports
April 17, May 15, June 19, 2021
A Class B Class C Class
Richard Bass
Pierce Gural
Joe Durnbaugh
Sam McGeorge
Jerry Larson
Craig Gural
Tim McCormick
Frank Cardella
Jason Warren
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Eric Mortimer Russell Twardowski N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Pierce Gural Richard Bass Jason Illing
Appalachian Gun, Pawn & Range
April 17, May 15, June 19, 2021
A Class B Class C Class
John Farrar
T. Burton
Derek Edge
Camille Brown
Bob Manker
Eric Payne
Brett Browning
Eddie Neighbors
Dan Tierney
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Eric Payne Wayne McCurley Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Josiah Sassman Thad Burton John Farrar
Big Boys Guns, Ammo & Range
April 17, May 15, June 19, 2021
A Class B Class C Class
Ricky Howell
Scott Swidler
Gabriel Schuetzner
Jack Watkins
Thomas Ward
Adam Strada
Curtis Ross
Michael Cox
Cheryl McCracken
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Lisa Suiter Ricky Howell Cheryl McCracken
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Kandence Ward Scott Swidler Gabriel Schuetzner
Skagit Shooting Range
April 15, May 13, June 17, 2021
A Class B Class C Class
Andrew Hermer
Mark McLauchlin
Mike Simons
Nicholas Schultz
Rodney Rochon
Andrew Olson
Austin Garner
Jon Petrzelka
Nathan Curtis
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Kim Schultz Joe DeSimone Judy Garner
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mark McLauchlin Mike Simons
Freedom Mill Gun Range
April 12, May 10, June 14, 2021
A Class B Class C Class
Brian Thompson
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ken Westray Tim Welch N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A N/A Claude Haynes
Indy Arms
April 11, May 9, June 13, 2021
A Class B Class C Class
Vinh Dang
Joel T. Nadler
Brian Gerster
Yuri Zelenin
Willie Bush Jr.
Darrius Joiner
Paul McDougal
Tim Ali
Michael Stottlemyer
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Tim Ali Joseph Emerick Meghan Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Brandon Dang Yuri Zelenin Meghan Lowery
Coyote Creek Outdoors
April 11, May 23, June 13, 2021
A Class B Class C Class
Rob Troolin
Derek Barenwald
Bill Ferwerda
Fred Peterson
Mike Neuman
Anthony Gamboni
John Singer
Jay Schwinefus
Joshua Zieman
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Cheryl Shoden Rob Troolin Robin Kottowitz
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Erica Schaefer Bill Ferwerda Bill Ferwerda
AmChar Georgia
April 11, April 18, April 25, 2021
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Darren Hagen
Julia Horton
Kevin Wiggins
Kelly Wilson
James Cook
Mark Patillio
Patrick Taylor
Chad Burkey
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jay Mielnik Jay Mielnik Julia Horton
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A James Cook Jay Mielnik
Bayou Dragon Guns & Indoor Range
April 10, May 8, June 12, 2021
A Class B Class C Class
Larry Whited
Corey Newby
William Casanova
Michael Hedge
Allen Hebert
Charles Green II
Adam Kalnit
Scott Hammonds
Jessie Tom Kellum
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Aaron Smith Larry Whited Christy Drachenberg
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Larry Whited Larry Whited
Bullseye Marksman
April 10, May 1, June 5, 2021
A Class B Class C Class
John Farrar
James Lecki
Leonard Filipkowski
Guy Goolsby
Ginger Harlow
Darryl Daugherty
Bill Harlow
Francine Locke
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Claude Haynes Tom Fariss Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Leah Filipkowski James Lecki John Farrar & Ken Westray
Eagle Gun Range
April 9, May 14, June 11, 2021
A Class B Class C Class
Paul Baumgardner
Bob Irving
Ron Counts
Elsie Santiago
Naldy Santiago
Victor Armenta
Margaret Daily
Mario Arellano
Crystal Thornton
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Crystal Thornton Bob Irving Elsie Santiago
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Bob Irving Richard Bourlon
Nashville Armory
April 6, May 4, June 1, 2021
A Class B Class C Class
Shane Spinner
Stan Kasakevics
Keith Breeden
Dakota Clark
Bill White
Ken Lilly
Mike Felix
Kato
Daniel B. Casanova
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Leah Lilly Shane Spinner Kato
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Stan Kasakevics Shane Spinner
The Sportsman's Shop
March 27, April 24, May 29, 2021
A Class B Class C Class
Harry Russell
James Doherty
Jeff Matteis
Dan Mayo
Karen Wright
David Keller
Anthony Luzynski
Ken Wright
Robert Ferains
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Dan Mayo Harry Russell Vickie Matteis
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Danny Mayo Harry Russell Harry Russell
Defense In Depth
March 21, April 25, May 23, 2021
A Class B Class C Class
Jim Sizemore
Travis Prince
Chris Volk
Mike Rokles
Bob Masi
Richard Eckles
Jason Lemley
Suzie Nething
George Zimmerman
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jim Sizemore Chris Volk Suzie Nething
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mike Rokles Bob Masi
Defense In Depth
March 21, April 25, May 23, 2021
A Class B Class C Class
Jim Sizemore
Travis Prince
Chris Volk
Mike Rokles
Bopb Masi
Richard Eckles
Jason Lemley
Suzie Nething
George Zimmerman
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jim Sizemore Chris Volk Suzie Nething
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mike Rokles Bob Masi
Sharp Shooters Indoor Range
March 20, April 17, May 29, 2021
A Class B Class C Class
Todd Hofue
Adam Lester
Sam McGeorge
James Franklin
Jason Warren
Troy Reit
William Ericson
N/A
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Richard Bass James Franklin N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A N/A N/A
Nebraska Game & Parks Outdoor Education Center
March 13, April 17, May 15, 2021
A Class B Class C Class
Eric Mende
David Griffith
Andy Agena
Mark Brasch
Ben jochum
Ross Young
Kyle Sherwood
Jerry Bucy
Brian Goninan
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Dan Bubb Eric Mende rachel Carlson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A David Griffith David Griffith
Treasure Chest Gun Shop
March 13, April 10, May 8, 2021
A Class B Class C Class
Levi Blumanhourst
JD Harty
Curtis McDonough
Todd Perry
Nate Chilson
Herman Bolte
David Hyle
Eric Bolton
John Hendricks
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jane Bolte Todd Perry Donna Cramer
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A JD Harty Levi Blumanhourst
Treasure Chest Gun Shop
March 13, April 10, May 8, 2021
A Class B Class C Class
Levi Blumanhourst
JD Harty
Curtis McDonough
Todd Perry
Nate Chilson
Herman Bolte
David Hyle
Eric Bolton
John Hendricks
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jane Bolte Todd Perry Donna Cramer
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A JD Harty Levi Bumanhourst
AmChar Georgia
March 7, March 14, March 21, 2021
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Darren Hagen
Marcelino Aviles
Julia Horton
Kelly Wilson
Steve Keller
Mark Patillio
Michael Wood
Chad Burkey
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Carl Green Jay Mielnik Julia Horton
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Frank Wright Alpheaus Brumfield
National Range & Armory
March 3, March 10, March 17, 2021
A Class B Class C Class
Greg Snyder
Bill Zaidel
Tim Benner
Darryl Swift
Andrew Whelen
John McNamara
Rick Kintzer
Jordan Miller
Wayne Sheppard
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Michael Miller Bill Zaidel Lisa Naso
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John McNamara Greg Snyder
Shawnee Outdoors
February 28, March 28, April 25, 2021
A Class B Class C Class
Rick Howell
N/A
N/A
Bobby Altstatt
N/A
N/A
Kevin Kilmurray
N/A
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Rick Howell Rick Howell Donna Kilmurray
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Michael Wallace Rick Howell
Cypress Creek Indoor Range
February 27, March 20, April 17, 2021
A Class B Class C Class
Trueman Adams
Randy Nash
Dwight Pilkilton
James Watson
Gerald Poppe
Eddie Strait
Beth Moody
Andy Keenum
Alton Trewadway
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jack Belew Tom Reburn Beth Moody
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Randy Nash Trueman Adams
Calibers National Shooters Sports - Coors Blvd.
February 26, March 26, April 23, 2021
A Class B Class C Class
Tony Otero
Javier Chavez
N/A
William Cassel
Matt Johnson
N/A
Elizabeth Cassel
Michelle Hernandez
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Matt Johnson Matt Andor Elizabeth Cassel
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Lorelia Sedillo Javier Chavez Javier Chavez
Calibers National Shooters Sports, LLC -Clovis
February 19, March 19, April 16, 2021
A Class B Class C Class
Eric Goodkowsky
Kelly Mimms
N/A
Stanley Williams
Jerry Brown
N/A
Greg Southard
N/A
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Kelly Mimms Stanley Williams N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Kelly Mimms Greg Southard
Lynchburg Arms
February 14, March 14, April 11, 2021
A Class B Class C Class
Leonard Bryant
Jon Dabareiner
James Ranzo
Katie Bernotsky
Paul Olivas
Joseph Modica
Carrie Methanie
Tim McGuiness
Kathy George
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ken Price Ken Price Katie Bernotsky
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Connor Brumfield Leonard Bryant Ken Price
Calibers National Shooters Sports - Cutler Ave.
February 12, March 12, April 9, 2021
A Class B Class C Class
Tony Otero
Robert Malseed
N/A
William Cassel
Sabino Grijalva
N/A
Elizabeth Cassel
Matt Johnson
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Robert Malseed Robert Malseed Elizabeth Cassel
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Emma Antal William Cassel Robert Malseed
Liberty Firearms Institute
February 12, February 19, February 26, 2021
A Class B Class C Class
Richard Glitz
Reno Pelletier
N/A
Travis Franklin
Suzanne Freehauf
N/A
Theodorus Berlign
Steve Houchin
James Pelletier
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Travis Franklin Richard Glitz Suzanne Freehauf
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Richard Glitz Shawn Fahy
CrossRoads Shooting Sports
February 12, February 26, March 12, 2021
A Class B Class C Class
Shane Wyman
John Halsey
Gustavo Ponce
Steve Starks
Depora Wyman
Cheryl Heinzman
Josh Steuterman
Kent Cole
Sarah Brooks
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ken Cole Gustavo Ponce Delo Cameron
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Ayden Strand Shane Wyman Randy Cameron
AmChar Georgia
February 7, February 14, February 21, 2021
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Steve Keller
Julia Horton
Marcelinio Aviles
Alpheaus Brumfield
Mark Patillo
Steve Kiker
Clark Darley
Michael Wood
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Kenny Wesley Jay Mielnik Julia Horton
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Frank Wright Kenny Wesley
Bristlecone Shooting, Training & Retail Center
February 3, February 17, March 3, 2021
A Class B Class C Class
Richard Glitz
Jon Manna
Chris Randall
Laurie Michelson
Norm Spahr
Theo Berlijn
Jeffery Bair
Jeff Weaver
Tyler Eurick
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ronnie Masters Jeremy Kiefert Laurie Michelson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Tyler Eurick Richard Glitz Jeremy Kiefert
Bristlecone Shooting, Training & Retail Center
February 3, February 17, March 3, 2021
A Class B Class C Class
Scott Starks
Chris Randall
Richard Bristol
Duane Thompson
Norm Spahr
Alfonzo Perez-Palma
Carol Smith
Theo Berlijn
Eric Smith
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jeremy Kiefert Jeremy Kiefert Penny Alles
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Richard Bristol Duane Thompson
Miami Valley Shooting Grounds
January 30, February 27, March 27, 2021
A Class B Class C Class
Cheryl Morris
John Hoin
Louis Thumser
William Hedrick
Marc Troike
Jeff Shiverdecker
Dick Heyduck
Jacob Salazar
Brian Brussell
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Matt Low John Hoin Cheryl Morris
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Kyle Low Louis Thumser Charyl Morris
Eagle Gun Range
January 29, February 26, March 26, 2021
A Class B Class C Class
Paul Baumgardner
Rommel Raneses
Bob Irving
Victor Armenta
Len Nary
Ron Counts
Morgan Lyons
Tommy Lindsey
Linus Heydon
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ron Counts Bob Irving Jen Jen Min
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Bob Irving Rommel Raneses
Emerald Coast Indoor Shooting & Sport
January 25, February 22, March 22, 2021
A Class B Class C Class
Kenneth Chandler
Robby Harris
Michael Radenheimer
Brian Smith
David Mittler
Todd Foreman
James Taylor
Athen Hobbs
Tom Rimkus
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Athena Hobbs Michael Radenheimer Aubrey Summers
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Athena Hobbs Robby Harris Michael Radenheimer
Diamondback Shooting Range
January 23, February 27, March 27, 2021
A Class B Class C Class
Randy Olson
Mike Brown
N/A
Joe Durnbaugh
Liz Miller
N/A
Marlene Meyerhoff
Spencer Farrin
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Joe Durnbaugh Randy Olson Liz Miller
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Randy Olson Randy Olson
Thunder Alley Indoor Range
January 23, February 27, March 20, 2021
A Class B Class C Class
Ben Yochum
David Hartley
Ken Wallin
Ron Attanasio
Steve Greenwood
Lance Neeman
Chris Zeeb
Jerry Bucy
Michael Paus
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ron Attanasio Dave Niehus N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Malcolm Boone David Hartley Ben Yochum
Skagit Shooting Range
January 21, February 18, March 18, 2021
A Class B Class C Class
Mark McLaughlin
Chuck Garner
Greg Straatof
Scott Bailey
Colin Mahoney
Ben Hagglund
Caleb Bethea
Nathan Curtis
John Petczelka
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bruce Clemans Dan/Joe Judy Garner
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Caleb Bethea Bruce Clemans Andrew Hermer
Franklin Range
January 19, February 16, March 16, 2021
A Class B Class C Class
Shane Spinner
Stan Kasakevics
Ken Lilly
Caleb Hartwell
Daniel Casanova
Mike Fellix
Jonathan Johnston
K. Leah Lilly
Jeff Daron
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Daniel Casanova Shane Spinner K. Leah Lilly
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Stan Kasakevics Shane Spinner
Coyote Creek Outdoors
January 17, February 21, March 14, 2021
A Class B Class C Class
Bill Ferwerda
Paul Tangen
Paula Hengel
Ed Fritz
Thomas Tangen
Adam Schaefer
Michael Geiser
Dan Niccum
Francis del Rosario
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Robbin Kottwitz Derek Baerenwald Paula Hengel
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Ethan Kyllo Bill Ferwerda Jeffrey Bunch
Big Boys Guns, Ammo & Range
January 16, February 20, March 20, 2021
A Class B Class C Class
Gabriel Schuetzner
Ricky Howell
Scott Swidler
Tim Renzelman
Joshua Hodges
John Cottingham
Alan Davis
Thomas Ward
Adrian Otap
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Alan Davis Gabriel Schuetzner N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Scott Swindler Rocky Howell
Appalachian Gun, Pawn & Range
January 16, February 20, March 20, 2021
A Class B Class C Class
Dan Tierney
Derek Edge
Camille Brown
Thad Burton
Tevin Richardson
Eric Payne
Ricky Rodriguez
Eddie Neighbors
Bill Harlow
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bill Harlow Tevin Richardson Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Sophia Richardson Bob Manker Bob Manker
The Gun Guys
January 16, February 20, March 20, 2021
A Class B Class C Class
Troy Hamm
Brian High
Fred McClenahan
John Stine
Mike Olyphant
Connor High
Bradley Bell
Kay Ediger
Rich Uht
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Mike Olyphant Troy Hamm Teresa Selleres
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Connor High Fred McClanahan Troy Hamm
Center Target Sports
January 16, February 20, March 20, 2021
A Class B Class C Class
Richard Bass
Same McGeorge
Eric Mortimer
Pierce Gural
Jerry Larson
Tim McCormick
Don Tompkins
Dennis Filipowski
Greg Sullivan
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Joseph Voss Pierce Gural Mary Goitia
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Pierce Gural Richard Bass Jason Illing
Texarkana Gun Barn & Range
January 16, March 20, March 20, 2021
A Class B Class C Class
Steve Shatto
Robert Morgan
Chuck Winchell
Peggy York
John McGuire
Brian Wittlief
Don Garza
Kyle Smith
Jonathan Matlock
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ronald Steve Lindsey Don Garza Peggy York
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Steve Shatto Ladale York
The Shooter's Sports Center
January 16, February 20, March 20, 2021
A Class B Class C Class
Larry Lake
Troy Janda
Maximilian Heberling
Elizabeth Janda
Evan Van Ommeren
Matt Brzeski
Krik Karolus
Mike Piechowski
Carlton Dorval
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Michael Mellert Larry Lake Lois Kaminski
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Carlton Dorval Larry Lake Carlton Harms
Eagle Gun Range
January 15, March 12, March 25, 2021
A Class B Class C Class
William King
Mike Gregory
Paul Baumgardner
Naldy Santaigo
Ty Hiter
Victor Armenta
Ron Counts
Lisa Ventura
Elsie Santiago
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Elsie Santiago Bob Irving Lisa Ventura
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Bob Irving Bob Irving
Indy Arms
January 10, February 14, March 14, 2021
A Class B Class C Class
Joseph Emerick
Vinh Dang
Joel T. Nadler
Darrius Joiner
Mike Dollinger
Pete Gross
Ed Cortrecht
Tim Ali
Lawrence Kemp
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Joseph Emerick Jeff Detrick Meghan Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Brandon Dang Yuri Zelenin Vinh Dang
Bayou Dragon Guns & Indoor Range
January 9, February 13, March 13, 2021
A Class B Class C Class
Scott Braaten
Brock Chamberlain
Larry Whited
William Casanova
Bridgette Aldridge
Kerry Bailey
Allen Hebert
Adam Kalnit
Jessie Tom Kellum
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Charles Hagebusch Scott Braaten Bridgette Aldridge
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Brock Chamberlain Scott Braaten
Sharp Shooting Indoor Range
January 9, February 13, March 13, 2021
A Class B Class C Class
Todd Hogue
Brian Elliott
Adam Lesteir
Todd Roberts
Sam McGeorge
Troy Reit
Edward Dettman
Jerry Larson
Jason Warren
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Troy Reit Todd Hogue Sue Maggio
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A N/A N/A
Trigger Time Indoor Shooting Range, Inc.
January 9, February 13, March 13, 2021
A Class B Class C Class
Jason Mahaffey
William Beckman, III
Scott Watkins
Robin Haygood
Mike Forsythe
Phil Lee
Mary Lou Beckman
William Beckman, Jr.
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Mike Forsythe Scott Watkins Mary Lou Beckman
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mary Lou Beckman Scott Watkins
Bullseye Marksman
January 9, February 6, March 6, 2021
A Class B Class C Class
Alfred Sauve
James Lecki
Ginger Harlow
Robert Greenage
Joey Supple
Alex Hebert
Leonard Filipkowski
Curtis Steed
Bill Harlow
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
James Lecki Mate Standard Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Leah Filipkowski Alfred Sauve Robert Greenage & James Lecki
National Range & Armory
January 6, January 13, January 20, 2021
A Class B Class C Class
Greg Snyder
Chuck Chiao, III
Bill Zaidel
John McNamara
Bill Trelinski
Darryl Swift
Christopher Hoffman
Lisa Naso
Rick Kintzer
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Chuck Chiao, III Greg Snyder Lisa Naso
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John McNamara Greg Snyder
Nashville Armory
January 5, February 2, March 2, 2021
A Class B Class C Class
Dakota Clark
Austin Hull
Bill White
Shane Spinner
Eddie Sexton
Jeff Daron
Daniel Casanova
Mike Felix
Ken Lilly
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jeff Daron Shane Spinner Kato Kinder
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Austin Hull Billl White Shane Spinner
AmChar Georgia
January 3, January 10, January 17, 2021
A Class B Class C Class
Kathryn Klaus
Jay Mielnik
Darren Hagen
Brett Browning
Robert W. Kaylor
Robert Greenage
Kelly Wilson
Michael Wood
Steve Keller
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Angela Kiker Jay Mielnik Kathryn Klaus
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Brett Browning Brett Browning
Defense In Depth
December 27, January 24, February 28, 2021
A Class B Class C Class
Shannon Prince
Jim Sizemore
Travis Prince
Richard Eckles
Cheryl Morris
Chris Volk
Jason Lemley
Bob Masi
Larry Hill
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Gary Schubert Jim Sizemore Cheryll Morris
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Ken Blemings Cheryl Morris
Treasure Chest Gun Shop
December 12, January 9, February 13, 2021
A Class B Class C Class
Nate Chilson
Herman Bolte
Greg Horlick
Curtis McDonough
Charlie Kindall
John Davies
Dorin Nelson
Jane Bolte
Corbin Karnes
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Donna Cramer Ray Stiggins Donna Cramer
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Corbin Karnes Curtis McDonough Levi Blumanhourst
Treasure Chest Gun Shop
December 12, January 9, February 13, 2021
A Class B Class C Class
Nate Chilson
Herman Bolte
Greg Horlick
Curtis McDonough
Charlie Kindall
John Davies
Dorin Nelson
Jane Bolte
Corbin Karnes
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Donna Cramer Ray Stiggins Donna Cramer
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Corbin Karnes Curtis McDonough Levi Blumanhourst
AmChar Georgia
December 6, December 13, December 20, 2020
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Darren Hagen
Kathryn Klaus
Patrick O'Malley
Steve Keller
Julia Horton
Patrick Taylor
Alpheaus Brumfield
Kelly Wilson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Patrick O'Malley Jay Mielnik Kathryn Klaus
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Robert Kaylor Jay Mielnik
Cypress Creek Indoor Range
November 21, December 19, January 23, 2021
A Class B Class C Class
Glenn Bevis
Jason Bryan
Trueman Adams
Eric Zachman
Dalton Jones
Kolton Robinson
Henry Harrison
Eddie Strait
Ron Harwell
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
John Moody Glenn Bevis Kristen Harrison
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Layla Bryan Glenn Bevis Glenn Bevis
Calibers National Shooters Sports - Cutler Ave.
November 20, December 18, January 15, 2021
A Class B Class C Class
Tony Otoo
Richard Glitz
Bryan Maglidt
Javier Chavez
William Cassel
Robert Malseed
Elizabeth Cossel
Benjamin Wolfe
Lee Kinley
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jordan Sadillo Gary Antal Elizabeth Cossel
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Emma Antal Rick Glitz Joe Keel
Lynchburg Arms
November 18, December 13, January 10, 2021
A Class B Class C Class
Simon LeRay
Chris Jones
Ken Price
Fred Sloan
Joseph Modica
Juldy Gallion
Katie Bernetsky
Tim Pritchett
Tim Cotter
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ken Price Simon LeRay Katie Bernetsky
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Connor Brumfield Ken Price Simon LeRay
Eagle Gun Range
November 15, November 22, December 13, 2020
A Class B Class C Class
Jeffrey Loaring Clark
Alan Thompson
Paul Baumgardner
Richard Bourlon
Jen Jen Min
Samuel Thompson
Ron Counts
Carol Tackett
Tommy Lindsey
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Victor Armenta Rommel Raneses Jen Jen Min
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Alan Thompson Jeffrey Loaring Clark
Eagle Gun Range
November 15, November 22, December 13, 2020
A Class B Class C Class
Jeffrey Loaring Clark
Alan Thompson
Paul Baumgardner
Richard Bourlon
Jen Jen Min
Samuel Thompson
Ron Counts
Carol Tackett
Tommy Lindsey
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Victor Armenta Rommel Raneses Jen Jen Min
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Alan Thompson Jeffrey Loaring Clark
Nebraska Game & Parks Outdoor Education Center
November 10, December 8, January 12, 2021
A Class B Class C Class
Eric Mende
Austin Adams
Jason Mack
Andrew Hartley
Mark Willoughby
Ross Young
Andy Agena
Andrew Mende
Jerry Bucy
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Steve Greenwood Eric Mende Rachel Carlson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Jon Lindell Dave Griffith Dave Griffith
Liberty Firearms Institute
November 6, November 13, November 20, 2020
A Class B Class C Class
Shawn Fahy
William Smith
Theodorus Berlun
Steve Houchin
Penny Alles
Jason White
Travis Franklin
Barbra Packard
Reno Petlletier
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Theodorus Berlin Shawn Fahy Penny Alles
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A William Smith Penny Alles
National Range & Armory
November 4, November 11, November 18, 2020
A Class B Class C Class
Greg Snyder
Charles Chiao, III
William Zaidel
Bill Trelinski
Bud Kibbe
Tim Benner
Christopher Hoffman
Jordan Miller
Lisa Naso
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Christopher Hoffman William Zaidel Lisa Naso
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Charlie Fordham William Zaidel
AmChar Georgia
November 1, November 15, November 22, 2020
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Brett Browning
Teruko Dixon
Kathryn Klaus
Michael Wasielewski
James Cook
Marcelino Aviles
Steve Kiker
Mark Patillio
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
James Harry Jay Mielnik Julia Horton
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Brett Browning Jay Mielnik
Miami Valley Shooting Grounds
October 31, November 28, December 26, 2020
A Class B Class C Class
Seven Pyle
John Willett
Cheryl Morris
Charles Potterf
Jim Withrow
Louis Thumser
Jeff Herbst
Matt Novitske
Tim Pothast
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jim Withrow Cheryl Morris Cheryl Morris
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Steven Pyle Cheryl Morris
Shawnee Outdoors
October 25, November 15, December 20, 2020
A Class B Class C Class
Kermit Grafton
N/A
N/A
Rick Howell
N/A
N/A
Michael Wallace
Milt Watkins
Colmar Wallace
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Aaron Armentrout Rick Howell N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Michael Wallace Rick Howell
Diamondback Shooting Range
October 24, November 28, December 20, 2020
A Class B Class C Class
Randy Olson
N/A
N/A
Joe Durnbaugh
N/A
N/A
Spencer Farrin
N/A
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Randy Olson Randy Olson Marlene Meyerhoff
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Randy Olson Randy Olson
Franklin Range
October 20, November 17, December 15, 2020
A Class B Class C Class
Stan Kasakevics
Shane Spinner
Bill White
Jonathon Jackson
Jeff Daron
Daniel B. Casanova
Ken Lilly
Kato Kinder
K. Leah Lilly
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Stan Kasakevics Shane Spinner Kato Kinder
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Stan Kasakevics Shane Spinner
Safeside Lynchburg
October 18, November 15, December 20, 2020
A Class B Class C Class
Nick Roberge
Paul Giammattei
N/A
Jon Dabareiner
Judy Gallion
N/A
Eric Russell
Timothy McGinness
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Judy Gallion Judy Gallion Judy Gallion
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Paul Giammattei Nick Roberge
Center Target Sports
October 17, November 21, December 19, 2020
A Class B Class C Class
Richard Bass
Pierce Gural
Randy Olson
Sam McGeorge
John Kim
Jerry Larson
Greg Sullivam
Mark Villagomez
Gary Rose
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bruce Heggstom Jason Illing Mary Goitia
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Pierce Gural Richard Bass Adam Lester
Saddle River Range
October 17, November 21, December 19, 2020
A Class B Class C Class
Dennis Wiggins
Sherrie Hartke
N/A
Becky Alsup
Quintessa Jackson
N/A
Phil;ip Foster
Keira Miller
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Quintessa Jackson Dennis Wiggins Sherrie Hartke
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Dennis Wiggins Dennis Wiggins
Big Boys Guns, Ammo & Range
October 17, November 21, December 19, 2020
A Class B Class C Class
Gabriel Schuetner
Spencer Habluetzel
Ricky Howell
Scott Swidler
Jeffrey Taylor
Martha Grafton
Carl Wooten
Bill Burkhart
Robin Walker
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Virgil Walker Ricky Howell Martha Grafton
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Andrew Salkeld Jamie Meyer
Skagit Shooting Range
October 15, November 19, December 17, 2020
A Class B Class C Class
Bruce Clemans
Mark McLaughlin
Steve Smith
Gregg Straathof
Louis D'Andrea
Scott Bailey
Greg Noel
Rodney Rochan
Becki Erskine
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Allen English Dan Bethea Becki Erskine
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Caleb Bethea Bruce Clemans Andrew Hermer
Freedom Mill Gun Range
October 12, November 9, December 14, 2020
A Class B Class C Class
Ginger Harlow
N/A
N/A
Brian Thompson
N/A
N/A
Todd Maclean
N/A
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Tim Welch Tim Welch Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Brian Thompson Ginger Harlow
Freedom Mill Gun Range
October 12, November 9, December 14, 2020
A Class B Class C Class
Ginger Harlow
Camille Brown
Jamie Sue Sloan
Bill Harlow
N/A
N/A
Margaret Middleton
N/A
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bill Harlow Robert Greenage Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Robert Greenage Robert Greenage
Eagle Gun Range
October 11, November 8, December 6, 2020
A Class B Class C Class
Paul Baumgardner
Ladale York
Peggy York
Elsie Santiago
Victor Armenta
John Willey
Slady Santiago
Paul Tippet
Leslie Holden
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ladale York Terry Fox Peggy York
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Ladale York Ladale York
Eagle Gun Range
October 11, November 8, December 6, 2020
A Class B Class C Class
Paul Baumgardner
Ladale York
Peggy York
Elsie Santiago
Victor Armenta
John Willey
Naldy Santiago
Paul Tippet
Leslie Holden
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ladale York Terry Fox Peggy York
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Ladale York Ladale York
Indy Arms Company
October 11, November 8, December 13, 2020
A Class B Class C Class
Joel T. Nadler
Vinh Dang
Brian Gerster
Willie Bush, Jr.
Chris Frost
Jill Emerick
Tim Ali
Spencer Force
Brandon Dang
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Brian Gerster Willie Buch, Jr. Meghan Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Spencer Force Willie Bush, Jr. Vinh Dang
AmChar Georgia
October 11, October 18, October 25, 2020
A Class B Class C Class
Teruko Dixon
Jay Mielnik
Darren Hagen
Robert W Kaylor
Julia Horton
Kevin Wiggins
Marcelino Aviles
Lisa King
Steve Kiker
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Weyman Gaines Jay Mielnik Julia Horton
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A James Cook Darren Hagen
Sharp Shooting Indoor Range
October 10, November 14, December 12, 2020
A Class B Class C Class
Todd Hogue
Adam Lester
Todd Roberts
Troy Reit
Sam George
Vince Zimmer
Darren Johannesen
John O'Sickey
Jason Warren
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Darren Johannesen Todd Roberts Sure Maggio
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A N/A N/A
Bullseye Marksman
October 10, November 7, December 5, 2020
A Class B Class C Class
Alfred Sauve
James Lecki
Robert Greenage
Leonard Filipkowski
Ginger Harlow
Jason Smith
Curtis Steed
Bill Harlow
Joey Supple
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jason Smith Alfred Sauve Camille Brown
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Leah Filipkowski Alfred Sauve Ginger Harlow
Bayou Dragon Guns & Indoor Range
October 10, November 14, December 12, 2020
A Class B Class C Class
Larry Whited
Mike Aldridge
Corey Newby
Aaron Smith
Garey Hebert
Kerry Bailey
Charles Hagebusch
Adam Kalnit
Jessie Tom Kellum
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Shelley Kellum Al Prieto Bridgette Aldridge
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Larry Whited Larry Whited
CrossRoads Shooting Sports
October 8, October 22, November 12, 2020
A Class B Class C Class
John Halsey
Donald Hancock
N/A
Shane Wyman
Ed Sueferer
N/A
Cheryl Heinzman
Deb Cameron
Steve Wright
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ed Sueferer John Halsey Cheryl Heinzman
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Shane Wyman Randy Cameron
Nashville Armory
October 6, November 3, December 1, 2020
A Class B Class C Class
Austin Hull
Keith Breeden
Bill White
Kato Kinder
Stan Kasakevis
Jeff Daron
Daniel B. Casanova
Mike Felix
Leah Lilly
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Stan Kasakevis Jason Edgley Kato Kinder
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Austin Hull Keith Breeden Shane Spinner
Sheridan Arms, LLC
October 5, November 2, December 7, 2020
A Class B Class C Class
Mike Richmond
Matt Spence
Ken Himbaugh
Duncan Redfield
Time Bake
Karl Kwast
Michael Donnelly
Mark Wackerle
Ann Vandenberg
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
James Wegner Paul Kucher Carrie Cargill
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Nick Taylor Duncan Redfield Duncan Redfield
Safeside Range & Training
October 4, November 1, December 6, 2020
A Class B Class C Class
Shannon Prince
Leonard Bryant
Mitchell Cox
Travis Prince
Travis Schuyler
James Ranzo
Roy Hartman
David Kelley
Joel Balsley
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Neitcha Holm Shannon Prince Neitcha Holm
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Leonard Bryant Shannon Prince
Defense In Depth
September 27, October 25, November 22, 2020
A Class B Class C Class
Jim Sizemore
Fritz Haggerson
Chris Volk
Mike Rokles
Bob Masi
Jasoin Lemley
Ken Blemings
Susan Funnell
Ed Tomlinson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Chris Volk Chris Volk Katherine Bennett
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Fritz Haggerson Jim Sizemore
Illinois State Rifle Association
September 27, October 25, November 29, 2020
A Class B Class C Class
David Diller
Mike Vernon
Chris Bauer
Frank Becvar
Don Bauer
Mike Ciadella
Tony Jacobazzi
Jim Gonzales
James Malcolm
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Tom Jurgens Chris Bauer Jennifer Becvar
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mike Vernon David Diller
Templar Shooting Sports
September 21, October 19, November 16, 2020
A Class B Class C Class
Phil Kreth
Eddie Mickle
Mike Maples
Scott Vicary
Jay Frank
Scott Long
Dave Fly
Daniel Davis
Christopher Evangelism
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Phil Kreth Phil Kreth N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mike Maples Phil Kreth
The Sportsman's Shop
September 19, October 24, November 7, 2020
A Class B Class C Class
Harry Russell
James Doherty
Derick Adams, Jr.
Christopher Byrd
Karen Wright
Dan Mayo
Greg Beall
Michael Reichwein
Kyle Hogentogler
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jill Robinson Jeff Mattheis Karen Wright
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Danny Mayo Harry Russell Jeff Matteis
Trigger Time Indoor Shooting Range, Inc.
September 19, October 17, November 14, 2020
A Class B Class C Class
Jason Mahaffey
Eric Stewart
William Beckman, III
Mary Lou Beckman
Gilbert Knapp
Kurt Moreillon
Mike Forsyth
Robin Haygood
Ranae Knapp
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
William Beckman, III Eric Stewart Leigh Beckman
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mary Lou Beckman Jason Mahaffey
Texarkana Gun Barn & Range
September 19, October 17, November 21, 2020
A Class B Class C Class
Sheve Shatto
Chuck Winchell
John McGuire
Don Garza
Steve Lindsey
Ladale York
Peggy York
Brian Wittlief
Kyle Akin
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ladale York Chuck Winchell Peggy York
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Steve Shatto Ladale York
The Gun Guys
September 19, October 17, November 21, 2020
A Class B Class C Class
Tyson Kilbey
Wayne Leatherberry
Brian High
Mike Olyphant
Nathan Palmer
John Abshier
Travis Anders
Brian Kubota
Kay Ediger
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Sheila Cheasbro Wayne Leatherberry Kay Ediger
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Conner High Fred McClenahan Tyson Kilbey
Appalachian Gun, Pawn & Range
September 19, October 17, November 21, 2020
A Class B Class C Class
John Davis
Chris Anderson
Ginger Harlow
Bob Manker
Jay McLauchlin
Derek Edge
Ken Harn
Bill Harlow
Sean Rhodes
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Thad Burton Alex Dulock Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Chris Anderson Chris Anderson
AmChar Georgia
September 13, September 20, September 27, 2020
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Marcelino Aviles
James Cook
Darren Hagen
John McGahee
Julia Horton
Todd McGahee
Mark Patillo
Patrick Taylor
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Darren Hagen Jay Mielnik Julia Horton
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Juniper Cole Brett Browning Jay Mielnik
Treasure Chest Gun Shop
September 12, October 10, November 14, 2020
A Class B Class C Class
Dan Lehr
Levi Blumanhourst
Cooper Templeton
Herman Bolte
Toby Karnes
David Hyle
Clint Henker
Corbin Karnes
Jane Bolte
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ed Paul Cooper Templeton Jane Bolte
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Corbin Karnes Dan Lehr Levi Blumanhourst
Treasure Chest Gun Shop
September 12, October 10, November 14, 2020
A Class B Class C Class
Dan Lehr
Levi Blumanhourst
Cooper Templeton
Heman Bolte
Toby Karnes
David Hyle
Clint Henker
Corbin Karnes
Jane Bolte
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ed Paul Cooper Templeton Jane Bolte
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Corbin Karnes Dan Lehr Levi Blumanhourst
National Range & Armory
September 9, September 16, September 23, 2020
A Class B Class C Class
Greg Snyder
William Zaidel
Darryl Swift
David Masteller
Tim Benner
Michael Miller
William Trelinski
Wayne Sheppard
Lisa Naso
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
William Zaidel Greg Snyder Lisa Naso
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Charlie Fordham Greg Snyder
Firearms Range & Clothing Inc
August 23, September 27, October 25, 2020
A Class B Class C Class
Mike Aldridge
Bryan Bagnell
Larry Whited
John Kelley
Bridgette Aldridge
Blake Shirley
Gary Paul, Jr.
Stephen Parizeau
Jo Nell Brister
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Mike Aldridge Derek Overstreet Bridgette Aldridge
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Larry Whited Bryan Bagnell
Cypress Creek Indoor Range
August 22, September 26, October 24, 2020
A Class B Class C Class
Glenn Bevis
Randy Nash
Trveman Adams
Lane Austin
Jeffrey Hardison
Gerald Poppe
George Jones, Jr.
Kathryn Poe-Switzer
Brent Hurd
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Tom Reburn Randy Nash Kathryn Poe-Switzer
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Aiden Hurd Glenn Bevis Trueman Adams
Calibers National Shooters Sports - Coors Blvd.
August 21, September 11, October 16, 2020
A Class B Class C Class
Antonio Otero
Steve Cano
Janier Chavez
Robert Malseed
Gayle Dye
William Cassel
Elizabeth Cassel
Aaron Sturgill
A . Johnson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Gayle Dye Gayle Dye Gayle Dye
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Robert Malseed Robert Malseed
Liberty Firearms Institute
August 6, August 20, September 3, 2020
A Class B Class C Class
Ryan Martinez
Penny Alles
N/A
William Smith
Jeff Kellam
N/A
Steve Houchin
Peggy Houchin
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Peggy Houchin Steve Houchin Penny Alles
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A William Smith Penny Alles
Emerald Coast Indoor Shooting & Sport
August 3, September 7, October 5, 2020
A Class B Class C Class
Kenneth Chandler
Robby Harris
Michael Radenheimer
Nick Tsanos
Tom Rimkus
Roger Moll
Robert Lamonte
Kevin Darrow
Paul Bailey
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
William Branning Michael Radenheimer Toni Watters
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Athena Hobbs Robby Harris Kenneth Chandler
Mainstreet Guns & Range
August 2, September 6, October 4, 2020
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Robert Seymour
Brian Thompson
Robert Greenage
Ginger Harlow
Jamie Sue Sloan
Bill Harlow
Natalie Williams
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Robert Greenage Jay Mielnik Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Brian Thompson Kay Mielnik
AmChar Georgia
August 2, August 9, August 16, 2020
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
James Browning
Glen Webber
John Davis
Steve Kellar
John McGahee
Dave Rogers
Kelly Wilson
Ronald G. Adams
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jay Mielnik Jay Mielnik Julia Horton
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Gabriel Bruce James Browning Jay Mielnik
Safeside Range & Training
July 26, August 23, September 27, 2020
A Class B Class C Class
Shannon Prince
Joel Balsley
Mitchell Cox
James Ranzo
Roy Hartman
Brad Lowe
Carrie Metheny
Catherine Weaver
David Kelley
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Leonard Bryant Shannon Prince Carrie Metheny
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mitchell Cox Shannon Prince
Eagle Gun Range
July 26, August 23, September 27, 2020
A Class B Class C Class
Jeffrey Loaring-Clark
Alan Thompson
Rommel Raneses
Jen Jen Min
Richard Bourlon
Robert Burns
Stan Renfro
Laura Baumgardner
Carol Tackett
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jen Jen Min Bob Irving Jen Jen Min
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Alan Thompson Nathan Heydon
Miami Valley Shooting Grounds
July 25, August 29, September 26, 2020
A Class B Class C Class
Mark Worley
John Willett
John Hoin
Steve McMahn
Jacob Salazar
Marc Troike
Charles Potterf
Dale Peterson
Dick Heyduck
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Rick Roberts Mark Worley Samantha Shiverdecker
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John Willett Mark Worley
Franklin Range
July 21, August 18, September 15, 2020
A Class B Class C Class
Austin Hull
Shane Spinner
Caleb Hartwell
Kato Kinder
Jonathan Johnston
Ken Lilly
Mike Felix
Daniel Casanova
Bill White
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jonathan Johnston Shane Spinner Kato Kinder
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Austin Hull Jeff Daron Austin Hull
Safeside Lynchburg
July 19, August 16, September 20, 2020
A Class B Class C Class
Nick Roberge
Eric Russell
Judy Gallion
Brandon Proffitt
Chris Jones
Terry Russell
Charles Brumfield
Carrie Metheny
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Terry Russell Judy Gallion Carrie Metheny
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Terry Russell Nick Roberge
Big Boys Guns, Ammo & Range
July 18, August 15, September 19, 2020
A Class B Class C Class
Spencer Hubluetzel
Mark Green
Jeffery Taylor
Gary Wayland
Connie Roberts
Bobby Alstatt
Virgil Walker
Toni Steele
Cheryl McCracken
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jesse Smith Adam Strader Connie Roberts
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Isaac Green Andrew Salkeld Andrew Salkeld
Center Target Sports
July 18, August 15, September 19, 2020
A Class B Class C Class
Richard Bass
Joe Durnbaugh
Adam Lester
Pierce Gural
Jeff Whitney
Tim McCormick
Don Tompkins
Gary Rose
Randy Opp
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Frank Cardella Jason Illing Rhonda Harvitt
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Pierce Gural Richard Bass Jason Illing
SafeFire Indoor Shooting Range
July 14, July 21, July 28, 2020
A Class B Class C Class
Jon Herrala
Jeffrey Holove
Kacie Bane
George Skrivanek
Collin Stoller
N/A
N/A
N/A
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Kacie Bane Jon Herrala Kacie Bane
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A N/A Jon Herrala
AmChar Georgia
July 12, July 19, July 26, 2020
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
James Browning
Glen Webber
Kevin Wiggins
Darren Hagen
Tom Lowe
Patrick Taylor
Pamela Adams
James Harry
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Tony Boone Tony Boone Julia Horton
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Nelson Barber Glen Webber
Indy Arms Company
July 12, August 9, September 13, 2020
A Class B Class C Class
Vince Corvari
Meghan Lowery
Joseph Emerick
Darrius Joiner
Kevin Green
Chris Frost
Rim Ali
Frank Pope
Matthew Burger
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Chris Frost Ving Dang Meghan Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Spencer Force Vince Corvari Vinh Dang
Eagle Gun Range
July 12, August 9, September 13, 2020
A Class B Class C Class
Grant Reigelman
Paul Baumgardner
Peggy York
Ladale York
Elsie Santiago
Victor Armenta
Naldy Santiago
Jim Gill
John Willey
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Leon Knox Jason Sampers Peggy York
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Haley Knox Peggy York Ladale York
Coyote Creek Outdoors
July 12, August 2, September 6, 2020
A Class B Class C Class
Larry Plank
Bill Ferwerda
Derek Baerenwald
Adam Schaefer
Sara Schaefer
Brian Swartling
Keith Bollinger
Dan Niccum
Alan Brokenicky
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Michael Neuman Brian Swartling Paula Hengel
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Larry Plank Bill Ferwerda
Bayou Dragon Guns & Indoor Range
July 11, August 8, September 12, 2020
A Class B Class C Class
Larry Whited
Michael Hedge
Bryan Bagnell
William Casanova
Bridgette Aldridge
Gary Hebert
Mark Burrows
Walter Brown
Scott Hammonds
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Michael Aldridge Bryan Bagnell Bridgette Aldridge
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Larry Whited Larry Whited
Bullseye Marksman
July 11, August 1, September 5, 2020
A Class B Class C Class
James Lecki
Robert Greenage
Drew McKay
Alfred Sauve
Leonard Filipkowski
Darryl Daugherty
Camille Brown
Thomas Cochran
Steven Langer
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
James Lecki Jason Smith Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Leah Filipkowski James Lecki James Lecki
Tallahassee Indoor Shooting Range
July 11, August 8, September 12, 2020
A Class B Class C Class
Ken Carr
Chris Pelham
Tim Strickland
Walt Hathaway
John Duggar
Mike Curry
Bill Bowling
Carey Pelham
Laura Barker
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Laura Barker Ken Carr Heather Rosenberg
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Ken Carr Ken Carr
National Range & Armory
July 8, July 15, July 22, 2020
A Class B Class C Class
Greg Snyder
Charles Chiao, III
William Zaidel
Tim Benner
Michael Miller
James Webb
Charles Chiao, Jr.
Gerald Zablocky
William Trelinski
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
William Trelinski Greg Snyder Lisa Naso
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Charlie Fordham Greg Snyder
Nashville Armory
July 7, August 4, September 1, 2020
A Class B Class C Class
Austin Hull
Shane Spinner
Stan Kasakevics
Bill White
Jeff Daron
Dakota Clark
Mike Felix
Daniel B. Casanova
Ken Lilly
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Keith Breeden Rich Guerrero Kato Kinder
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Austin Hull Stan Kasakevics Bill White
Defense In Depth
June 28, July 26, August 23, 2020
A Class B Class C Class
Link Wood
Jim Sizemore
Chris Volk
Fritz Haggerson
Mike Rokles
Ed Tomlinson
Larry Hill
Jason Lemley
Susan Funnell
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Gary Schubert Jim Sizemore Susan Funnell
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mike Rokles Jim Sizemore
Illinois State Rifle Association
June 28, July 26, August 30, 2020
A Class B Class C Class
David Diller
Keith Sullivan
Mike Vernon
Laith El-Tabani
Deb Hayden
Tom Jurgens
Frank Perrotta
Joe Graben
Jim Gonzales
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
David Diller Tim Blouin Mandi Ehler
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mike Vernon David Diller
The Sportsman's Shop
June 27, July 25, August 29, 2020
A Class B Class C Class
Shawn Lipson
Greg Weidel
Derick Adams, Jr.
Dan Mayo
Jeff Matteis
Vickie Matteis
Danny Mayo
Bruce Reed
April Geraci
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Dan Mayo Greg Weidel Vickie Matteis
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Danny Mayo Jeff Matteis Derek Adams, Jr.
Shooter's Station Arms
June 27, July 25, August 29, 2020
A Class B Class C Class
Cheryl Boen
John Winters
Eva Marrone
Lana Valen
Townsend Norris
Joshua Molloy
Dennis Wiggins
Zheng Xiang
Tara Smith
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Lana Valen John Winters Cheryl Boen
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Cheryl Boen Dennis Wiggins
Sharp Shooters Indoor Range
June 20, July 18, August 15, 2020
A Class B Class C Class
Jose Medina
Nathanael Newmann
Chris Baird
Ian Coull
Blake Willoughby
Tom Cannon
Jared Hilliard
Jonathan Strubel
Amelia Roderer
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Natalie Williams Jose Medina Jamie Sue Sloan
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Jacob Seiter Chris Baird Jose Medina
Texarkana Gun Barn & Range
June 20, June 20, June 20, 2020
A Class B Class C Class
Robert Lansdell
Steve Shatto
N/A
Payton Murray
Devin Jackson
N/A
Paul Murray
Ronnie Sluder
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Paul Murray Steve Shatto N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Mattielin Murray Chuck Winchell Steve Shatto
Trigger Time Indoor Shooting Range, Inc.
June 20, July 18, August 15, 2020
A Class B Class C Class
Jason Mahaffey
Scott Watkins
William Beckman III
Leigh Beckman
William Beckman, Jr.
Mary Lou Beckman
Phil Lee
Phil Lee
Josh Bay
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Josh Ray Scott Watkins Mary Lou Beckman
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mary Lou Beckman Scott Watkins
Front Range Gun Club
June 19, July 17, August 7, 2020
A Class B Class C Class
Ben Silverman
Craig Cable
Collin Bellisario
Reno Pelletier
Theo Berlyn
Bruce Prior
Jeff Kellam
Jon Pelletier
Pat Striplin
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ben Silverman N/A Penny Alles
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Reno Pelletier N/A
Indy Arms Company
June 14, June 21, June 28, 2020
A Class B Class C Class
Megahn Lowery
Joel T. Nadler
Joshua Imel
Randall Morris
Willie Bush, Jr.
Pete Gross
Jacob Lundy
Jonathan Frost
Tianyu Chen
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Meghan Lowery Joel T. Nadler Meghan Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Raymond Nadler Vince Corvari Meghan Lowery
AmChar Georgia
June 7, June 14, June 28, 2020
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
James Browning
Glen Webber
James Cook
John McGahee
Derren Hagen
Kelly Wilson
Dennis Hudson
Mark Patillo
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Todd McCollum Jay Mielnik Julia Horton
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Marcelino Aviles James Browning
Hunters' Hollow
May 30, June 27, July 25, 2020
A Class B Class C Class
Bobby Buls
Scott Watkins
N/A
Sean Halt
Jason Mahaffey
N/A
Gilbert Knapp
DC Ferrell
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Sean Hart Scott Watkins Ranae Knapp
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A N/A Jason Mahaffey
Franklin Range
May 19, May 19, June 16, 2020
A Class B Class C Class
Austin Hull
Shane Spinners
Stan Kasakevics
Daniel B. Casanova
Caleb Hartwell
Mike Felix
Johnathan Johnston
Ken Lilly
David Goodrich
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Caleb Hartwell Caleb Hartwell Leah Lilly
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Austin Hull Stan Kasakevics Shane Spinner
The Gun Guys
May 16, June 20, July 18, 2020
A Class B Class C Class
Tyson Kilbey
Wayne Leatherbery
John Abshier
John A. Stine
Joe McDaniel
Mike Olyphant
H. Grant Bohrer
Fred McClenahan
Rick Uht
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Troy Hamm Troy Hamm Kay Ediger
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Tristan Uht Troy Hamm Tyson Kilbey
Texarkana Gun Barn & Range
May 16, May 16, May 16, 2020
A Class B Class C Class
Erik Eaves
John Marshall
Robert Lansdell
Steven Shatto
Jason Barentine
Payton Murray
Ronald Lindsey
Devin Jackson
Paul Murray
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Payton Murray Devin Jackson Debbie Johnson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Samuel Cross Chuck Winchell Steven Shatto
Bayou Dragon Guns & Indoor Range
May 9, May 9, June 13, 2020
A Class B Class C Class
Larry Whited
Mike Aldridge
Michael Hedge
Brock Chamberlain
Paul Staab
Charles Hagebusch
Jesse Tom Kellum
James Preston
Scott Hammonds
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Charles Hagebusch Larry Whited Shelley Kellum
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Larry Whited Larry Whited
Nashville Armory
May 5, May 5, June 2, 2020
A Class B Class C Class
Philip Breeden
Shane Spinners
Austin Hull
Stan Kasakevics
Daniel Casanova
Ken Lilly
Kato Kinder
Bill White
Mike Felix
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ken Lilly Rich Guerrero Kato Kinder
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Austin Hull Philip Breeden Rich Guerrero
AmChar Georgia
May 3, May 17, May 24, 2020
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Glenn Webber
James Browning
Patrick O'Malley
Dave Rogers
Kelly Wilson
Rob Keel
Ronald Adams
Steve Keller
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ron DesRochers Jay Mielnik Lisa King
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Brett Browning Jay Mielnik
Big Boys Guns, Ammo & Range
May 2, May 16, June 20, 2020
A Class B Class C Class
Spencer Habluetzel
Ricky Howell
Andrew Salkeld
Phillip Holmes
Markham Cobb
Jeffrey Taylor
Milt Watkins
Virgil Walker
Alan Davis
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jamie Meyer Ricky Howell Jamie Meyer
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Andrew Salkeld Spencer Habluetzel
Templar Shooting Sports
April 23, May 28, June 25, 2020
A Class B Class C Class
Phil Kreth
Andrew Floid
Blake Frazier
Adam Floid
James T. Malone
Dan Tierney
Scott Long
Scott Vicary
Charles Ray
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Andrew Floid Phil Kreth N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mike Maples Phil Kreth
Skagit Shooting Range
April 18, May 23, June 20, 2020
A Class B Class C Class
Phillip O'Connor
Bruce Clemens
N/A
Glen Gronning
Allen English
N/A
Scott Bailey
Jon Petrzelka
Nathan Curtis
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bruce Clemans Dan Bethea N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Bruce Clemens Allen English
Sharp Shooters Indoor Range
March 28, April 18, May 23, 2020
A Class B Class C Class
Reinaldo Useche
Nathanael Neumann
Jarvis Totherow
Chris Baird
Joe Williams
Jamie Sue Sloan
Ian Coull
David Taylor
Jonathan Strubel
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Cedar Gatling Tom Cannon Jamie Sue Sloan
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Jacob Seiter Marshall Evans Tom Cannon
Gun Smoke
March 15, May 3, June 7, 2020
A Class B Class C Class
Shannon Prince
Randall Watson
Candi Legursky
Dave McNeil
Jim Sizemore
Andy Thymins
Dave Sizemore
Gary Bailey
Matt Farley
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jeff Harvey Randall Watson Candi Legursky
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Colyn Smith Mark Dempsey Shannon Prince
Saddle River Range
March 14, May 9, June 13, 2020
A Class B Class C Class
Cheryl Buen
Charles Morris
N/A
Eva Morrone
Dennis Wiggins
N/A
Kaelee Adams
William Goetschius
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Eva Morrone Britt Adams Cheryl Boen
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Kaelee Adams Britt Adams Dennis Wiggins
Treasure Chest Gun Shop
March 14, June 13, July 11, 2020
A Class B Class C Class
Duane Porter
J D Harty
Cooper Templeton
Clint Henker
Levi Blumanhourst
John Hendricks
Toby Karnes
Jane Bolte
Mike Olyphant
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ron Brubaker Cooper Templeton Donna Cramer
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Corbin Karnes Duane Potter Levi Blumanhourst
Indy Arms Company
March 13, March 14, March 15, 2020
A Class B Class C Class
Joel T. Nadler
Joshua Imel
Vinh Dang
Bret Kelley
Ed Cortrecht
Hiedi Wise
Ethan West
Frank Pope
Tom Postell
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Randal Robbins Joe T. Nadler Meghan Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A James Shaver Meghan Lowery
SafeFire Indoor Shooting Range
March 10, March 17, March 24, 2020
A Class B Class C Class
John Parker
Mark Steffen
N/A
Jeffrey Holove
N/A
N/A
Christina Truesdale
Jow Ohama
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
John Parker Jon Herrala Christina Truesdale
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John Parker Jon Herrala
National Range & Armory
March 4, March 11, March 18, 2020
A Class B Class C Class
Greg Snyder
Bill Zaidel
David Rotigel
Bud Kibbe
Andrew Whelen
Darryl Swift
James Jacobs
William Trelinski
Glenn Currninder
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
John Cole Greg Snyder Brooke Trelinski
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Bud Kibbe Greg Snyder
Sheridan Arms, LLC
March 2, June 8, July 20, 2020
A Class B Class C Class
Ray Updegraff
Richard Harrell
Walter Galat
Duncan Redfield
Ken Himebaugh
Phil Hahn, Sr.
Carrie Cargill
Ann VanDenberg
William Bruce
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Mike Donnelly Richard Harrell Kathleen Johnson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Nick Taylor Richard Harrell Walter Galat
RTSP
March 1, March 8, March 15, 2020
A Class B Class C Class
Robert Desalvo
Vick Garbowski
John Planer
Thomas Edgley
Jeff Matteis
Brad Park
Kevin Guaderas
Joe Righetti
Ralph Wihlborg
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Patrick Murray Scott Singerline Vickie Matteis
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John Planer Jeff Matteis
AmChar Georgia
March 1, March 8, March 15, 2020
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Marcelino Aviles
James Masters
Darren Hagen
Steve Kellar
Robert Kaylor
Ronald G. Adams
Kelly Wilson
Mark Patillo
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Lisa King Jay Mielnik Lisa King
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Juniper Coe Brett Browning James Masters
Hunters' Hollow
February 29, February 29, April 25, 2020
A Class B Class C Class
Bobby Buls
Sean Hart
Scott Watkins
Jame Knapp
DC Ferrell
Robin Haygood
Charles Chrestmna
Jeff Dunavant
Jake Easley
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bobby Buls Scott Watkins Robin Haygood
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Charles Crestman Scott Watkins
LAX Firing Range
February 29, March 28, April 25, 2020
A Class B Class C Class
Chad Cheung
Gene Leo
Nic Cheung
Giovanni Alora
Craig Briers
Richard Satterfield
Mike T.
Matt Klute
Ricky Sze
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Richard Satterfield Chad Cheung Julia Parola-Sim
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Nic Cheung Richard Lee
Nebraska Outdoor Education Center
February 25, September 15, October 6, 2020
A Class B Class C Class
Jason Mack
Austin Adams
Ken Wallin
Joe Clausen
Caleb Woods
Mark Willoughby
Gaylord Kruce
Adam Becker
Ed Zak
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Dave Niehus Dave Niehus Heather Donahoe
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Connor Brasch Rex Peterson Jason Mack
Shawnee Outdoors
February 23, July 26, August 30, 2020
A Class B Class C Class
Rickey Howell
Kemit Grafton
Gabriel Schuetzner
Jamie Meyers
Jesse Smith
Scott Hearn
Martha Grafton
Bobby Altstatt
Fred Flanigan
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Rickey Howell Jesse Smith Jamie Meyers
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jesse Smith Jamie Meyers
Bristlecone Shooting, Training & Retail Center
February 21, March 6, March 14, 2020
A Class B Class C Class
Albert Ilges
Chris Randall
David Wood
Michael Johnson
Robert Enthoven
Richard Bristol
William Spinuzzi
David Peal
Theo Berlijn
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Richard Bristol Jeremy Kiefert Laurie Michelson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Chris Randall Chris Randall
Emerald Coast Indoor Shooting & Sport
February 17, March 23, April 20, 2020
A Class B Class C Class
Robby Harris
Michael Radenheimer
Michael Tolar
Jim Mark
David Mitler
William Branning
Nick Tsanos
Stanley Ward
M. David Brack
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
N/A Micahel Radenheimer Aubrey Summers
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Athena Hobbs Robby Harris Michael Radenheimer
Tim's Shooting Academy
February 15, February 29, March 14, 2020
A Class B Class C Class
Meghan Lowery
Yuri Zelenin
Eric Harris
Tim Winger
James Cortecht
Eldon Habegger
Brent McClain
Mike Matthews
David Peters
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Joel T. Nadler Vinh Dang Meghan Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Yuri Zelenin Meghan Lowery
J & J One Stop Gun Shop
February 15, July 24, August 28, 2021
A Class B Class C Class
Kitty Nicolai
Chad Brown
Gale Combs "Doc"
Joe Licata
Louis Mideli
Eileen Horan
Susan Smith
Deanna Lucas
Karla Kimmy
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Deborah Edith Luke Mario Angero Eileen Horan
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Gale Combs "Doc" Kitty Nicolai
Appalachian Gun, Pawn & Range
February 15, July 18, August 15, 2020
A Class B Class C Class
John Farrar
John Davis
Thad Burton
Ginger Harlow
Chris Anderson
Barry Alhadeff
Sean Parker
Ken Harn
Bill Harlow
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ginger Harlow John Farrar Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Thad Burton John Farrar
SafeFire Indoor Shooting Range
February 11, February 18, February 25, 2020
A Class B Class C Class
Chris Cosby
Jaimie Barrera
Mark Forbes
Collin Stoller
Jeffrey Holove
Christina Truesdale
Gevan McCaughey
Liam Watts
Joe Ohama
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Peter Josefchak Jon Herrala Christina Truesdale
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Chris Cosby Mark Forbes
Lynchburg Arms
February 9, March 8, August 9, 2020
A Class B Class C Class
Simon Leray
Russ Glass
Rich Martin
Wesly Hart
Judith Gallion
Fred Sloan
Tim Cotter
Matthew Bradley
Tim Pritchett
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Connor Brumfield Ken Price Carrie Metheny
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Connor Brumfield Fred Sloan Simon Leray
Jefferson Indoor Range
February 9, March 15, April 19, 2020
A Class B Class C Class
Bryan Bagnell
Larry Whited
Gary Thibodaux
Scott Cordes
Mike Breaux
Nathan Taylor
Kerry Cordes
Mike Camas
Jack Pizzolato
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Scott Cordes Bryan Bagnell Barbara Thibodaux
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A N/A Bryan Bagnell
Johns Creek Indoor Gun Range
February 8, March 14, October 28, 2020
A Class B Class C Class
James Garner
John Farrar
Tom Fariss
Ginger Harlow
Thad Burton
David Hoffman
Claude Haynes
Thomas Lowe
Matt Watson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bill Harlow Jonathan Hopkinson Camille Brown
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Tom Fariss Jonathan Hopkinson
Bare Arms, LLC
February 7, February 21, March 6, 2020
A Class B Class C Class
Jamie Isgrigg
Tom Johnson
Troy Stanfield
Michael Hellard
Allen Jones
Carol Hellard
Robert Warnock
Ryan Rutt
Don Rutt
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Robert Warnock Will Wood Carol Hellard
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Michael Hellard Jamie Isgrigg
Mainstreet Guns & Range
February 2, March 1, July 12, 2020
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Ginger Harlow
Brian Thompson
Robert Seymour
Weyman Gaines
Bryan Kiger
Bill Harlow
N/A
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jay Mielnik Jay Mielnik Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Ginger Harlow Jay Mielnik
AmChar Georgia
February 2, February 9, February 16, 2020
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Glen Webber
Marcelino Aviles
Dave Rogers
Brett Browning
Ronald Adams
Lisa King
Kelly Wilson
James Harry
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
John McGahee Jay Mielnik Lisa King
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Ben Minnihan Robert Kaylor Glenn Webber
Safeside Range & Training
January 26, February 23, June 28, 2020
A Class B Class C Class
John Balsley
Shannon Prince
David Edwards
Brandon Tate
James Ranzo
Travis Schuyler
Jake Balsley
Joy Tarta
Carrie Metheny
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
David Kelley P. John Holm Joy Tarta
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mitchell Cox Shannon Prince
Eagle Gun Range Farmers Branch
January 26, February 23, March 22, 2020
A Class B Class C Class
Jen Jen Min
Alan Thompson
Paul Baumgardner
Robert Lewis
Ladale York
Peggy York
Laura Baumgardner
Stan Renfro
Martha Murrell
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Martha Murrell Rommel Raneses Jen Jen Min
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Alan Thompson Alan Thompson
C2 Tactical Scottsdale
January 26, February 23, May 17, 2020
A Class B Class C Class
Ron Hyatt
Jim Hallas
James Maxwell
Michael Werley
Dayna Werley
Michael Breinholt
Brian Janerico
Robert Wright
Myron Hofer
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jim Hallas Brian Janerico Dayna Werley
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Ron Hyatt James Maxwell
Defense In Depth
January 26, February 23, May 24, 2020
A Class B Class C Class
Daniel Bauman
James Sizemore
Mike Rokles
Katherine Bennett
David Freeman
Jonathan Henry
Suzie Nething
Bob Masi
Gary Schubert
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
James Sizemore Mike Rokles Karen Wright
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mike Rokles Karen Wright
Total Impact Guns & Indoor Range
January 25, February 22, July 18, 2020
A Class B Class C Class
Gale "Doc" Coombs
William Phillips
Rita Holbrook
William Taylor
Ted Mynch
Nicholas Pellum
Terry Purdy
Mitt Tidwell
Joe Licata
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Gale "Doc" Coombs Brett Vogel Rita Holbrook
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Gale "Doc" Coombs Frank Ritt
Miami Valley Shooting Grounds
January 25, February 29, June 27, 2020
A Class B Class C Class
Mark Worley
Steven Pyle
Heath McDonald
Holly Saigo
Lee Wemmer
Trey McDonald
Chuck Potterf
Jeff Shiverdecker
Dale Petersen
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Robert Marks Mark Worley Holly Saigo
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Trey McDonald Steven Pyle Mark Worley
Diamondback Shooting Range
January 25, February 22, May 23, 2020
A Class B Class C Class
Joe Durnbaugh
Scott Olds
Randy Olson
Jonathan Vivian
Jerry Larson
Tim Nevius
Spencer Farrin
Ed Vivian
Jon Cooper
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Marlene Meyerhoff Joe Durnbaugh Marlene Meyerhoff
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Joe Durnbaugh Randy Olson
Franklin Armory
January 21, February 18, March 17, 2020
A Class B Class C Class
Shane Spinner
N/A
N/A
Bill White
N/A
N/A
Bill Treanor
N/A
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
John Estridge Shane Spinner Kato Kinder
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Austin Hull N/A Shane Spinner
Carolina Sporting Arms
January 20, February 17, March 16, 2020
A Class B Class C Class
Eli Colotta
Michael Wilson
Mike Dixon
Don Pomeroy
Michael D. Rompf
Rob Kelly
John Stachyra
James Blackwelder
Don Simmons
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Michael Wilson Jeremy Bonam Jessica Thomas
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Michael L. Rompf Michael Wilson Jeremy Bonam
Safeside Lynchburg
January 19, February 16, March 15, 2020
A Class B Class C Class
Eric Russell
Nick Roberge
Mark Doyle
Brandon Proffitt
Judy Gallion
Dave Johnson
Connor Brumfield
James Walder
Carrie Metheny
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Brandon Proffitt Judith Gallion Carrie Metheny
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Connor Brumfield Ken Price Nick Roberge
The Gun Guys
January 18, February 15, March 21, 2020
A Class B Class C Class
Wayne Leatherberry
John Abshier
Bret Koesser
Cory Monson
Joe McDaniel
John Stine
Matthew Johns
Kyle MacMillan
John Kaub
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Kyle MacMillan Wayne Leatherberry Kay Ediger
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Tristan Uht Troy Hamm Pat Vaughn
Center Target Sports
January 18, February 15, March 21, 2020
A Class B Class C Class
Richard Bass
Adam Lester
Jason Illing
Jeff Whitney
Sam McGeorge
Craig Gural
John Williams
Gregory Sullivan
Joseph Voss
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Adam Lester Pierce Gural N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Pierce Gural Richard Bass Pierce Gural
Texarkana Gun Barn & Range
January 18, February 15, March 14, 2020
A Class B Class C Class
Jordan Birkett
Culley Majors
Lucas Howard
Chris Rankin
Ronald Lindsey
Romeo Cross
Devin Jackson
Dan Wagner
Curtis Wall
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Dan Wagner Lucas Howard N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Steve Shatto Lucas Howard
Trigger Time Indoor Shooting Range, Inc.
January 18, February 15, March 21, 2020
A Class B Class C Class
Jason Mahaffey
Scott Watlkins
Brad Shirley
Josh Ray
William Beckman, III
Thomas Glyn Hilton
Phil Lee
Kurt Moreillon
Leigh Beckman
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Mark Oss Scott Watkins Mary Lou Beckman
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A William Beckman, Jr. Jason Mahaffey
Cypress Creek Indoor Range
January 18, February 15, July 18, 2020
A Class B Class C Class
Randy Nash
Glenn Bevis
Joel Scott
Billy Jacques
Lane Austin
Kevin Kennedy
Jim Watson
Lane Vines
Kathryn Poe-Switzer
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Joel Scott Glenn Bevis Suzeann Grier
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Randy Nash Glenn Bevis
Hickory Sporting & Tactical
January 18, February 29, March 14, 2020
A Class B Class C Class
Scott Bennett
John Silk
Tommy Herman
Don Simmons
Taylor Williams
James Blackwelder
Paul Mendenhall
Judy Boyles
Eric Prichett
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
N/A Landon Ferguson Lena Rice
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John Silk Landon Ferguson
Big Boys Guns, Ammo & Range
January 18, February 15, March 21, 2020
A Class B Class C Class
Spencer Habluetzel
Kemit Grafton
Ricky Howell
Robert Foust
Adam Stader
Scott Swindler
Milt Watkins
Cheryl McCracken
Doug Brown
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jesse Smith Rick Howell Jamie Meyer
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Kemit Grafton Rick Howell
The Shooter's Sports Center
January 18, February 15, August 29, 2020
A Class B Class C Class
Hans Naker
Troy Janda
Maximilian Heberling
Tiger Heberling
Eric Kamps
Randy Rucinski
Daniel Klopp
Mitch Kabacinski
Eric Frank
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Elizabeth Janda Larry Lake Elizabeth Janda
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Maximilian Heberling Larry Lake Randy Rucinski
Thunder Alley Indoor Range
January 18, February 15, March 21, 2020
A Class B Class C Class
Dennis Kirchoff
Ben Jochum
Sean Gibson
Joseph Calusen
Max Wing
Jared Jochum
Gaylord Kruce
Jay Sinkale
Jerry Bucy
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jerry Bucy Dennis Kirchoff N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Dennis Kirchoff Dennis Kirchoff
CrossRoads Shooting Sports
January 16, January 30, February 13, 2020
A Class B Class C Class
Jeff Rullnan
N/A
N/A
Gustavo Ponce
Brent Chuck
N/A
Steve Wright
Deb Cameron
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Michael Aubert Keith Romp Deb Cameron
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Chuck Frazier Randy Cameron
Skagit Shooting Range
January 16, February 20, March 19, 2020
A Class B Class C Class
Bruce Clemans
Andrew Olson
Gregg Straathof
David Nansen
Scott Bailey
Jon Petrzelka
Caleb Bethea
Sheri Nansen
Allen English
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
John Hoover Dan Bethea Sheri Nansen
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Caleb Bethea David Nansen Dan Bethea
SafeFire Indoor Shooting Range
January 14, January 21, January 28, 2020
A Class B Class C Class
John Parker
Chris Codby
Mark Forbes
Joe Ohama
Jaime Berrera
Kacie Bane
Gevan McCaughey
Randy Wrisley
William Watts
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jaime Berrera John Herrala Kacie Bane
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John Parker Jon Herrala
Country Folks Superstore
January 13, February 10, March 9, 2020
A Class B Class C Class
John Farrar
Robert Greenage
Ginger Harlow
James Garner
Mark Hartman
Brian Thompson
Bill Harlow
Laura Hartman
Camille Brown
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jim Klee John Farrar Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Robert Greenage John Farrar
Centennial Gun Club
January 13, January 20, January 27, 2020
A Class B Class C Class
Jerry Lawrence, Jr.
Michael Knight, Jr.
Duane Thompson
Joseph Neville
Penny Alles
Robert Nudge
Glenn Strouhal
Jodi Knight
Reno Pelletier
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jodi Knight Jerry Lawrence, Jr. Penny Alles
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Michael Knight, Jr. Duane Thompson
Coyote Creek Outdoors
January 12, February 23, March 8, 2020
A Class B Class C Class
Larry Plank
Dan Lindahl
Alexander Theofiles
Paula Hengel
Jason Coltom
Bill Revoir
Sara Schaefer
Lesley Salsman
Susie Egland
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Scott Kaehler Bill Ferwerda Paula Hengel
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Larry Plank Jeff Bunch
Indy Arms Company
January 12, February 9, March 8, 2020
A Class B Class C Class
Joel T. Nadler
Mark Welter
Joseph Emerick
Heidi Wise
Brian Gerster
Richard Tryon
Mike Dollinger
Chris Jensen
Doanle Woerner
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Joseph Emerick Meghan Lowery Meghan Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Raymond Nadler Vince Corvari Meghan Lowery
Eagle Gun Range
January 12, February 9, March 8, 2020
A Class B Class C Class
Paul Baumgardner
Ron MacFarlane
Eric Hill
Jason Sampers
Ty Hiter
Ron Counts
Bob Ashley
Elsie T. Santiago
Margaret Daily
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bill Leplor Ron MacFarlane Peggy York
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Peggy York Ladale York
Target World
January 11, February 8, March 14, 2020
A Class B Class C Class
James Patton
Meghan Lowery
Tim Rouse
Brian Biltz
Roger Thornton
Jim Kraemer
Chris Smith
Christopher Hutson
Kenneth Evans
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
James McKuhen Robert Jewell Meghan Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Ceridwyn Salyers James Patton Karl Monk
Bayou Dragon Guns & Indoor Range
January 11, February 8, March 14, 2020
A Class B Class C Class
Larry Whited
Scott Braaten
Brock Chamberlain
Gary Hebert
Charles Green, II
John Murphy, Jr.
Shelley Kellum
Walter Brown
Jesse Tom Kellum
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Larry Whited Larry Whited Shelley Kellum
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Larry Whited Larry Whited
Sharp Shooting Indoor Range
January 11, February 8, March 14, 2020
A Class B Class C Class
Todd Hogue
Azrael Tofino
Scott Ferwerda
Jess McDonald
Jason Warren
Edward Dehmann
Jerry Larson
Richard Bass
Sheila Scott
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Travis Lindsey Dale Forrest Sue Maggio
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A N/A N/A
Calibers National Shooters Sports
January 10, February 7, March 13, 2020
A Class B Class C Class
Tony Otero
Javier Chavez
Larry Malin
Philip Solosky
Gayle Dye
Robert Malseed
Bertie Nicholson
Sabino Gritalva
David Robleson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Philip Solosky Tony Otero Gayle Dye
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Hayden Erkles Javier Chavez Tony Otero
C2 Tactical
January 10, February 21, March 13, 2020
A Class B Class C Class
James Maxwell
Daniel Atkinson
Wayne Anderson
Jim Hallas
Jason Halper
Dana Werley
James Foster
Joe Hoover
Mannie Nelson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jason Halper Willie Barnett Dana Werley
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A David Hofer James Maxwell
National Range & Armory
January 8, January 15, January 22, 2020
A Class B Class C Class
Greg Snyder
Bill Zaidel
Chuck Chiao
Jason Krick
Mike Miller
Mike Strunk
Walter Smith
Wayne Sheppard
Dave Daverio
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Dave Daverio Matt DeWire Brooke Trelinksi
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Dennis Marshall Matt DeWire
Nashville Armory
January 6, February 3, March 2, 2020
A Class B Class C Class
Austin Hull
Andrew Lynch
Shane Spinner
Keith Breeden
Kato Kinder
Jonathan Pearson
John Flakus
Mike Felix
Michael Chase Turpin
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jason Edgley Mike Felix Karo Kinder
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Austin Hull Andrew Lynch Shane Spinner
Nashville Armory
January 6, February 3, March 2, 2020
A Class B Class C Class
Austin Hull
Andrew Lynch
Shane Spinner
Keith Breeden
Kato Kinder
Jonathan Pearson
John Flakus
Mike Felix
Tim Easley
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jason Edgley Mike Felix Kato Kinder
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Austin Hull Andrew Lynch Shane Spinner
AmChar Georgia
January 5, January 12, January 19, 2020
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Marcelino Aviles
Glen Webber
Leonard Theriault
Steve Keller
Rob Keel
James Harry
Mark Patillo
Kelly Wilson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Glen Webber Jay Mielnik Kelly Wilson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Ben Minniken Glen Webber Glen Webber
Parma Armory
January 4, February 1, March 7, 2020
A Class B Class C Class
John Bosio
John Holton
Andrew Burwell
Michael Washington
David Andes
John Quinn
Ryan Morris
Jerry Edie
Richard Minter
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
David Mathis Cheryl Morris Valerie Chambers
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A David Mathis John Bosio
Bullseye Marksman
January 4, February 1, March 7, 2020
A Class B Class C Class
Jonathan Hopkinson
Drew McKay
Robert Greenage
Leonard Filipkowski
Jason Smith
Guy Goolsby
John Proffitt
Greg Gaither
Gordon Amisano
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jennifer Cook Jonathan Hopkinson Camille Brown
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Jaeden Filipkowski Drew McKay Bobby Stewart
Shooter's Station Arms
December 28, January 25, February 29, 2020
A Class B Class C Class
Cheryl Boen
Britt Adams
Brian Szymborski
John Winters
Sherrie Hartke
Max Delacueva
Tom Beeckman
Gennady Khokhorin
Eva Marrone
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
William Goetschius Britt Adams Cheryl Boen
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Britt Adams Britt Adams
Bare Arms, LLC
December 27, January 10, January 24, 2020
A Class B Class C Class
Jamie Isgrigg
Tom Johnson
Don Rutt
Mike Hellard
Allen Jones
Jeff Rowe
Ryan Rutt
Betty Jo Ratliff
James Carter
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
David Francis Carter Will Wood Betty Jo Ratliff
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mike Hellard Jamie Isgrigg
Sharp Shooters Indoor Range
December 21, January 11, February 15, 2020
A Class B Class C Class
Reinaldo Useche
Marshall Evans
Jose Medina
Chuck Foster
Chris Baird
David Taylor
David Gilstrap
Nicole Gilstrap
Anthony Rogers
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jamie Sue Sloan Tom Cannon Carolyn Childress
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Jacob Seiter Marshall Evans Jason Waldyke
Gun Smoke
December 15, January 19, February 16, 2020
A Class B Class C Class
Jim Sizemore
Mark Dempsey
Dave McNeil
Jimmy Sadler
Brian Watson
Dave Gruver
Gary Bailey
Timothy Minor
Jeff Harvey
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Matt Farley Trapper Ellison Candi Legursky
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mark Dempsey Trapper Ellison
Treasure Chest Gun Shop
December 14, January 11, February 8, 2020
A Class B Class C Class
Levi Blumanhourst
Dan Lehr
Herman Bolte
Charlie Kindall
Chris Reddig
Wayne Arthur
Kent Hicks
Ron Brubaker
John Hendricks
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jim Supon James Harty Lisa Supon
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Corbin Karnes Dan Lehr Levi Blumanhourst
Sheridan Arms, LLC
December 9, January 6, February 3, 2020
A Class B Class C Class
Mike Richmond
Richard Harrell
Jerry Carmien
Kaden Keon
Ryan Brewer
Rob Latimer
Ann Vandenberg
Karl Kwast
Michael Donnelly
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Rob Latimer Richard Harrell Kathleen Johnson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Richard Harrell Mike Richmond
AmChar Georgia
December 1, December 8, December 15, 2019
A Class B Class C Class
James Mathews
Jay Mielnik
Marcelino Aviles
James Harry
Mark Patillo
Kelly Wilson
William Lillard
Dave Rogers
Virginia Moody
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Brett Browning Jay Mielnik Kelly Wilson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Ethan Keel Robert Kaylor Jay Mielnik
Appalachian Gun, Pawn & Range
November 16, December 21, January 18, 2020
A Class B Class C Class
John Farrar
Jonathan Hopkinson
Tom Farris
John Davis
Camille Brown
David McCurley
Ginger Harlow
Ken Harn
Bill Harlow
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jonathan Hopkinson John Farrar Camille Brown
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jonathan Hopkinson Jonathan Hopkinson
C & S Shooting Sports And Range
November 16, December 14, January 18, 2020
A Class B Class C Class
Johnathan Butler
N/A
N/A
Cody Martin
N/A
N/A
Robert Rodriguez
N/A
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Daryl Elams, Jr. Cody Martin Noemi Martin
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Noemi Martin David Williams James Meyers
Bare Arms, LLC
November 15, November 29, December 13, 2019
A Class B Class C Class
Jamie Isgrigg
Tom Johnson
Michael Hellard
Don Rutt
Jeff Rowe
Leslie Ellis
Will Wood
Troy Stanfield
Ryan Rutt
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jeff Rowe Will Wood Carol Hellard
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Michael Hellard Allen Jones
Madriver Armory And Range
November 9, December 21, January 18, 2020
A Class B Class C Class
James Patton
Tim Rouse
Patrick Kennedy
Lloyd Hill
Jim Withrow
Phil Drenik
Joe Nelson
Jeff Herbst
Chuck Potterf
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jim Withrow James Patton Holly Saigo
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A James Patton James Patton
National Range & Armory
November 6, November 13, November 20, 2019
A Class B Class C Class
Paul Hansen
Bill Zaidel
Greg Snyder
Michael Coogan
Charles Chiao
Darryl Swift
Gerald Zablocky
Connor Somgynari
Jane Gabriele
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Connor Somgynari Greg Snyder Jane Gabriele
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Dennis Marshall Greg Snyder
Mainstreet Guns & Range
November 3, December 1, January 5, 2020
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Brian Thompson
Weyman Gaines
Ginger Harlow
Bill Harlow
Steve Kleinschmidt
Jamie Sue Sloan
Robert Seymour
Hydie Lamm
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ginger Harlow Jay Mielnik Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Weyman Gaines Jay Mielnik
Amchar Georgia
November 3, November 17, November 24, 2019
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
James Masters
Marcelino Aviles
Rob Keel
Cole Simmons
James Romanelli
Brett Browning
Nelson Barber
Mark Patillo
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
James Matthews Jay Mielnik Kelly Wilson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Ethan Keel Robert Kaylor Glen Webber
Stone Harts Gun Club & Indoor Range
November 1, November 15, December 6, 2019
A Class B Class C Class
Ronald Ackerman
Jose Noya
Jeronimo Macias
Gerald Delatour
Richard Mulligan
Orlando Del Sol
Mathew Noya
Meg Sahdala
Teddy Silverman
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jerry Suarez Jerry Suarez Meg Sahdala
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Alec B. Noya William Monahan Jose Noya
The Arms Room
October 29, November 26, December 17, 2019
A Class B Class C Class
Brian Mobley
Britt Adams
James Richardson
James Greer
Fred Honeycutt
Kenny Howard
Phillip Foster
Kat Joel-Reich
Ksenia Shelkova
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jean Richardson Britt Adams Jean Richardson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Brian Mobley Britt Adams
Eagle Gun Range Farmers Branch
October 27, November 24, December 15, 2019
A Class B Class C Class
Jeffrey Clark
Alan Thompson
Nathan Heydon
Richard Bourlon
Gary Sanders
Ladale York
Samuel Thompson
Ron Counts
Johnny Murrell
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bob Irving Bob Irving Jen Jen Min
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Alan Thompson Ladale York
Defense In Depth
October 27, November 24, December 29, 2019
A Class B Class C Class
James Sizemore
Chris Volk
Peter Peralta
David Freemna
Daniel Bauman
Gary Riffle
Gary Schubert
Susan Funnell
Jann Foley
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Gary Riffle James Sizemore Kathrine Bennett
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A David Freeman Peter Peralta
Illinois State Rifle Association
October 27, November 24, December 8, 2019
A Class B Class C Class
Richard Pearson
Chris Bauer
David Diller
John Neyer
Steve Grankowski
Jim Graben
Debra Hayden
Jim Czaja
Tony Jacobazzi
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Frank Perrotta Mike Vernon Jennifer Becvar
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A David Diller John Neyer
Miami Valley Shooting Grounds
October 26, November 30, December 28, 2019
A Class B Class C Class
Brian Biltz
John Willett
Patrick Kennedy
Louis Thumser
Dave Haywood
Mike Desch
Bob Marks
Mark Troike
Sam Worley
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Louis Thumser Steven Pyle N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John Willett Mark Worley
Calibers Indoor Shooting Sports
October 25, November 15, December 20, 2019
A Class B Class C Class
Larry Malin
Larry McGraw
William Cassel
Bertie Nicholson
Phillip Solosky
Joe Woerhide
Gayle Dye
Stephanie Sedillo
Sabino Grijalva
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Larry Malin Larry Malin Bertie Nicholson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Larry Malin Larry Malin
Carolina Sporting Arms
October 21, November 18, December 16, 2019
A Class B Class C Class
Jeremy Bonam
Eli Colotta
Mike Dixon
Eugene Mazur
Jessica Thomas
Lena Rice
Benny Clark
Michael Siward
Michael Starr
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Charles Potts Jeremey Bonam Jessica Thomas
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Jack Yost Don Simmons Jeremy Bonam
RTSP Union
October 20, October 27, November 3, 2019
A Class B Class C Class
Scott Singerline
Jeffrey Wolinsky
Tony Potter
Michael Luzzo
Joe Righetti
Brad Park
Bryan Durann
Tom Crowell
Paul Hanson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
James Chambers Alex Kokit Vickie Matteis
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jeffrey Wolinsky Robert DeSalvo
Safeside Lynchburg
October 20, November 17, December 15, 2019
A Class B Class C Class
Chris Jones
Nick Roberge
Chris Murphy
Ken Modica
Timoth Kranick
Charles Brumfield
Philip Honaker
Roberto Nogueras
Brian Campbell
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Nick Roberge Chris Jones N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Connor Brumfield Terry Russell Nick Roberge
Big Boys Guns, Ammo & Range
October 19, November 16, December 21, 2019
A Class B Class C Class
Justin Smith
Andrew Salkeld
Ricky Howell
Jesse Smith
Skyler Vinyard
John Cottingham
Bobby Alsatt
Fred Flanigan
Virgil Walker
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Steve McCracken Justin Smith Jamie Meyer
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Andrew Salkeld Ricky Howell
Center Target Sports
October 19, November 16, December 21, 2019
A Class B Class C Class
Richard Bass
Todd Hogue
Adam Lester
Tim McCormick
Craig Gural
Bruce Heggstrom
Pierce Gural
Jake Attebury
Tofino Azrael
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jim McMaster Joe Durnbaugh Shannon Stephens
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Pierce Gural Richard Bass Adam Lester
Cypress Creek Indoor Range
October 19, November 23, December 14, 2019
A Class B Class C Class
Randy Nash
Glenn Bevis
Eric Zachman
David Ferson
Billy Jacques
Greg Greenhill
Joel Scott
Gerald Peppe
Suzeann Grier
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Glenn Bevis Glenn Bevis Suzeann Grier
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Randy Nash Glenn Bevis
Target World
October 19, November 16, December 14, 2019
A Class B Class C Class
Karl Monk
James Patton
Roger Thornton
Chad Creed
Todd Bailey
James McKuhen
Ronald Logsdon
Aaron Antiquiera
Meghan Proctor
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Phillip Coen Bob Jewell Meghan Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Raymond Nadler Karl Monk James Patton
Ready Line Shooting Complex
October 18, November 15, December 20, 2019
A Class B Class C Class
James Patton
Greg Pickett
Joel Nadler
Barbara Marbut
Stephen Schroer
Michael Billias
James Copeland
Joseph Green
Roger Royce
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Stephen Schroer Meghan Lowery Meghan Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Kasey Myers Jim Kraemer Meghan Lowery
Skagit Shooting Range
October 17, November 21, December 19, 2019
A Class B Class C Class
Nicholas Nansen
Chuck Garner
Gregg Straathof
David Nansen
Bruce Clemans
Jon Petrzelka
Austin Garner
Scott Bailey
Judy Garner
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Scott Bailey Dan Bethea Judy Garner
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Caleb Bethea David Nansen Chuck Garner
Nebraska Outdoor Education Center
October 15, November 19, December 17, 2019
A Class B Class C Class
Austin Adams
Jason Mack
Sean Gibson
Sovido Tran
Dave Niehus
Nathanaial Boyd
Gaylord Kruce
David Fortune
Robert Swartz
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Austin Adams Dave Niehus N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Rex Peterson Jason Mack
Franklin Armory
October 15, November 19, December 17, 2019
A Class B Class C Class
Shane Spinner
Stan Kasakevics
Kato Kinder
Robert DeCuyper
Andrew Lynch
John Resendes
Jonathon Johnston
Caleb Hartwell
Jeff Daron
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
John Hull Rich Guerrero Kato Kinder
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Austin Hull Stan Kasakevics Shane Spinner
Country Folks Superstore
October 14, November 11, December 9, 2019
A Class B Class C Class
John Farrar
Tom Farris
James Garner
Camille Brown
John O'Connor
Jamie Sue Sloan
Hydie Lamm
Amanda Torres
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
John Farrar John Farrar Camille Brown
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Tom Farris Tom Farris
Eagle Gun Range
October 13, November 10, December 8, 2019
A Class B Class C Class
Paul Baumgardner
Eric Hill
Ty Hiter
Bob Ashley
Michael Gregory
David Vinson
John Willey
Ron Counts
David Hill
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
John Willey Peggy York Peggy York
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Ladale York Ladale York
Indy Arms Company
October 13, November 10, December 8, 2019
A Class B Class C Class
Joel T. Nadler
Meghan R. Lowery
Vinh Dang
Kevin Green
Bret Kelley
Pete Gross
Jerry Segal
Donald Woerner
Michael D. Byrd
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jenny Skirvin Fritz McCorkle Meghan R, Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Raymond Nadler James Shaver Meghan R. Lowery
High Caliber Indoor Range
October 12, November 9, December 14, 2019
A Class B Class C Class
Don Cleary
Richard Shaw
Michael Smith
Nicholas Bleich
Dustin Bleich
Michael Melvin
Victor Vanesse
Victoria Bassert
Francis Smith
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Francis Smith Nicholas Bleich Victoria Morris
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Michael Smith Nicholas Bleich
Sharp Shooting Indoor Range
October 12, November 9, December 14, 2019
A Class B Class C Class
Tood Hogue
Brian Elliott
Adam Lester
Jerry Larson
Vince Zimmer
Jess McDonald
James Franklin
Sheila Scott
Steve Lender
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Michael Nervick James Franklin Sheila Scott
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A N/A N/A
Tallahassee Indoor Shooting Range
October 12, November 9, December 14, 2019
A Class B Class C Class
Carr, K.
Blackmon, R.
Pelham, C.
Cassidy, P.
Lacher, C.
Chastain, J.
Burton, G.
Jackson, K.
Hobbs, A.
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Christopher Nelson Carr, K. Peterson, D.
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Carr, K. Poole, H.
Bayou Dragon Guns & Indoor Range
October 12, November 9, December 14, 2019
A Class B Class C Class
Bryan Bagnell
Larry Whited
Al Prieto
Belkys Conde
Paul Staab
Charles Hagebusch
Corbin Smith
Jessie Kellum
Jane Bailey
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Brigette Aldridge Al Prieto Belkys Conde
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Larry Whited Bryan Bagnell
Amchar Georgia
October 10, October 13, October 20, 2019
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Robert Kaylor
Bret Browning
Rob Keel
Kelly Wilson
Steve Keller
Trevor Marlin
Mark Patillo
Ethan Keel
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bret Browning Jay Mielnik Kelly Wilson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Ethan Keel Robert Kaylor Jay Mielnik
Emerald Coast Indoor Shooting & Sport
October 7, November 4, December 2, 2019
A Class B Class C Class
Robby Harris
Robby Harris
Joseph Otto
Greg Freeland
Tom Rimkus
Stanley Ward
Paul Bailey
Kevin Bailey
Nick Tsanos
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Stanley Ward Robby Harris N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A N/A Joseph Otto
Nashville Armory
October 7, November 4, December 3, 2019
A Class B Class C Class
Phillip Kreth
Shane Spinner
Philip K. Breeden
Stan Kasakevics
Robert DeCuyper
Caleb Hartwell
Daniel B. Casanova
Nathan Kocaj
Mike Felix
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Stan Kasakevics Phillip Kreth Kato Kinder
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Austin Hull Philip K. Breeden Rich Guerrero
Safeside Range & Training
October 6, November 3, December 8, 2019
A Class B Class C Class
David Edwards
Leonard Bryant
Shannon Prince
Mitchell Cox
Candi Legursky
Travis Schuyler
James Ranzo
Ken Clark
David Kelley
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Brandon Foster Peter Holm Candi Legursky
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Leonard Bryant Shannon Prince
Bullseye Marksman
October 5, November 2, December 7, 2019
A Class B Class C Class
Tom Fariss
Guy Goolsby
Drew McKay
Alfred Suave
Steve Ragle
Thad Burton
John O'Connor
Derek Burton
Joel Grimes
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Derek Burton Tom Fariss Camille Brown
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Tom Fariss Bobby Stewart & Tom Fariss
Bare Arms, LLC
October 4, October 18, November 1, 2019
A Class B Class C Class
Jamie Ingrigg
Mike Hellard
Allen Jones
Don Rutt
Carol Hellard
Jeff Ferguson
Will Wood
Matt Oats
Allen Ratliff
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Leslie Ellis Dave Tumbleson Carol Hellard
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mike Hellard Mike Hellard
Spring Guns & Ammo
October 3, November 7, December 5, 2019
A Class B Class C Class
Boyd Vaughn
Dennis Wiggins
N/A
Thomas McDonald
Sam Henicke
N/A
Jason Ash
Ryan Rogers
Keeler Henicke
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Thomas McDonald Townsend Norris N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Boyd Vaughn Dennis Wiggins
Aim Hi
September 28, October 26, November 23, 2019
A Class B Class C Class
John Winters
Rich Winters
Jeff Kraus
Jonathan MeHaffey
Omar Ganoom
Dustin Green
Scott Bowman
Randall Lamb
Thomas McGowan
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Omar Ganoom Jonathan MeHaffey N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Rich Winters Edgar Snellgrove
Trigger Time Indoor Shooting Range, Inc.
September 28, October 19, November 9, 2019
A Class B Class C Class
Jason Mahaffey
Scott Watkins
Phil Lee
Josh Ray
Phil Lee
Jake Easley
Mary Lou Beckman
Jennifer Leigh Beckman
William Beckman, JR.
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Scott Watkins Glenn Bevis Mary Lou Beckman
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Phil Lee Glenn Bevis
Shooter's Station Arms
September 28, October 26, November 30, 2019
A Class B Class C Class
Britt Adams
John Winters
Cheryl Boen
Jonathan Vaughn
Boyd Vaughn
Brian Szymborski
Max Delacueva
James Adams
Paul Schomber
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
James Adams Dennis Wiggins Cheryl Boen
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Olivia Vaughn Britt Adams Dennis Wiggins
Sharp Shooters Indoor Range
September 28, October 5, November 2, 2019
A Class B Class C Class
Reinaldo Useche
Jarvis Totherow
Jacob Seiter
Joseph Williams
David Nalley
David Taylor
Davey Buckingham
Fernando Ramirez, Jr.
Ryan Bright
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Fernando Ramirez Vic Seiter Carolyn Childress
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Jacob Seiter Marshall Evans, Jr. Jose Medina, Sr.
C2 Tactical Scottsdale
September 28, October 26, November 23, 2019
A Class B Class C Class
Willie Barnett
James Maxwell
Robert Kelley
Allan Panka
Charles Benaza
Knute Northrup
Jeff Smith
Robert Wright
Lauren Fach
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Robert Kelley Tyler Hollman Lauren Fach
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Robert Kelley James Maxwell
CrossRoads Shooting Sports
September 26, October 10, October 24, 2019
A Class B Class C Class
Sheena Green
Keith Romp
Jason Halifax
Brent Chuck
Ben Krambeck
Steve Starks
Edward Seuferer
Deb Cameron
Derrick Aldridge
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Mike Aubert Sheena Green Sheena Green
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Steve Starks N/A
The Gun Guys
September 21, October 19, November 16, 2019
A Class B Class C Class
Wayne Leatherberry
Tyson Kilbey
Jonathan Gillan
John A. Stine
Joe McDaniel
David Kaub
Joe McDaniel
Lyndon Jordan
David Kaub
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
H. Grant Bohror Troy Hamm Kay Ediger
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Wayne Leatherberry Tyson Kilbey
The Bullet Ranch
September 20, October 18, November 15, 2019
A Class B Class C Class
Rich Winters
Omar Ganoom
Steve Hacht
Johnathan Mehaffey
John Winters
Jacob Pruitt
Steve Knickle
Scott Goodman
Mark Price
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
John Winters Rich Winters Lisa Rader
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Jacob Pruitt Rich Winters Steve Hacht
Coyote Creek Outdoors
September 15, October 13, November 10, 2019
A Class B Class C Class
William Ferwerda
Derek Bgerenwald
Scott Doring
Brian Swartling
Alex Theofiles
Ryan Wolfgram
Douglas Kyllo
Michelle Lange
James Shaler
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Brian Swartling William Ferwerda Paula Hengel
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A William Ferwerda Jeff Bunch
Templar Shooting Sports
September 14, October 12, November 9, 2019
A Class B Class C Class
Phil Kreth
Andrew Floid
Eddie Mickle
J. Todd Malone
Adam Floid
Dan Tierney
Stan Walls
Dena Cole
Blake Frazier
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Andrew Floid Phil Kreth Dene Cole
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Stan Walls Andrew Floid
Total Impact Guns & Indoor Range
September 14, October 19, November 23, 2019
A Class B Class C Class
Gale Coombs
Barrow Fleettwood
Daniel Wise
William Phillips
Julia Bales
Rita Holbrook
Karla Kimmey
Susan Smith
Theresa Benoch
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
William Nagle Barrow Fleetwood Deb Sullivan
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Gale Coombs Frank Ritt
Treasure Chest Gun Shop
September 14, October 12, November 9, 2019
A Class B Class C Class
Mark Schottler
Cooper Templeton
Levi Blumanhourst
Duane Potter
Donna Cramer
Heath Goering
Josh Pugh
Jane Bolte
Rich Newton
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Curtis McDonough Cooper Templeton Lisa Supon
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Ken McLemore Levi Blumanhourst
Treasure Chest Gun Shop
September 14, October 12, November 9, 2019
A Class B Class C Class
Mark Schottler
Cooper Templeton
Levi Blumanhourst
Duane Potter
Donna Cramer
Heath Goering
Josh Pugh
Jane Bolte
Rich Newton
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Curtis McDonough Cooper Templeton Lisa Supon
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Ken McLemore Levi Blumanhourst
National Range & Armory
September 11, September 18, September 25, 2019
A Class B Class C Class
Bill Zaidel
Greg Snyder
Jarrod Lomozik
Matt DeWire
David Masteller
Chuck Chiao
Mike Strunk
Rachel Haar
Glenn Currinder
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Christopher Hoffman Greg Snyder Rachel Haar
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Dennis Marshall Matt DeWire
SafeFire Indoor Shooting Range
September 10, September 17, September 24, 2019
A Class B Class C Class
David Hanning
Mark Forbes
Steve Christman
Jaime Berrera
William Brown
Stan Ilinich
Gevan McCaughney
Thom Hansing
Frank Tetro
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jaime Berrera Jon Herrala N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A David Hanning Mark Forbes
RTSP
September 8, September 15, September 22, 2019
A Class B Class C Class
Scott Singerline
John Planer
Tony Potter
Anthony Ciccotelli
Jeff Matteis
Tom Crowell
Gary Bernhardt
Virginia Crowell
Kenneth L. Smith, Jr.
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Vickie Matteis Alex Kokit Vickie Matteis
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John Planer Scott Singerline
The Gun Garage Shooting Range LLC
September 7, October 5, November 2, 2019
A Class B Class C Class
Dave Strydom
Cooper Templeton
Mark Wendland
Floyd McMillin
Bryan Wenger
Gerald Templeton
Greg Wadsworth
Jane Bolte
Kay Ediger
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Andrea Smoot Dave Strydom Jane Bolte
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Nate Eller Mark Wendland Dave Strydom
J & J One Stop Gun Shop
August 24, September 21, October 26, 2019
A Class B Class C Class
Dan Henson
Barrow Fleetwood
Luther Price
Christi Smith
Joe Licata
Kala Madison
Kim Mosteller
Diane Del Vecchio
Paul Wirsing
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Gale "Doc" Coombs Barrow Fleetwood Christi Smith
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Dan Henson Kitty Nicolai
The Sportsman's Shop
August 24, September 28, October 26, 2019
A Class B Class C Class
Gregory Weidel
David Chang
Derick Adams, Jr.
Matt Messenger
Jeff Matteis
Garrett Smouce
Chad Constable
Clint Probst
Scott Yoder
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Kyle Hogentogler Chris Sidoli Vickie Matteis
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Lewis Mayo, III Jeff Matteis Karen Wright
Bare Arms, LLC
August 23, September 6, September 20, 2019
A Class B Class C Class
Tom Johnson
Michael Hellard
Will Wood
Allen Jones
Dale Eddy
Don Rutt
Robert Warnock
James Brown
Carol Hellard
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Will Wood Jonathan Burchett Carol Hellard
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Michael Hellard Allen Jones
Appalachian Gun, Pawn & Range
August 17, September 21, October 19, 2019
A Class B Class C Class
John Farrar
Tom Fariss
John Brock
Mike Vincent
Wayne McCurley
Thad Burton
Camille Brown
Derek Burton
Genevieve Harlow
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Derek Burton Tom Fariss Camille Brown
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Stiegel Brock Mike Vincent John Farrar
Lynchburg Arms
August 11, September 8, October 13, 2019
A Class B Class C Class
Ken Price
Simon Leray
Chris Jones
Ken Modica
CR Brumfield
Vinny Barile
Rick Warner
Matthew Bradley
Tim Pritchett
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Matthew Bradley Chris Jones N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Ken Price Chris Jones
Johns Creek Indoor Gun Range
August 10, September 14, October 12, 2019
A Class B Class C Class
Tom Fariss
Jonathan Hopkinson
Drew McKay
Brian Thompson
Jeff Alexander
Camille Brown
Derek Burton
Richard Gagle
Bob Morris
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Camille Brown Jonathan Hopkinson Camille Brown
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jonathan Hopkinson Tom Fariss
SafeFire Indoor Shooting Range
August 6, August 13, August 20, 2019
A Class B Class C Class
Josh Bacheller
Mark Forbes
Dave Hanning
Jon Herrala
Thom Hansing
Gevan McGaughey
George Shrivinek
Scott Wilson
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Gevan McGaughey Jon Herrala N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mark Forbes Mark Forbes
Amchar Georgia
August 4, August 11, August 18, 2019
A Class B Class C Class
Glen Webber
Jay Mielnik
Hugh Sosebee Jr.
Jeremy Williams
Brett Browning
Patrick O'Malley
Linda Sosebee
William Lillard
Dianna Snell
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Thomas Lowe Glen Webber Linda Sosebee
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Hugh Sosebee III Hugh Sosebee Jr. Glen Webber
Mainstreet Guns & Range
August 4, September 1, October 6, 2019
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Weyman Gaines
Steve Kleinschmidt
Brian Thompson
Robert Seymour
Ginger Harlow
Bryan Kiger
Bill Harlow
Dale Bullock
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bryan Kiger Robert Richard Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Weyman Gaines Jay Mielnik
Parma Armory
August 3, September 7, October 5, 2019
A Class B Class C Class
Andrew Burwelll
Mike Washington
Zack Pigg
Karl Pippins
David Mathis
Brett Allie
David Andes
Joel Chaney
Jonathan Broadbent
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jonathan Quinn Jonathan Quinn Nancy Sherman
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A James Sherman N/A
The Arms Room
July 30, August 27, September 24, 2019
A Class B Class C Class
Brian Mobley
Britt Adams
James Richardson
Jean Richardson
Fred Hunnicutt
Robert Knapp
Kenny Howard
Jerry Otahal
Phillip Foster
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Brian Mobley Britt Adams Jean Richardson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Kalee Adams Brian Mobley Britt Adams
Defense In Depth
July 28, August 25, September 29, 2019
A Class B Class C Class
Shannon Prince
James Sizemore
Chris Volk
Andrew Royce
Mike Rokles
Dave Freeman
Peter Giacobbi
Suzie Nething
Ed Tomlinson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Daniel Bauman Shannon Prince Kayla Krausman
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Rebecca Abel Curtis Diaz
Eagle Gun Range-Farmers Branch
July 28, August 25, September 22, 2019
A Class B Class C Class
Jeff Clark
Alan Thompson
John Richardson
Ron Counts
Phil Kalsch
Peggy York
Stan Renfro
Robert Jackson
James Elliott
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Linus Heydon John Richardson Jen Jen Min
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N.A Alan Thompson Ladale York
Miami Valley Shooting Grounds
July 27, August 31, September 28, 2019
A Class B Class C Class
Mark Worley
James Patton
John Willett
Dick Heyduck
Ian Cook
Robert Marks
Robert Oaks
Dave Haywood
Tom Kohl
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Steve Pyle Mike Desch N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A James Patton Mark Worley
MAGS Indoor Shooting
July 27, August 24, September 28, 2019
A Class B Class C Class
Carl Prather
William Cassel
Michelle Ummel
Jordan Sedillo
Mike Ridenour
Elizabeth Cassel
P.G. Dye
Robert Malseed
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jordan Sedillo Carl Prather Michelle Ummel
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A William Cassel Robert Malseed
Sheridan Arms, LLC
July 25, August 26, September 30, 2019
A Class B Class C Class
Mike Richmond
Richard Harrell
Joshua Chase
Nathan Arnold
Rob Latimer
Ken Himebaugh
Ryan Brewer
Paul Wachelle
Karl Kwast
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
James Wegner Ken Himebaugh Kathleen Johnson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Richard Harrell Mike Richmond
Vance Outdoors
July 21, August 18, September 22, 2019
A Class B Class C Class
Omar Ganoom
Scott Goodman
William Wood
Jonathan Mehaffey
Eric Rung
Andrew Long
Timothy Beck
Joseph Nelson
Dale Peterson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jonathan Mehaffey William Wood Janet Bryan
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Omar Ganoom William Wood
Safeside Lynchburg
July 21, August 18, September 15, 2019
A Class B Class C Class
Nick Roberge
Ken Price
Chris Jones
Eric Russell
Michael Martin
Judith Gallion
Charles Brumfield
Matthew Bradley
Tony Unroe
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Charles Brumfield Sean Fitzgibbons Judith Gallion
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Ken Price Nick Roberge
Big Boys Guns, Ammo & Range
July 20, August 17, September 21, 2019
A Class B Class C Class
G. Schuetzner & S. Habluetzel
Steve McCracken
Phillip Holmes
Andrew Sakeld
Curtis Ross
Christopher Stallworth
Robin Walker
Darlene Ross
Connie Roberts
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Spencer Habluetzel Jamie Meyer Jamie Meyer
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Steve McCracken Spencer Habluetzel
Center Target Sports
July 20, August 17, September 21, 2019
A Class B Class C Class
Richard Bass
Todd Hogue
Russell Twardowski
Randee Williams
Bruce Heggstrom
Jim McMaster
Jeromee Day
Gregory Sullivan
Daniel Dingman
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Tedd Snodgrass Pierce Gural Shannon Stephenson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Pierce Gural Richard Bass Adam Lester
Target World
July 20, August 10, September 21, 2019
A Class B Class C Class
Karl Monk
James Patton
Christopher Digges
Junar Mabunay
Chad Creed
Mark Worley
Michael Desch
David Eury
Chris Sumner
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Robert Sears, Jr. Robert Jewell Meghan Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Dakota Eury Karl Monk Christopher Digges
Bristlecone Shooting, Training & Retail Center
July 19, August 2, August 11, 2019
A Class B Class C Class
Scott Starks
Jeremy Kiefert
John Boettcher
Ken Monahan
Albert Ilges
Lori Taylor
Barbara Pack
Jay Smith
Howard DeJong
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Richard Bristol Michael Johnson Carol Smith
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John Boettcher John Boettcher
Skagit Shooting Range
July 18, August 15, September 19, 2019
A Class B Class C Class
Todd Thompsen
David Nansen
Gregg Straathof
Nicholas Nansen
Greg Latta
Eric Ogren
Greg Gronning
John Petrzelka
Andrew Olsen
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bruce Clemans Dan Bethea Sheri Nansen
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A David Nansen Dan Bethea
Carolina Sporting Arms
July 15, August 19, September 16, 2019
A Class B Class C Class
Matt Bergen
Mike Wilson
Mike Dixon
Charles Potts
Don Simmons
Charles Porter
Michael Starr
Harold Mendelson
Lena Rice
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Michael Rompf Eugene Mazur Lena Rice
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Michael Rompf Mike Wilson Jeremy Bonam
Eagle Gun Range
July 14, August 11, September 8, 2019
A Class B Class C Class
Paul Baumgardner
Ron MacFarlane
Eric Hill
Ladale York
Bob Ashley
Ron Counts
Rommel Raneses
David Hill
David Vinson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
David Hill Rommell Raneses Peggy York
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Ladale York Ladale York
Indy Arms Company
July 14, August 11, September 8, 2019
A Class B Class C Class
Joel T. Nadler
Vinh Dang
Steven McQuaid
Willie Bush, Jr.
Randall Morris
Matthew Raymond
Mike Dollinger
James Bennett
Carlos Chacin
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Brian Ault Bryan Beswick Meghan Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Raymond Nadler Yuri Zelenin Mark Welter
Tallahassee Indoor Shooting Range
July 13, August 10, September 14, 2019
A Class B Class C Class
R. Blackman
K. Carfr
S. Stafford
J. Duggar
J. McClendon
J. Hunter
M. Boyd
S. Leslie
F. Griffith
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Fillmore Griffith R. Blackmon S. Stafford
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A K. Carr K. Carr
Smokin' Gun Worx LLC
July 13, August 10, September 28, 2019
A Class B Class C Class
Lois Kaminski
Travis Deathrage
N/A
Michael Lawver
Aaron Sullivan
N/A
Eric Nesemeier
Eric Gorczynski
Ryan Glick
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Michael Lawver Josh Kellerman N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A N/A Josh Kellerman
Sharp Shooting Indoor Range
July 13, August 10, September 14, 2019
A Class B Class C Class
Todd Hogue
Azrael Tofino
Nick Lasko
Jerry Larson
Greg Sullivan
Jeromee Day
Steve Lander
Darren Johannesen
Don Tompkins
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bruce Heggstrom Dale Forest Dianne Forrest
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A N/.A N/A
High Caliber Indoor Range
July 13, August 10, September 14, 2019
A Class B Class C Class
Jeff Blair
Richard Shaw
Aron Carney
Robert Chapin
Dustin Bleich
Kris Klindworth
Justin Cross
Doug Bleich
Fran Smith
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Chad Detamore Jon Adamcyzk Victoria Morris
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jeff Blair Jeff Blair
Bayou Dragon Guns & Indoor Range
July 13, August 10, September 14, 2019
A Class B Class C Class
Bryan Bagnell
Larry Whited
William Casanova
Charles Green II
Paul Staab
Tom Smith
Jesse Kellum
Edward Fuseliere
Walter Brown
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Brock Chamberlain Al Prieto Belkys Conde
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Larry Whited Bryan Bagnell
CMP - 2nd Annual Camp Perry National Challenge
July 13, July 13, July 13, 2019
A Class B Class C Class
Jordan Kramp
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jordan Kramp Shane Murphy Sherrie Hartke
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Maimilian Heberling Kent Finlay N/A
Calibers Indoor Shooting Sports
July 12, August 9, September 13, 2019
A Class B Class C Class
Larry Malan
Javier Chavez
William Cassel
Eric Eckles
Denise Fredeking
N/A
Shane Boice
Kevin Fredekind
Clayton Mallory
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Kevin Fredekind Larry Malan Bertie Nicholson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Larry Malan Larry Malan
National Range & Armory
July 10, July 17, July 24, 2019
A Class B Class C Class
Greg Snyder
Bill Zaidel
Darryl Swift
Charles Chiao
Tim Benner
John Cole
Glenn Currinder
Gerald Zablocky
Mike Strunk
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Greg Snyder Greg Snyder Kelly Lloyd
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Dennis Marshall Bill Zaidel
SafeFire Indoor Shooting Range
July 9, July 16, July 23, 2019
A Class B Class C Class
Mrak Forbes
Joshua Bacheller
John Herrala
John Bocchino
Gevan McGaughey
George Skrivanek
Kaci Bane
Thom Hansing
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
George Skrivanek Jon Herrala Kacie Bane
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mark Forbes Mark Forbes
Country Folks Superstore
July 8, August 12, September 9, 2019
A Class B Class C Class
Jonathan Hopkinson
John Farrar
Robert Greenage
Ginger Harlow
Thad Burton
Morgan Hurst
Lorenzo Bandini
John O'Connor
Jamie Sue Sloan
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Alex Hubert John Farrar Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jonathan Hopkinson Jonathan Hopkinson
Amchar Georgia
July 7, July 14, July 21, 2019
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
James Matthews
Marcelino Aviles
Karl Snell (Sr.)
James Romanelli
Brett Browning
Dianna Snell
William Lillard
Roger Hatch
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jay Mielnik Jay Mielnik Dianna Snell
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Robert Kaylor Glken Webber
Nebraska Outdoor Education Center
July 6, August 3, September 7, 2019
A Class B Class C Class
John Wallroff
Dennis Kirchoff
Dave Griffith
Sean Gibson
Robert Sumner
Andy Agena
Joe Clausen
Mark Willoughby
Bob Swartz
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
David Hartley Dennis Kirchoff Monica Dawson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Alan Dawson Dennis Kirchoff
Bullseye Marksman
July 6, August 3, September 7, 2019
A Class B Class C Class
John Brock
Tom Fariss
Todd MacLean
Ginger Harlow
Thad Burton
Bobby Stewart
Gordon Amisano
Jamie Sue Sloan
Bill Harlow
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Tom Fariss Tom Fariss Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Tom Fariss Bobby Stewart
Nashville Armory
July 1, August 5, September 9, 2019
A Class B Class C Class
Phillip Kreth
Stan Kasakevics
Philip Keith Breeden
Andrew Lynch
Bill White
Travis Watkins
John Minor
Bruce Lueckenhoff
Jeff Daron
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bill White Phillip Kreth Karen Becotte
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Austin Hull Stan Kasakevics Phillip Kreth
Illinois State Rifle Association
June 30, July 28, August 25, 2019
A Class B Class C Class
David Diller
Richard Pearson
Chris Bauer
Kyle Graben
Jim Graben
Anthony Putis
Tom Jurgens
Jim Malcolm
Jim Gonzales
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Steve Grankowski Richard Pearson Mandi Ehler
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A David Diller Mandi Ehler
Jefferson Indoor Range
June 29, July 28, August 25, 2019
A Class B Class C Class
Scott Cordes
Bryan Bagnell
Raymond Wahl
William Casanova
Barbara Thibodaux
Kerry Bailey
Jane Bailey
Charles Hagebusch
Mike Camus
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Shelley Kellum Raymond Wahl Barbara Thibodaux
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A N/A Bryan Bagnell
Shooter's Station
June 29, July 27, August 31, 2019
A Class B Class C Class
Britt Adams
Kendrick Roland
Cheryl Boen
Jonathan Vaughn
James Adams
Charles Morris
Malcom Johnson
Robert Knapp
Boyd Vaughn
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Kenny Howard Britt Adams Cheryl Boen
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Olivia Vaughn Britt Adams Dennis Wiggins
Cypress Creek Indoor Range
June 22, July 13, August 17, 2019
A Class B Class C Class
Glenn Bevis
Randy Nash
Greg Greenhill
Jeffrey Hardison
Keith Webster
Jimmy Smith
Kathryn Poe Switzer
Kevin Kennedy
Jim Watson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Kevin Kennedy Randy Nash Kathryn Poe Switzer
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Glenn Bevis Glenn Bevis
The Bullet Hole
June 15, July 20, August 17, 2019
A Class B Class C Class
James Stack
Bill Campbell
Herman Bolte
Mike Olyphant
Thomas Saunders
Joseph Roper
Jane Bolte
Kay Ediger
Bill Hulsey
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
James Stack Herman Bolte Jane Bolte
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Nate Eller Bill Campbell Roland Hoffer
CrossRoads Shooting Sports
June 13, July 11, August 8, 2019
A Class B Class C Class
Keith Romp
Randy Cameron
Vikram Navale
Jay Reavis
Sheena Green
Chuck Frazier
Troy Duff
Rob Strayhorn
Deb Cameron
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Sheena Green Keith Romp Sheena Green
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Randy Cameron Randy Cameron
Coyote Creek Outdoors
June 9, July 7, August 4, 2019
A Class B Class C Class
Daniel Leslie
Paula Hengel
Gerad Welch
Derek Baerenwald
Michael Neuman
Michael Geiser
Richard Foss
Grant Hiesterman
James Shaler
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Alisha Petersen Jeff Bunch Paula Hengel
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A William Ferwerda WilliamFerwerda
Bullseye Marksman
June 4, June 11, June 18, 2019
A Class B Class C Class
James Garner
Tom Fariss
Robert Tinsley
Robert Greenage
John O'Connor
Ginger Harlow
Bill Harlow
Ken Harn
Thomas Cochran
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Thad Burton Tom Fariss Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A James Garner Robert Tinsley
Emerald Coast Indoor Shooting & Sport
June 3, July 1, August 5, 2019
A Class B Class C Class
Jeff Cross
Robby Harris
Daniel Johnson
David Mitller
Marissa Cross
Bob Reis
Nick Tsanos
Stanley Ward
Christine Mallin
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Donna Curry Robby Harris Donna Curry
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Robby Harris Jeff Cross
Amchar Georgia
June 2, June 9, June 16, 2019
A Class B Class C Class
Glen Webber
Jay Mielnik
Robert Kaylor
Steve Neale
John McGahee
Brandon Renfroe
Kelly Wilson
William Lillard
Ramen Riley
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Kelly Wilson Glen Webber Dianna Snell
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Robert Kaylor Glen Webber
The Sportsmans Shop
May 25, June 29, July 27, 2019
A Class B Class C Class
Matt Messenger
Derrick Adams
Jeff Matties
David Chang
Karen Wright
Vickie Matteis
April Feraci
Clint Probst
Anthony Luzynski
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Derick Adams Chris Sidoli Karen Wright
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jeff Matteis David Chang
Aim Hi
May 25, June 22, July 27, 2019
A Class B Class C Class
Mason Michelson
Jonathan Mehaffey
Jeff Krause
John Winters
Mike Johanson
Andrew Fulmer
Rick Muse
Tom Gasper
James Simbro
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Mike Johanson Mike Johanson Stacy Veach
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jeff Krause Jeff Krause
Shoot Center
May 20, June 17, July 15, 2019
A Class B Class C Class
Barrow Fleetwood
Kitty Nicolai
William Gartrell
Gary Wolff
Christi Smith
Timothy McShane
Khris Klock
Christopher Cross
Mitt Tidwell
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Gary Wolff Barrow Fleetwood Christi Smith
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A William Gartrell Kitty Nicolai
Appalachian Gun, Pawn & Range
May 18, June 15, July 20, 2019
A Class B Class C Class
John Brock
John Farrar
Tom Fariss
Robert Tinsley
Bill Goode
Thad Burton
Christopher Anderson
David Herota
Camille Brown
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Tom Fariss John Farrar Camille Brown
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Tom Fariss John Farrar
Madriver Armory And Range
May 18, June 15, July 20, 2019
A Class B Class C Class
Tim Rouse
Dan Schmerge
James Patton
Louis Thompson
Lloyd Hill
Kaitlyn Damon
Ron Bretz
Rich Wright
Richard Cameron
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
James Patton James Patton Kaitlyn Damon
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A James Patton John Hoin
The Gun Guys
May 18, June 15, July 20, 2019
A Class B Class C Class
Wayne Leatherberry
Fred McClenahan
John Keele
John Stine
David Judd
David Kaub
Brian Kubota
Kay Ediger
Michael Bridges
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Roy Messick Wayne Leatherberry Kay Ediger
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Wayne Leatherberry Troy Hamm
J & J One Stop Gun Shop
May 18, June 15, July 20, 2019
A Class B Class C Class
Barrow Fleetwood
Gale "Doc" Coombs
Mario Anglero
Edmond Rouleau, Jr.
Tommy Kirk
David Gebeau
Jennifer Gebeau
Andrew Beltram
Paul Wirsing
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Barrow Fleetwood Barrow Fleetwood Jennifer Gebeau
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Gale "Doc" Coombs David Gebeau
C2 Tactical Scottsdale
May 18, June 22, July 27, 2019
A Class B Class C Class
Kelly Mitchell
James Maxwell
Yung-Pei Chang
Robert Kelley
Cody Knowler
Michael Werley
Eric Fisher
David Hadrich
Craig Shirk
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
David Hadrich Robert Kelley Mary Kelley
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Kelly Mitchell James Maxwell
Lynchburg Arms
May 12, June 9, July 14, 2019
A Class B Class C Class
Simon Leray
Ken Price
Fred Sloan
Chris Jones
Mike Frazier
CR Brumfield
Joseph Modica
Matthew Glass
Jack Knight
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Joseph Modica N/A N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Matthew Glass Ken Price Chris Jones
Templar Shooting Sports
May 11, June 8, July 13, 2019
A Class B Class C Class
Phillip Kreth
Andrew Floid
J. Todd Malone
Dan Tierney
Charles Beaty
Dean Cole
Daniel Davis
Matthew Romero
Paul Peterson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Woody Geisler Phillip Kreth Dene Cole
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mike Maple Phillip Kreth
Johns Creek Indoor Gun Range
May 11, June 8, July 13, 2019
A Class B Class C Class
John Farrar
Jonathan Hopkinson
Tom Fariss
Gabriel Thompson
Jason Smith
Ginger Harlow
Bob Morris
Derek Burton
William Harris
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Claude Haynes Jason Smith Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jonathan Hopkinson Tom Fariss
Hunters' Hollow
May 11, June 15, July 13, 2019
A Class B Class C Class
Bobby Buls
Scott Watkins
Harlan Slocum
Jason Mahaffey
Danny Mahaffey
Bobby Williams
Robin Haygood
Jake Easley
Linda Mahaffey
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jake Easley Scott Watkins Robin Haygood
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Danny Mahaffey Scott Watkins
C2 Tactical
May 10, June 14, July 12, 2019
A Class B Class C Class
James Maxwell
Kelly Mitchell
Willie Barnett
Jim Garrity
Joseph Hoover
Joe Hoover
Craig Shirk
Steve Bressan
Michael Tawfik
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Allan Panka Willie Barnett N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Kelly Mitchell James Maxwell
Centennial Gun Club
May 9, May 16, May 23, 2019
A Class B Class C Class
Duane Thompson
David Wood
Paul Allbrecht
Michael Knight
Michael Tompkinson
Jodi Knight
Hank Shaw
Jonathan Whipple
John Magliacco
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
David Wood Carl Preston Jodi Knight
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Duane Thompson Duane Thompson
Amchar Georgia
May 5, May 12, May 19, 2019
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Marcelino Aviles
James Browning
Karl Snell
Kelly Wilson
Frank Wright
Dave Rogers
Leonard Theiault
James Romanelli
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ron Desrcohers Jay Mielnik Kelly Wil;son
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Jason Gordon Robert Kaylor James Masters
Shot Spot
May 4, June 8, July 13, 2019
A Class B Class C Class
Josh Harriss
William Sims
Joe Boehlert
Bruce Bozick
Kenneth Faulkner
Amanda Moore
Micheal Harder
Charles Mercier
William Harris
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Mike Kuring Josh Harriss Amanda Moore
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A William Sims William Sims
National Range & Armory
May 1, May 8, May 15, 2019
A Class B Class C Class
Greg Snyder
Bill Zaidel
Darryl Swift
Jason Krick
Tim Benner
James Jacobs
Gerald Zablocky
Levi Schappell
Nick Winter
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Christopher Hoffman Greg Snyder Mickala Dorman
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Dennis Marshall Bill Zaidel
The Arms Room
April 30, May 28, June 25, 2019
A Class B Class C Class
Brian Mobley
Britt Adams
Mark Wilson
Jean Richardson
Kenny Howard
Fred Hunnicutt
James Greer
Kathlynn Joel -Reich
Edith Brennan
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Britt Adams Britt Adams Jean Richardson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Britt Adams Britt Adams
Sheridan Arms, LLC
April 29, May 20, June 24, 2019
A Class B Class C Class
Duncan Redfield
Richard Harrell
Josh Chase
Quinn Keon
Mark Wackerle
Brian Rutkosko
Michael Donnelly
Paul Wackerle
Karl Kwast
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Kaden Kean Josh Chase Erin Hertzog
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Duncan Redfield Duncan Redfield
Eagle Gun Range-Farmers Branch
April 28, May 26, June 30, 2019
A Class B Class C Class
Paul Baumgardner
Ladale York
Nathan Heydon
Darren Wells
Ron Counts
Phil Kasch
Marha Murrell
Richard Bourlon
Kris Woods
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Robert Jackson Deion Clark Jen Jen Min
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Christian Crawford Ladale York Ladale York
Defense In Depth
April 28, May 26, June 30, 2019
A Class B Class C Class
Shannon Prince
Richard DeWitt
Kevin Hopkins
Candi Legursky
Daniel Snider
Michael Howell
Johnathan Henny
Annette Sovastion
Larry Hill
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Dan Hill Kevin Hopkins Candi Legursky
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Annette Sovastion Shannon Prince
Diamondback Shooters
April 27, May 25, June 22, 2019
A Class B Class C Class
Richard Bass
Joe Durnbaugh
Scott Olds
Ty Grobe
Justin Grimes
Spencer Farrin
Gary Sherman
N/A
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Joe Durnbaugh Joe Durnbaugh N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Joe Durnbaugh Scott Olds
Miami Valley Shooting Grounds
April 27, May 25, June 29, 2019
A Class B Class C Class
Tim Rouse
John Willett
Dave Haywood
Dick Heyduck
Mark Troike
Jeffery Herbst
Ronald Bretz
Jon Beck
Steve Marsh
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Dick Heyduck Tim Rouse Paige Callahan
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John Willett John Willett
The Bullet Ranch
April 26, May 24, June 21, 2019
A Class B Class C Class
Rich Winters
John Winters
Steve Hacht
Albert Kozusko
Jonathan Mehaffey
Vern Walker
Ronald Branham
James Heilbrunn
Terry O'Connell
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Davon Donovan Davon Donovan Lisa Rader
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Jacob Pruitt Rich Winters Steve Hacht
Indy Arms Company
April 25, April 26, April 28, 2019
A Class B Class C Class
Joel T. Nadler
Vic Seiter
Steven Pardieck
Brian Gerster
Skyler Vinyard
Tim Sherrill
Daniel Scalf
Tom Mansfield
Daphane Telfer
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Steven Pardieck Phil Kreth Meghan R. Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Jacob Seiter Mike Dollinger Vinh Dang
Center Target Sports
April 20, May 18, June 15, 2019
A Class B Class C Class
Todd Hogue
Richard Bass
Scott Ferweda
Azrael Tofino
Randee Williams
Richard Russell
Jason Warren
Jim McMaster
Paul Jacobson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Tim Caufield James Franklin Shannan Stephenson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Richard Bass Todd Hogue
Ready Line Shooting Complex
April 19, May 17, June 21, 2019
A Class B Class C Class
James Patton
Greg Houser
Zach Conroy
Chris Kern
Michael Billias
Jim Kraemer
Steven Beetz
David Simons
James Copeland
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Steven Beetz James Patton Barb Marbutt
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A James Patton John Hoin
Skagit Shooting Range
April 18, May 16, June 20, 2019
A Class B Class C Class
Dan Bethea
Mack Ayala
David Nansen
Andrew Olson
Greg Latta
Gregg Straathof
Jon Petrzelka
Greg Noel
Sheri Nansen
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Rick Remington Rick Remington Sheri Nansen
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A David Nansen Todd Thompson
Franklin Armory
April 16, May 21, June 18, 2019
A Class B Class C Class
Bill Treanor
Shane Spinner
Andrew Lynch
Austin Hull
John Resendes
Jonathan Johnston
Daniel Casanova
Greg James
Reed Shandoff
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Stacy Hull Rich Guerro Leah Lilly
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Austin Hull Stan Kasekavicks Bill Treanor
Indy Arms Company
April 14, May 12, June 9, 2019
A Class B Class C Class
Meghan R. Lowery
Joel T. Nadler
Vinh Dang
Vince Corvari & Mike Dollinger
Warren Patitz
Brian Gerster
Justin Sims
Mark Toole
Brian Ault
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Willie Bush, Jr. Vinh Dang Meghan R. Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Raymond Nadler Yuri Zelenin Vinh Dang
Safeside Lynchburg
April 14, May 19, June 16, 2019
A Class B Class C Class
Chris Jones
Ken Price
Judith Gallion
Kyle Pozorski
Gary Gallion
William Bealmear
Mike Tkacik
Brandon Proffitt
Kelly Ragland
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Michael Starr Ken Price Kelly Ragland
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
William Bealmear Ken Price Chris Jones
Eagle Gun Range
April 14, May 12, June 9, 2019
A Class B Class C Class
William King
Eric Hill
Ron MacFarlane
Gary Sanders
Peggy York
Christine Sanders
Mike Molina
David Vinson
David Hill
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
David Cooke Rommel Raneses Peggy York
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Ladale York Ladale York
Tallahassee Indoor Shooting Range
April 13, May 11, June 8, 2019
A Class B Class C Class
Ken Carr
Richard Blackman
William Kornegay
Giovanni Lopez
Robert Kendrick
Julius Hunter
John Duggar
Eric Jennings
Thom Strickland
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Diane Peterson Richard Blackman Diane Peterson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Ken Carr Ken Carr
Target World
April 13, May 11, June 15, 2019
A Class B Class C Class
Karl Monk
Brian Biltz
John Hoin
Gerald Yvrek
Stephen Bowman
Ken Evans
Joseph Niemeyer
Melinda Evans
Erik Dodd
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bradley Karoleff Bob Jewell Sharon Proctor
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Dakota Eury Karl Monk James Patton
High Caliber Indoor Range
April 13, May 11, June 8, 2019
A Class B Class C Class
Jeff Blair
Nicholas Bleich
Richard Shaw
James Seikel
Patrick McCloud
Dustin Bleich
Kris Klindworth
Michael Melvin
Victoria Morris
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Don Cleary Jeff Blair Victoria Morris
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jeff Blair Jeff Blair
Sharp Shooting Indoor Range
April 13, May 11, June 8, 2019
A Class B Class C Class
Todd Hogue
Bruce Heggstrom
Scott Ferwerda
Jason Warren
Azrael Tofino
Ed Dettman
Jesse McDonald
Darren Johannesen
Jerry Larson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jeffrey Broadhead Dale Forrest N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A N/A N/A
Bayou Dragon Guns & Indoor Range
April 13, May 11, June 8, 2019
A Class B Class C Class
Scott Braaten
Brock Chamberlain
Larry Whited
Al Prieto
Christy Drachenberg
Charles Green
Mark Burrows
Charles Hagebusch
Corbin Smith
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Larry Whited Larry Whited Christy Drachenberg
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Larry Whited Larry Whited
Bare Arms, LLC
April 12, April 26, May 10, 2019
A Class B Class C Class
Mike Hellard
Will Wood
Betty Jo Ratliff
Jonathan Burchett
David Carter
Robert Warnock
Don Rutt
Marcos Serrat
Carol Hellard
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Dale Eddy, Jr. Jonathan Burchett Betty Jo Ratliff
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N.A Mike Hellard Mike Hellard
Country Folks Superstore
April 8, May 13, June 10, 2019
A Class B Class C Class
John Farrar
Tom Fariss
James Garner
Brian Thompson
Josh Jackson
Thad Burton
Derek Burton
Jamie Sue Sloan
Mark Brady
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Thad Burton John Farrar Camille Brown
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Tom Fariss John Farrar
Mainstreet Guns & Range
April 7, May 5, June 2, 2019
A Class B Class C Class
James Mielnik
Steve Kleinschmidt
Weyman Gaines
Jonathan Hopkinson
Steve Pedersen
Robert Seymour
Ginger Harlow
Bill Harlow
Joe Rounseville
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bill Hartlow Jonathan Hopkinson Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Steve Kleinschmidt Jonathan Hopkinson
Amchar Georgia
April 7, April 14, April 28, 2019
A Class B Class C Class
Marcelino Aviles
Jay Mielnik
Glenn Viveiros
John McGahee
Ron Adams
Brett Browning
Dave Rogers
Lisa McClendon
Tommy McClendon
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Mercelino Aviles Jay Mielnik Lisa McClendon
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Jason Gordon James Browning Glen Webber
Range 54
April 7, May 5, June 2, 2019
A Class B Class C Class
Mike Yoder
Phillip Kennedy
Cooper Templeton
Jeffrey Eckhardt
Lisa Supon
Bill Williams
Robert Hays
John Bever
Mike Walsh
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bradley Sharp Todd Tuckwood Abby Nelson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A N/A N/A
Bullseye Marksman
April 6, May 4, June 1, 2019
A Class B Class C Class
Jonathan Hopkinson
Tom Fariss
Guy Goolsby
Darryl Daugherty
Camille Brown
Ginger Harlow
Bill Harlow
Claude Haynes
Richard Perez
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Camille Brown Tom Fariss Camille Brown
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jonathan Hopkinson Tom Fariss
Stone Hart's Gun Club
April 5, April 19, May 3, 2019
A Class B Class C Class
Ronald Acker,am
Jose Noya
Jarod Lubbers
Alexander Coolen
Gustavo Parera
Jorge Luis
Matthew Noya
Jeronimo Macias
William Monahan
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
William Monahan Matthew Ottoway Serena Boggs
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Daniel Ackerman Russull Simpson Ronald Ackerman
Nashville Armory
April 1, May 6, June 3, 2019
A Class B Class C Class
Phillip Kreth
Frank Thomas
Shane Spinner
Andrew Lynch
Caleb Hartwell
Stan Kasakevics
Karen Becotte
John Minor
Ben Kohler
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Travis Watkins Phillip Kreth K. Leah Lilly
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Austin Hull Bill White Austin Hull
RTSP Union
March 31, April 7, April 14, 2019
A Class B Class C Class
Scott Singerline
John Planer
Glenn Meyer
Tony Potter
John Hurd
Amilkar Velez
Timothy Skinner
Zlatomir Vergiev
Brian Dendis
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Thomas Crowell Amilkar Velez Vicki Matteis
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John Planer Scott Singerline
Shooter's Station
March 30, April 27, May 25, 2019
A Class B Class C Class
Sherrie Hartke
John Winters
Charles Morris
Kendrick Roland
Malcolm Johnson
Tom Beeckman
Lance Floyd
Kim Morris
Boyd Vaughn
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Olivia Vaughn Mazyar Rahmaty Sherrie Hartke
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Olivia Vaughn Sherrie Hartke Kendrick Roland
Midwest Shooting Center
March 30, April 27, May 25, 2019
A Class B Class C Class
Mark Junkins
Greg Bunn
Patrick Kennedy
Joe Neumeier
Eric Martin
Chad Allen
Mark Lowe
Matt Low
Dale Petersen
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Rich Korkate Greg Bunn Jessica Tilton
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Greg Krites Patrick Kennedy
Spring Guns & Ammo
March 21, April 18, May 16, 2019
A Class B Class C Class
Townsend Norris
Erick Mansker
Sergio Valerio
Joshua Molloy
Marlen Russell
Keeler Henicke
Jason Ash
Shaun Viator
Gennady Khokhorin
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Townsend Norris Dennis Wiggins N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Dennis Wiggins Dennis Wiggins
Coyote Creek Outdoors
March 17, April 7, May 12, 2019
A Class B Class C Class
`Paula Hengel
William Ferwerda
Jeff Bunch
John Webster IV
Susie England
Michael Geiser
Doug Kyllo
Michael Chiapetta
Jesse Mielite
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Raymond Batson Raymond Batson Paula Hengel
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A William Ferwerda William Ferwerda
Gun Smoke
March 9, April 20, May 11, 2019
A Class B Class C Class
Charles Ellison
Kevin Hopkins
Jim Sizemore
Mark Dempsey
Jeremy Shumate
Randy Watson
Alex Shay
Andrew Demyan
Britnet Chafin
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Shannon Prince Charles Ellison Candi Legursky
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Britney Chaffin Gary Bailey Charles Ellison
Treasure Chest Gun Shop
March 9, April 13, May 11, 2019
A Class B Class C Class
Levi Blumanhourst
Mark Schottler
Abby Nelson
Curtis McDonough
Nicholas Farris
Ron Brubaker
Kay Ediger
David DePue
Robert Beaulieu
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Al Bauman Lisa Supon Abby Nelson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Harley Scheck Mark Schottler Lisa Supon
Calibers National Shooters Center
March 8, April 12, May 10, 2019
A Class B Class C Class
Larry Malin
Javier Chavez
Larry McGraw
Robert Malseed
P. Gayle Dye
Sabino Grijalva
Bertie Nicholson
Bill Stamper
Stephanie Sedillo
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Thomas Skibitski Larry Malin P. Gayle Dye
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Larry Malin Larry McGraw
National Range & Armory
March 6, March 13, March 20, 2019
A Class B Class C Class
Greg Snyder
Bill Zaidel
Darryl Swift
Glenn Currinder
Levi Schappell
Tim Benner
George "Bud" Kibb, II
Nick Winter
Gerald Zablocky
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Greg Snyder Bill Zaidel N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Glenn Currinder Greg Snyder
Clarksville Guns & Archery
March 6, March 13, March 20, 2019
A Class B Class C Class
Paul Franks
John Olivas
Ernesto Cabrera
Charles Dick
Michael Ciupka
Eric Gilliland
Byron Garton
Nathan Kerr
Doug Nehrbass
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Charles Dick Paul Franks Rhonda Bittinger
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Paul Franks Charles Dick
SafeFire Indoor Shooting Range
March 5, March 12, March 19, 2019
A Class B Class C Class
John Parker
Chris Cosby
Ed Hogan
Mark Forbes
Ty Grobe
James Stewart, Jr.
David Hanning
Collin Stoller
George Skrivanek
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ed Hogan John Parker N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John Parker John Parker
Duncan's Outdoor Shop
March 2, April 6, May 4, 2019
A Class B Class C Class
Mike Richmond
Keith LaFramboise
Kyle Broeker
Ray Rocka
Richard Smith II
Jerome Carmien
Josh Earle
Ann VandenBerg
Robert Quinn
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Steven Arnett Keith Frambroise Virginia Dall
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A George Gustafson Walter Gelat
The Gun Garage Shooting Range LLC
March 2, April 6, May 4, 2019
A Class B Class C Class
David Williams
Herman Bolte
Wayne Leatherberry
Spenser Hicks
Brian Kayser
Mike Olyphant
William Blakely
Jane Bolte
Shawn Noll
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Wayne Leatherberry Herman Bolte Jane Bolte
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Nate Eller David Williams Dave Strydom
Thunder Alley Indoor Range
February 23, March 16, April 27, 2019
A Class B Class C Class
John Wallroff
Dennis Kirchoff
Souida Tran
Sean Gibson
Robert Sumner
Chris Zeeb
Andy Agena
Chris Leybold
Michael Paus
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Chris Zeeb Dennis Kirchoff Holli Beck
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Dennis Kirchoff Dennis Kirchoff
Bare Arms, LLC
February 22, March 8, March 22, 2019
A Class B Class C Class
Mike Hellard
Allen Jones
Jonathan Burchett
Steve Sturgill
Carol Hellard
Gary Taylor
Dale Eddy, Jr.
Dave Tumbleson
Matt Oats
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Steve Sturgill N/A Carol Hellard
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mike Hellard Allen Jones
Templar Shooting Sports
February 22, March 22, April 26, 2019
A Class B Class C Class
Phil Kreth
Mike Maples
Andrew Floid
Dena Cole
James Fox
Gabriel Noah Gray
Clif Mitchell
Scott Long
Brian Sutton
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Stan Walls Phil Kreth Dena Cole
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mike Maples Mike Maples
Templar Shooting Sports
February 22, March 22, April 26, 2019
A Class B Class C Class
Phil Kreth
Mike Maples
Andrew Floid
Dena Cole
James Fox
Gabriel Noah Gray
Clif Mitchell
Scott Long
Brian Sutton
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Stan Walls Phil Kreth Dena Cole
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mike Maples Mike Maples
Appalachian Gun, Pawn & Range
February 16, March 16, April 20, 2019
A Class B Class C Class
John Farrar
John Brock
Chris Anderson
Mark Hartman
David Herota
David Ocasek
Rowdy Townsend
Derek Burton
Fred Haigh
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Christopher Anderson John Farrar Camille Brown
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Rowdy Townsend Chris Anderson John Farrar
Lynchburg Arms
February 10, March 10, April 14, 2019
A Class B Class C Class
Simon Leray
Judy Gallion
Chris Jones
CR Brumfield
Mike Frazier
Andy Warden
Cmaeron Kenny
Pat Knight
Brian Sennett
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jon Dabareiner Sean Fitzgibbons N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Jack Knight Ken Price Chris Jones
RTSP
February 10, February 17, February 24, 2019
A Class B Class C Class
Scott Singerline
Chris Wood
Bruce Barlow
Brad Park
Sam Callahan
Glenn Meyer
Anthony Ciccotelli
Tamire Mckenna
Grant Salcedo
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
John Squeri Bruce Barlow Myrna Velez
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John Squeri Bruce Barlow
Hunters' Hollow
February 9, March 16, April 20, 2019
A Class B Class C Class
Jeff Dunavant
Scott Watkins
Brad Shirley
Jake Easley
Douglas Ferrell
Jason Mahafffey
Linda Mahaffey
Kristy Dunaway
Ranae Knapp
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Harlan Slocum Scott Watkins Linda Mahaffey
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jeff Dunavant Scott Watkins
Johns Creek Indoor Gun Range
February 9, March 9, April 13, 2019
A Class B Class C Class
Jonathan Hopkinson
John Farrar
Tom Fariss
James Garner
Jason Smith
David Hoffman
Donald (Drew) McKay
John D. O'Connor
Brian Thompson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
David Hoffman John Farrar Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jonathan Hopkinson Tom Fariss
Cypress Creek Indoor Range
February 9, March 9, April 13, 2019
A Class B Class C Class
Greg Greenhill
Randy Nash
Brian Berry
Shane Blalock
Glenn Bevis
David Ferson
Lane Vines
Kevin Kennedy
Gerald Poppe
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Tracy Bardon Randy Nash Robin Haygood
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Greg Greenhill Glenn Bevis
Clarksville Guns & Archery
February 6, February 13, February 20, 2019
A Class B Class C Class
Paul Franks
Eric Gilliland
Ernesto Cabrera
Peter Reyman
Douglas Nehrboss
Nathan Kerr
Lucas Ellis
Brian Oliver
Danny Felts
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Nathan Kerr Peter Reyman Ronda Bittinger
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Paul Franks Nathan Kerr
SafeFire Indoor Shooting Range
February 5, February 12, February 19, 2019
A Class B Class C Class
John Parker
Chris Cosby
Kacie Bane
David Hanning
Collin Stoller
James Stewart, Jr.
Bounmy Saleumvong
George Skivanek
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
John Parker John Parker Kacie Bane
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John Parker John Parker
Duncan Gun Shop
February 3, March 3, April 7, 2019
A Class B Class C Class
Greg Sidden
Jim Rutledge
Don Simmons
Mike Starr
Jason Milam
Brian Bennet
Sean Nichols
Ken Harrington
Linda Miller
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Scott Murphy Eli Colotta Lori Fink
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Jacob Boyett Andy Myers Nicholas Wind
The Arms Room
January 29, February 26, March 26, 2019
A Class B Class C Class
Britt Adams
Brian Mobley
Mark Wilson
Edith Brennan
Jean Rcihardson
Tom Nowlin
Fred Hunnicutt
Margret Gable
Jerry Otahal
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Kevin Crawford Britt Adams Edith Brennan
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Britt Adams Britt Adams
Eagle Gun Range-Farmers Branch
January 27, February 24, March 24, 2019
A Class B Class C Class
John Richardson
Nathan Heydon
Paul Baumgardner
Peggy York
Stan Renfro
Jen Jen Min
Tim Nelson
Ladale York
Margaret Daily
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Peggy York Robert Irving Peggy York
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Alan Thompson Alan Thompson
Safeside Range & Training
January 27, February 24, March 24, 2019
A Class B Class C Class
David Edwards
Peter Holm
Matthew Tyler
Paul Daniels
Mark Huth
Brandon Foster
David Blackwell
Anthony Link
Travis Schulyer
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Kerry Carroll Matthew Tyler Neitcha Holm
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Ken Modica Matthew Tyler
Aim Hi
January 26, February 23, March 23, 2019
A Class B Class C Class
Brad Hennebert
Chad Garvin
Rich Winters
Jake Julian
Dan Schaible
Brad Yakam
Scott Bowman
Jonathan Mehaffey
Tom Bobo
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jonathan Mahaffey Sharon Roche Sharon Roche
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N.A Rich Winters Jeff Krause
Miami Valley Shooting Grounds
January 26, February 23, March 30, 2019
A Class B Class C Class
Gregory Rowe
Tim Rouse
John Willett
Robert Oaks
Ronald Ausman
Dave Haywood
Billy Justice
Richard Cameron
Stephen Justice
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Robert Oaks Tim Rouse Paige Callahan
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Gregory Rowe Patrick Kennedy
Diamondback Shooters
January 26, February 23, March 23, 2019
A Class B Class C Class
Joe Durnbaugh
Lucas Fowler
Caleb Schmerge
Jerry Larson
Travis Tuan
Randy Olsen
Steve Wayne
Garry Sherman
Spencer Farrin
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Scott Olds Joe Durnbaugh Sandi Brown
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Joe Durnbaugh Scott Olds
Trigger Time Indoor Shooting Range, Inc.
January 26, February 23, March 23, 2019
A Class B Class C Class
Scott Watkins
Brad Shirley
Steven Dyer
Robin Haygood
Jason Barham
Phil Lee
Charles Hefner, Jr.
Glyn Hilton
Charles Crestman
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jake Easley Steve Dyer Robin Haygood
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Charles Hefner, Jr. Phil; Lee Scott Watkins
The Bullet Stop
January 26, February 23, March 23, 2019
A Class B Class C Class
Nathan McClure
Mike Yoder
Abby Nelson
Timothy Gibson
Donna Cramer
David Hyle
Mark Little
Javis McGee
Pattrick Self
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jake Brown Mike Yoder Abby Nelson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Robert Grote Ken McLemore Travis Johnson
Carolina Sporting Arms
January 21, February 18, March 18, 2019
A Class B Class C Class
Eli Colotta
Michael Caprioli
Don Simmons
Jeremy Bonam
James Bache
John Silk
Charkes Potts
David Norton
Harold Mendelson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Don Simmons Eli Colotta Edie DeMay
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Hunter Bennett Michael Capriolo Eli Colotta
Safeside Lynchburg
January 20, February 17, March 17, 2019
A Class B Class C Class
Chris Jones
Ken Price
Judith Gallion
Tim Younce
Greg Mitchell
Brian Sennett
Keith Johnson
Frederick Dombrowski
Mike Tkacik
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Phillip Henderson Sean Fitzgibbons N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Ken Price Chris Jones
The Gun Guys
January 19, February 19, March 16, 2019
A Class B Class C Class
Fred McClenahan
David Williams
Dustin Van Leiden
John Keele
Marty Ferrell
Shawn Noll
Rick Uht
Mark Clevender
Ethan Van Zant
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Shawn Noll Troy Hamm Kay Ediger
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Fred McClenahan Troy Hamm
Center Target Sports
January 19, February 16, March 16, 2019
A Class B Class C Class
Richard Bass
Chris Nichols
Todd Hogue
James Franklin
Jeff Whitney
Azrael Tofino
Tim McCormick
Dennis Filiposki
Mark Villegomez
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Mark Villegomez Chris Nichols N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Pierce Gural Richard Bass Todd Hogue
Tactical Advantage
January 19, February 16, March 16, 2019
A Class B Class C Class
Jason Noble
Steve Johnson
Dave Regnier
Michael Bologna
Chris Legatt
John Kehr
Matthew Newman
Jason Meyer
Jack Brown
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Thomas Tangen Jason Noble Cristina Simpler
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Thomas Tangen Dave Regnier
Big Boys Guns, Ammo & Range
January 19, February 16, March 16, 2019
A Class B Class C Class
Spencer Habluetzel
Micah Puckett
Aaron Armentrout
Michael Atkins
Skyler Vinyard
Ralph Mitten
Charles Hempfling
Darlene Ross
Hunter Bradley
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Skyler Vinyard Ryan Ross Darlene Ross
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Dominic Bramante N/A Jim Brewer
The Shooter's Sport Center
January 19, February 16, March 16, 2019
A Class B Class C Class
Hans Naker
Maximilian Heberling
Carlton Harms
Perry Stevens
Benjamin Everson
Randy Rucinski
Dominic Maio
Elizabeth Janda
Shelby Heberling
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Lois Kaminski Randy Rucinski Lois Kaminski
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Maximilian Heberling Larry Lake Carlton Harms
Ready Line Shooting Complex
January 18, February 15, March 15, 2019
A Class B Class C Class
Greg Rowe
Chris Kern
Greg Houser
Bryan Mount
Joel Nadler
Barb Marbut
Chris Kallmeyer
James Copeland
Daniel Sternsher
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bryan Mount Chris Kern Meghan Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Kasey Meyers Greg Rowe Meghan Lowery
Skagit Shooting Range
January 17, February 21, March 21, 2019
A Class B Class C Class
Dan Bethea
Mark Ayala
Rob Mantell
Eric Ogren
David Nansen
Greg Latta
Andrew Olson
Scott Bailey
John Bjork
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Judy Garner Dan Bethea Soprina Starner
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Bruce Clemons Dan Bethea
Nashville Armory Franklin
January 15, February 19, March 19, 2019
A Class B Class C Class
Stan Kasakevics
John Recendes
Shane Spinner
Jonathan Johnston
Mike Steck
Bill Treanor
Austin Hall
Wesley Cunningham
Reed Shandoff
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jonathan Johnston Bill Treanor Leah Hedge
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Austin Hall Stan Kasakevics Bill Treanor
Country Folks Superstore
January 14, February 11, March 11, 2019
A Class B Class C Class
Tom Fariss
John Farrar
Morgan Hurst
Mark Hartman
John O'Connor
Ginger Harlow
Bill Harlow
Mark Brady
Will Brunson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Mark Hartman Tom Fariss Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Tom Fariss Tom Fariss
Indy Arms Company
January 13, February 10, March 10, 2019
A Class B Class C Class
Joel T. Nadler
Joshua Imel
Meghan R. Lowery
Vince Corvari
Justin Eads
Daphane Telfer
Justin Sims
Keith Raisor
Raymond Nadler
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Stephen McQuaid Joel T. Nadler Meghan R. Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Raymond Nadler James Shaver Meghan R. Lowery & Vinh Dang
Eagle Gun Range
January 13, February 10, March 10, 2019
A Class B Class C Class
Terry Fox
William King
Eric Hill
Phil Kalsch
David Hill
Richard Bourlon
Ed Maier
Ladale York
Christine Sanders
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
John Willey Terry Fox Christine Sanders
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A David Hill Ladale York
Tallahassee Indoor Shooting Range
January 12, February 9, March 9, 2019
A Class B Class C Class
Ken Carr
Richard Blackman
Paul Cassidy
Joseph Cornwell
Diane Peterson
Thomas Strickland
John Duggar
Dale Collum
Bill Bowling
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Joseph Cornwell Richard Blackman Diane Peterson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Ken Carr Ken Carr
High Caliber Indoor Range
January 12, February 9, March 9, 2019
A Class B Class C Class
Nicholas Bleich
Richard Shaw
Phillip Hill
Anthony Farrugio
Doug Bleich
Frances Smith
Victoria Morris
Dustin Bleich
Jeff Shaw
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Camille Farrugio Nicholas Bleich Frances Smith
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Phillip Hill Phillip Hill
Target World
January 12, February 9, March 16, 2019
A Class B Class C Class
Karl Monk
Chad Creed
Greg Rowe
Paul Wojciechowski
Ken Turner
Garry Chapman
Roger Thornton
Scott Acton
Brian Dodd
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jim Coombe John Hoin Sharon Proctor
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Dakota Eury Karl Monk Christopher Digges
Sharp Shooting Indoor Range
January 12, February 9, March 9, 2019
A Class B Class C Class
Scott Ferwerda
Todd Hogue
Todd Roberts
Azrael Tofino
Jess McDonald
Same McGeorge
Jason Rogers
Jerome Day
Darren Johannesen
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Sam McGeorge Scott Ferwerda Sue Maggio
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A N/A N/A
Total Firearms
January 12, February 9, March 9, 2019
A Class B Class C Class
James Bauchman
Michael Richmond
George Gustafson
Corey Shelton
Justin Fegel
Lawrence Noren IV
Eric Giesel
Pennie Jones
Luke Galat
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Darren Finley James Bauchman Kathleen Johnson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A George Gustafson Walter Galat
Bayou Dragon Guns & Indoor Range
January 12, February 9, March 9, 2019
A Class B Class C Class
Larry Whited
Barrett Savoie
Scott Braaten
Brigette Aldridge
Corbin Smith
Mike Aldridge
Paul Staab
John Murphy, Jr.
Walter Brown
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Larry Whited Larry Whited Brigette Aldridge
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Brock Chamberlain Larry Whited
C2 Tactical
January 11, February 8, March 8, 2019
A Class B Class C Class
Willie Barnett
Kelly Mitchell
James Maxwell
Michael Werley
Wayne Anderson
Dayna Werley
Joe Hoover
James Martin
John Gordon
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
James Maxwell Kelly Mitchell Dayna Werley
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Michael Werley James Maxwell
CrossRoads Shooting Sports
January 10, February 7, March 7, 2019
A Class B Class C Class
Todd Howell
Ethan Settle
Jason Halifax
Emily Blair
Brent McCoy
Vikram Navale
Chuck Frazier
Jeremy Kingkade
Mitch Holmes
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Todd Howell Todd Howell Emily Blair
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Troy Duff Todd Howell
National Range & Armory
January 9, January 16, January 23, 2019
A Class B Class C Class
Greg Snyder
Paul Hansen
Matt DeWire
Darryl Swift
Mike Miller
George "Bud" Kibb, II
David Daverio
Walter Smith
Gary Layton
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Walter Smtih Matt DeWire Jane Gabriele
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Dennis Marshall Matt DeWire
SafeFire Indoor Shooting Range
January 8, January 15, January 22, 2019
A Class B Class C Class
Mark Forbes
Steve Christman
Ty Grobe
David Hanning
Aaron Veitch
Kacie Bane
Thom Hansing
N/A
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Mark Forbes Brian Fisher Kacie Bane
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mark Forbes Steve Christman
Nashville Armory
January 7, February 4, March 4, 2019
A Class B Class C Class
William Drummond
Phillip Kreth
Bill Treanor
Matt Penninger
Caleb Hartwell
Frank Thomas
Reed Shandoff
Karen Becotte
John Moody
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Andrew Lynch Bill Treanor Karen Becotte
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Austin Hull Bill White Rich Guerrero
Mainstreet Guns & Range
January 6, February 3, March 3, 2019
A Class B Class C Class
James Mielnik
Weyman Gaines
Jonathan Hopkinson
Steven Kleinschmidt
Dale Bullock
Jacob Galvan
Robert Seymour
Jame Sue Sloan
Bryan Kiger
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Dale Bullock Jonathan Hopkinson Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Weyman Gaines Jonathan Hopkinson
Bullseye Marksman
January 5, February 2, March 2, 2019
A Class B Class C Class
Tom Fariss
Jason Smith
Todd Maclean
Robert Greenage
Chris Anderson
Drew McKay
Barry Alhadeff
Bill Harlow
Darryl Daugherty
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Guy Goolsby Jonathan Hopkinson Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Stiegel Brock Tom Fariss Jonathan Hopkinson
Clarksville Guns & Archery
January 2, January 9, January 16, 2019
A Class B Class C Class
Peter Reyman
Paul Franks
Justin Smith
David Hall
Nathan Kerr
Rhonda Bittinger
Karl Bittinger
Danny Felts
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Mark Goode Paul Franks Rhonda Bittinger
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Paul Franks N/A
Shooter's Station
December 29, January 26, February 23, 2019
A Class B Class C Class
Malcolm Johnson
John McGuire
Sherrie Hartke
Cheryl Boen
Kendrick Roland
Boyd Vaughn
Charles Morris
George Smith
Jerry Bettes
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Kevin Roberson Jack Cochra Sherrie Hartke
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John McGuire Jack Cochra
Shooter's Station
December 29, January 26, February 23, 2019
A Class B Class C Class
Malcolm Johnson
John McGuire
Sherrie Hartke
Cheryl Boen
Kendrick Roland
Boyd Vaughn
Charles Morris
George Smith
Jerry Bettes
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Kevin Roberson Jack Cochra Sherrie Hartke
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John McGuire Jack Cochra
Gun Smoke
December 15, January 19, February 16, 2019
A Class B Class C Class
Leo Araujo
Charles Ellison
Dave Gruver
Joe Shelton
Randy Watson
Eric Brown
Josh Brown
Mike Elliott
Jimmy Sadler
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Eric Brown Charles Ellison Candi Legursky
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Britney Chaffin Dave Gruver Charles Ellison
Tim's Shooting Academy
December 12, January 9, January 30, 2019
A Class B Class C Class
Vince Corvari
Joel Nadler
Eric Harris
Dean Shriver
Jeff Detrick
Jerry Segal
James Cortrecht
Douglas Frailey
Gary Kelley
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Fritz McCorkle Eric Harris Meghan Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jerry Segal Vinh Dang
SafeFire Indoor Shooting Range
December 11, December 18, December 26, 2018
A Class B Class C Class
Pablo Soto, Jr.
Mark Forbes
James Stewart
Gevan McLaughey
Kasey Cairns
David Hanning
Steve Christman
Joe Ohama
Kacie Bane
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
James Stewart Steve Christman Kacie Bane
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mark Forbes N/A
Treasure Chest Gun Shop
December 8, January 12, February 9, 2019
A Class B Class C Class
Mike Yoder
Duane Potter
Russel Douglass
Doug Haeussler
Donna Cramer
Heath Goering
John Hendricks
Al Bauman
Jake Brown
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Andy Hill Mike Yoder Lisa Supon
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Duane Potter Donna Cramer
Frontier Firearms, LLC
December 2, January 16, February 10, 2019
A Class B Class C Class
Randal Roberts
Robert Churchwell
Hugh Willett
McKenzie Hanson
Michael Britton
Cathryn Chipman
Greg Crisp
McKenzie Hanson
Travis May
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Tonya Crisp Randal Roberts McKenzie Hanson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Hugh Willett Randal Roberts
Madriver Armory And Range
November 24, December 22, January 26, 2019
A Class B Class C Class
Darin King
Patric Kennedy
Tim Rouse
Ray Gordon
Phil Drenik
Jason Marshall
Craig Stockton
Katlyn Aamon
Ken Blakley
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Tim Rouse Patric Kennedy Brenda King
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Katlyn Damon Pattrick Ryan Darin King
Sheridan Arms, LLC
November 20, December 18, January 28, 2019
A Class B Class C Class
David Zwingman
George Gustafson
Jerod Ball
Michael Thurman
Larry Richards
James Wegner
Brian Rutkowski
Ryan Brewer
Michael Donnelly
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Larry Richards George Gustafson Kathleen Johnson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A George Gustafson David Zwingman
Appalachian Gun, Pawn & Range
November 17, December 15, January 19, 2019
A Class B Class C Class
Tom Fariss
Robert Tensley
Todd Maclean
David Herota
Fred Hawkins
Levi Bruce
David Ocasek
Anthony Raasch
Ken Harn
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Todd Maclean Tom Fariss Camille Brown
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Tom Fariss Tom Fariss
Adventure Outdoors
November 14, December 12, January 9, 2019
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Brian Thompson
David Hall
Joseph Boehlert
John Farrar
Michael Harder
Craig Jones
Jamie Sue Sloan
William Scott Burt
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
John Farrar John Farrar Jamie Sue Sloan
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Brian Thompson John Farrar
Lynchburg Arms
November 11, December 9, January 13, 2019
A Class B Class C Class
Andy Warden
Judy Gallion
Ken Price
Matthew Bradley
Charles Brumfield
Bud Finn
Tim Cotter
Alex Eline
Joseph Modica
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bud Finn Ken Price Judy Gallion
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Jack Knight Ken Price Chris Jones
Lynchburg Arms
November 11, December 9, January 13, 2019
A Class B Class C Class
Andy Warden
Judy Gallion
Ken Price
Matthew Bradley
Charles Brumfield
Bud Finn
Tim Cotter
Alec Eline
Joseph Modica
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bud Finn Ken Price N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Jack Knight Ken Price Chris Jones
National Range & Armory
November 7, November 14, November 28, 2018
A Class B Class C Class
Darryl Swift
Greg Snyder
Willaim Zaidel
Timothy Benner
Glenn Currinder
Gerald Zablocky
George Kibbe
Richard Moss
David Daverio
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Darryl Swift Greg Snyder N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Glenn Currinder Matthew DeWire
Eagle Gun Range-Farmers Branch
October 28, November 25, December 16, 2018
A Class B Class C Class
Paul Baumgardner
Alan Thompson
Ladale York
Phil Kalsch
Jen Jen Min
Darren Wells
Stan Renfro
Tim Nelson
Gail Hall
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Alan Thompson Ron MacFarlane Jen Jen Min
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Alan Thompson Ladale York
Diamondback Shooters
October 27, November 24, December 22, 2018
A Class B Class C Class
Joe Durnbaugh
Randy Olson
Mike Brown
Caleb Schmerge
Ty Grobe
Jim Cooper
Jerry Larson
Steve Wayne
Spencer Farrin
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ty Grobe Joe Durnbaugh Tori Schmerge
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Joe Durnbaugh Randy Olson
Sharp Shooters USA
October 27, November 17, December 22, 2018
A Class B Class C Class
Jonathan Hopkinson
Tom Fariss
Harold Vickers
Jay Mielnik
Chris Anderson
Brian Thompson
Don McKay
David Sharpe
Ginger Harlow
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Brian Thompson Tom Fariss Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jonathan Hopkinson Jonathan Hopkinson
Miami Valley Shooting Grounds
October 27, November 24, December 29, 2018
A Class B Class C Class
Darin King
Patrick Kennedy
Tim Rouse
Steve Pyle
Ray Gordon, Jr.
Chuck Potterf
Ron Bretz
Phil Drenik
Marie Atwood
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Tim Rouse Tim Rouse Paige Callahan
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John Willette Ray Gordon, Jr.
Templar Shooting Sports
October 26, November 23, December 28, 2018
A Class B Class C Class
Andrew Floid
Adam Floid
Phillip Kreth
Brent Vaughn
John Schmissuer
Wesley Cunningham
Charles Beaty
John Hodosi
Paul Peterson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Andrew Floid Phillip Kreth Carol Petty
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Charles Beaty Andrew Floid
Safeside Lynchburg
October 21, November 18, December 16, 2018
A Class B Class C Class
Chris Jones
Ken Price
Judith Gallion
Timothy Kranick
Paul Gimatti
Ketih Johnson
Roberto Nogueras
Pat Knight
Kevin Tucker
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
William Bealmear Sean Fitzgibbons Melisssa Wilson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
William Bealmear Ken Price Chris Jones
Big Boys Guns, Ammo & Range
October 20, November 17, December 15, 2018
A Class B Class C Class
Spencer Habluetzel
Justin Smith
Ryan Ross
William Denison
Martha Grafton
Steve Holden
Curtis Ross
Milt Watkins
Jeffery Taylor
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Christopher Stallworth Ralph Mitten Martha Gradfton
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Dominic Bramante Kermit Grafton Spencer Habluetzel
Center Target Sports
October 20, November 17, December 15, 2018
A Class B Class C Class
Richard Bass
Adam Lester
Chris Nichols
Robert Casey Lynch
Matthew Zirker
Brian Elliott
Jerry Larson
Jason Warren
Melissa Finke
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Gregory Sullivan James Franklin Melissa Finke
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Richard Bass Scott Ferwerda
Ready Line Shooting Complex
October 19, November 16, December 21, 2018
A Class B Class C Class
Zach Conroy
Sean Lichner
Joel Nadler
Jeff Daniels
Barb Marbut
Chris Kern
Chris Kallmeyer
Jim Kraemer
Mike Billias
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Joel Nadler Zach Conroy Barb Marbut
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Kasey Myers Barb Marbut Jaison Linser
Skagit Shooting Range
October 18, November 15, December 13, 2018
A Class B Class C Class
Mark Ayala
Gregg Straathof
Jon Brennan
Bruce Clemans
David Nansen
Rae Balenos
Judy Garner
John Bjork
Andrew Olson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Gregg Straathof Colon Garner Judy Garner
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Rick Remington Dan Bethea
Skagit Shooting Range
October 18, November 15, December 13, 2018
A Class B Class C Class
Mark Ayala
Chuck Garner
Michael Starmer
Greg Noel
Andrew Olson
Eric Ognen
Jon Brennan
Bruce Clemans
Nicholas Nunsen
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Andrew Olsen Dan Bethea Soprina Stormer
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A N/A Dan Bethea
Nashville Armory of Franklin
October 16, November 20, December 18, 2018
A Class B Class C Class
Caleb Hartwell
Bill Treanor
Stan Kasakavics
John Resendes
Jeff Daron
Joe Kohoret
Mike Steck
Ken Lilly
Leah Hedge
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Caleb Hartwell Bill Treanor Leah Hedge
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Stan Kasakavics Bill Treanor
Carolina Sporting Arms
October 15, November 19, December 17, 2018
A Class B Class C Class
Eli Colotta
Mike Dixon
Nick Wind
Eugene Mazur
Don Simmons
Brian Bennett
David Norton
Hunter Bennett
Charles Porter
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Harry Gooch Eli Colotta Edie DeMay
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Hunter Bennett Jerrold Wheeless Eli Colotta
Eagle Gun Range
October 14, November 11, December 9, 2018
A Class B Class C Class
Paul Baumgardner
Ed Maier
Ron MacFarlane
William King
Ted Smith
Bob Ashley
William Frite
Ron Counts
Joe Donk
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Allen Honeyman Ron MacFarlane Peggy York
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Ladale York Malin Hall
Indy Arms Company
October 14, November 11, December 9, 2018
A Class B Class C Class
Joel Nadler
Vinh Dang
Bryan Beswick
Vince Corvari
Brian Gerster
Jerry Segal
Steve Arvin
Warren Patitz
Pete Gross
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Greg Bell Vinh Dang Meghan Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Raymond Nadler Jerry Segal Vinh Dang
Target World
October 13, November 17, December 15, 2018
A Class B Class C Class
Karl Monk
Jim Coombs
Christopher Sumner
John Hoin
Thomas Cecil
Jim Kraemer
Garry Chapman
Grant McIntosh
Melinda Evans
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Brad Karoleff Karl Monk Sharon Proctor
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Karl Monk Karl Monk
Tallahassee Indoor Shooting Range
October 13, November 10, December 8, 2018
A Class B Class C Class
Ken Carr
Richard Blackman
Richard Sanborn
Haynes Poole
Walt Hathaway
Steven Leslie
John Duggar
Eric Jennings
Cary Pelham
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ken Carr Rcihard Blackman Diane Peterson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Ken Carr Richard Blackman
Sharp Shooting Indoor Range
October 13, November 10, December 8, 2018
A Class B Class C Class
Todd Hogue
Brian Elliott
Scott Ferwerda
Sam McGeorge
Bruce Heggstrom
Steve Lander
Steve Pedigo
Darren Johannesen
Curt Ruggles
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Azreael Tofino Tony Dodd Sheila Scott
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A N/A N/A
High Caliber Indoor Range
October 13, November 10, December 8, 2018
A Class B Class C Class
Jeff Blair
Phillip Hill
Robert Chapic
Nicholas Bleich
Richard Shaw
Bill Gradle
Kris Klindsworth
Michael Melvin
Fran Smith
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Nicholas Bleich Robert Chapic Fran Smith
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jeff Blair Phillip Hill
Bayou Dragon Guns & Indoor Range
October 13, November 10, December 8, 2018
A Class B Class C Class
Larry Whited
Kerry Bailey
Mike Aldridge
Mike Breaux
Brock Chamberlain
Brigette Aldridge
Juan Dapena
Paul Staab
Corbin Smith
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Corbin Smith Larry Whited Brigette Aldridge
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A N/A Larry Whited
C2 Tactical
October 12, November 9, December 14, 2018
A Class B Class C Class
Kelly Mitchell
James Maxwell
David Siembor
Jim Garrity
George Toro
Cory Ackley
Dayna Werley
Josh Noble
Jeff Lipsky
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Dayna Werley James Maxwell Dayna Werley
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Michael Werley Kellen Atcitty
SafeFire Indoor Shooting Range
October 9, October 16, October 23, 2018
A Class B Class C Class
John Parker
Ed Hogan
Casey Cairns
Rob Skeens
Steve Christman
N/A
Randy Kunisaki
N/A
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Casey Cairns John Parker N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John Parker Ed Hogan
Country Folks Superstore LLC
October 8, November 12, December 10, 2018
A Class B Class C Class
Tom Fariss
Rob Tuttle
Morgan Hurst
Richard Gayle
John O'Conner
Stephen Rudy
John Kates
Mark Hartman
Camille Brown
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Tim Welch Tom Farris Camille Brown
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Tom Fariss Tom Fariss
Mainstreet Guns & Range
October 7, November 4, December 2, 2018
A Class B Class C Class
Weyman Gaines
Jason Smith
Steven Penderson
Bryan Kiger
Ken Anderson
Jamie Sloan
Nezida Daris
Joe Rounseville
Robert Seymour
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Joe Rouseville Jason Smith Jamie Sloan
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Weyman Gaines Jason Smith
Bullseye Marksman
October 6, November 3, December 1, 2018
A Class B Class C Class
Tom Fariss
Chris Nagano
Drew McKay
Robert Greenage
Chris Anderson
Hal McClain
Mark Hartman
Johnathan Watkins
Darryl Daugherty
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
James Lecki Harley Weigert Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Tom Fariss Tom Farris
Nashville Armory
October 1, November 5, December 3, 2018
A Class B Class C Class
Phillip Kreth
William Drummond
Frank Thomas
Caleb Hartwell
Josh Burgos
Bill White
Bruce Lueckenoff
Karen Becotte
Kato Kinder
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Shane Spinner Phillip Kreth Leah Hedge
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Austin Hull Stan Kasakevics Bill Treanor
RTSP
September 30, October 7, October 14, 2018
A Class B Class C Class
Tony Potter
Ben Cardona
Vince Grieco
Joe Righetti
Robert Desalvo
Tom Crowell
Gary Bernhardt
Amilkar Velez
Virginia Crowell
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Lonnie Jones,II Amilkar Velez Tamire Mckenna
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Amelia Velez Tony Potter Glenn Meyer
Bare Arms, LLC
September 28, October 12, October 26, 2018
A Class B Class C Class
Mike Hellard
Allen Jones
Robert Warnock
Brady Tyra
Dale Eddy, Jr.
Gary Taylor
Dave Tumbleson
Brennan Plummer
Marcus Workman
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Don Rutt Brennan Plummer Carol Hellard
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mike Hellard Mike Hellard
Warrior Gun Range & Shop
September 22, October 20, November 17, 2018
A Class B Class C Class
Ronald Ackerman
Phelo Anthony Partida
Javier Figueroa
Jaime Topp
David Fernandez
Anthony Cellana
Kimberly Jacobs
Jeffrey Chamoff
JP Guillot
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Luis Ricasdo Robald Ackerman Kimberly Jacobs
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
David Ackerman Jaime Topp Ronald Ackerman
Shooter's Station
September 22, October 27, November 24, 2018
A Class B Class C Class
Britt Adams
Sherrie Hartke
Jay Hafemeister
Charles Morris
James Adams
Kenny Howard
Rick Handsel
Tom Beeckman
Dian Abornak
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Malcolm Johnson Britt Adams Sherrie Hartke
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Britt Adams Britt Adams
Cypress Creek Indoor Range
September 15, October 27, November 17, 2018
A Class B Class C Class
Scott Watkins
Randy Nash
Brian Berry
David Ferson
Matt Leslie
John Moody
Alton Treadway
Jim Watson
Cary Burnley
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Beth Moody Scott Watkins Beth Moody
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Randy Nash Brad Shirley
Trigger Time Indoor Shooting Range, Inc.
September 15, October 13, November 10, 2018
A Class B Class C Class
Scott Watkins
Marten Matthews
Rickey Red
Brad Shirley
Josh Ray
Phil Lee
Kevin Kennedy
Jason Barham
James Francis
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Josh Ray Scott Watkins N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Phil Lee Brad Shirley
The Gun Guys
September 15, October 20, November 17, 2018
A Class B Class C Class
Wayne Leatherberry
Fred McClenahan
John Keele
Marty Ferrell
Marc Smith
Mike Olyphant
Shawn Noll
Kay Ediger
Brian Kubota
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Kyle McMillan Marc Smith Kay Ediger
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Zoey Conner Wayne Leatherberry Troy Hamm
Bristlecone Shooting, Training & Retail Center
September 14, October 12, November 2, 2018
A Class B Class C Class
Aaron Kubicek
Lori Taylor
Michael Johnson
John Boettcher
James Pelletier
Bill Spinuzzi
Carol Smith
Howard DeJong
Michael Admire
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
John Boettcher Chris George Lori Taylor
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Jon Pelletier Lori Taylor Bill Spinuzzi
Centennial Gun Club
September 10, September 17, September 24, 2018
A Class B Class C Class
Duane Thompson
Michael Knight
Jon Pelletier
Michael Shallenberger
Keith Worfel
James Pelletier
Ron Ester
Johnathan Whipple
Patrick Oppenheim
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
John Rossie Reno Pelletier Nancy VonMinden
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Jon Pelletier Duane Thompson Michael Knight
Treasure Chest Gun Shop
September 8, October 13, November 10, 2018
A Class B Class C Class
Russel Douglass
Herman Bolte
Levi Blumanhourst
Lisa Supon
Ron Brubaker
Curtis McDonough
Jane Bolte
Gerald Templeton
Steve VanDerVeen
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
John Davies Lisa Supon Donna Cramer
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Elijah Gomm Herman Bolte Levi Blumanhourst
Treasure Chest Gun Shop
September 8, October 13, November 10, 2018
A Class B Class C Class
Russell Douglass
Herman Bolte
Levi Blumanhourst
Lisa Supon
Ron Brubaker
Curtis McDonough
Jane Bolte
Gerald Templeton
Steve VanDerVeen
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
John Davies Lisa Supon Donna Cramer
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Elijah Gomm Herman Bolte Levi Blumanhourst
CrossRoads Shooting Sports
September 6, October 4, November 1, 2018
A Class B Class C Class
Todd Howell
Ethan Settle
Emily Blair
Sheena Green
James Van Der Kamp
Randy Cameron
Pam Heinze
Chuck Frazier
Todd Ralston
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Pam Heinze Todd Howell Emily Blair
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Randy Cameron Ethan Settle
National Range & Armory
September 5, September 12, September 19, 2018
A Class B Class C Class
Matthew DeWire
Darryl Swift
William Zaidel
Greg Snyder
Dennis Marshall
Walter Smith
Gerald Zablocky
George Kibbe
David Daverio
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Dennis Marshall Matthew DeWire Rachel Haar
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Dennis Marshall Bill Zaidel
Smokin' Gun Worx LLC
September 1, October 6, November 3, 2018
A Class B Class C Class
R. George
B. Toepfer
W. Bonano
S. Monroe
E. Nesemeier
M. Jaeger
M. Lawver
J. Jaeger
R. Linko
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
R. Glick N/A N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A D. Bewkmeier J. Kellerman
The Gun Garage Shooting Range LLC
September 1, October 6, November 3, 2018
A Class B Class C Class
Wayne Leatherberry
Herman Bolte
David Strydorn
David Hyle
Floyd McMillin
Ed Eller
Greg Wadsworth
Kay Ediger
Wendelin Scheck
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Wendelin Scheck Marc Smith Jane Bolte
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Nathaniel Eller Wayne Leatherberry David Strydorn
The Arms Room
August 28, September 25, November 6, 2018
A Class B Class C Class
Britt Adams
Brian Mobley
Kristin Day
Jean Richardson
Kevin Crawford
James Greer
Fred Hunnicutt
Edith Brennan
Margaret Gable
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Kenny Howard Britt Adams Kristin Day
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Britt Adams Britt Adams
Gun Smoke
August 25, September 29, October 27, 2018
A Class B Class C Class
Charles Ellison
Dave Gruver
Jim Sizemore
Candi Legursky
Jeremy Shumate
Britney Chaffin
Mark Dempsey
Jimmy Sadler
Brian Watson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Mark Dempsey James Brogan Candi Legursky
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Britney Chaffin Dave Gruver Charles Eillison
Spring Guns & Ammo
August 21, September 18, October 16, 2018
A Class B Class C Class
Erik Foucha
William Adcox
N/A
Thomas McDonald
Joshua Molloy
N/A
David Koerig
Frank Toscano
Christopher Boyd
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
William Adcox Jason Reel N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Thomas McDonald William Goetschius
BDC Gun Room
August 19, September 23, October 21, 2018
A Class B Class C Class
Gabe Schuetzner
Jason Dickerson
Scott Hearn
Rickey Howell
Jesse Smith
Skyler Vinyard
Hunter Bradley
Mike Mitchell
Ronald Kinman
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Gabe Schuetzner Gabe Schuetzner Martha Grafton
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Scott Hearn Martha Grafton
J & J One Stop Gun Shop
August 18, September 15, October 20, 2018
A Class B Class C Class
Barrow Fleetwood
Dan Henson
William Rich
Gale Cooumbs "DOC"
Louie Pancic
Eric Pertuch
Paul Herriman
Bruce Bailey
Chandler Jessup
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Dan Henson Barrow Fleetwood Karla Kimmey
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Chandler Jessup Dan Henson David Gebeau
Lynchburg Arms
August 12, September 9, October 14, 2018
A Class B Class C Class
Chris Jones
Ken Price
Judith Gallion
Ken Modica
Bud Finn
Russell Glass
Bob Gevrekian
Brian Sennett
Tim Cotter
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Greg Mitchell Ken Price N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Matthew Glass Ken Price Chris Jones
SafeFire Indoor Shooting Range
August 7, August 14, August 21, 2018
A Class B Class C Class
Stephen Palermini
Mark Forbes
Kasey Cairns
Brian Fisher
David Hanning
Randy Wrisley
Kasey Bane
S, McKinley
Joe Ohama
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Stephen Palermini Kasey Cairns Kacie Bane
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mark Forbes Barry Cogut
Diamondback Shooters
July 28, August 25, September 22, 2018
A Class B Class C Class
Joe Durnbaugh
Mike Brown
Randy Olson
Ty Grobe
Caleb Schmerge
Tori Schmerge
Jesse Voight
Scott Olds
Spencer Farrin
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Mike Brown Joe Durnbaugh Tori Schmerge
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Joe Durnbaugh Randy Olson
Sharp Shooters USA
July 28, August 25, September 22, 2018
A Class B Class C Class
Tom Fariss
Jonathan Hopkinson
Harold Vickers
Alfred Suave
Robert Milot
Vanessa Mirando
Robert Greenage
William Harris
Steven Whitaker
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bill Harlow Tom Fariss Vanessa Mirando
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Tom Fariss Tom Fariss
Templar Shooting Sports
July 27, August 24, September 28, 2018
A Class B Class C Class
Phil Kreth
Andrew Floid
Eddie Mickle
John Schmisseur
Wesley Cunningham
Brent Vaughn
Charles Beaty
Zack Greer
Stan Walls
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Andrew Floid Phillip Kreth Dena Cole
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Greg Greenhill Phillip Kreth
Eagle Gun Range-Farmers Branch
July 22, August 26, September 23, 2018
A Class B Class C Class
Ron MacFarlane
Malin Hall
Alan Thompson
Laura Ramirez
Ron Counts
Phil Kalsch
Kim Hall
Christine Sanders
Ray Venegas
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ron Counts Ron MacFarlane Peggy York
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Alan Thompson Ladale York
Target World
July 21, August 18, September 15, 2018
A Class B Class C Class
Karl Monk
Jaison Kinser
Christopher Digges
James McKuhen
Ken Evans
Tim Rouse
Robert Sears
Christopher Kallmeyer
Charles McDaniel
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jon Villing Karl Monk Sharon Proctor
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Karl Monk Karl Monk
Center Target Sports
July 21, August 18, September 15, 2018
A Class B Class C Class
Brandon Lynch
Robert Casey Lycnh
Adam Lester
Jim McMaster
Melissa Finke
Tim Caufield
Don Tompkins
Tim McCormick
Piere Gural
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Tim McCormick Dale Forrest Melissa Finke
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Robert Casey Lycnh Wade Ramm
Big Boys Guns, Ammo & Range
July 21, August 18, September 15, 2018
A Class B Class C Class
Spencer Habluetzel
Ricky Howell
Martha Grafton
Skyler Vinyard
Ryan Ross
Justin Smith
Milt Watkins
Kristopher Gray
Austin Chappeleer
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Virgil Walker Ryan Ross Martha Grafton
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jesse Smith Martha Grafton
Ready Line Shooting Complex
July 20, August 17, September 21, 2018
A Class B Class C Class
James Patton
Patrick Horton
Jim Kraemer
Ron Bretz
James Copeland
Barbara Marbut
Mike Billias
Chris Kallmeyer
Colton Conroy
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Robert Myers Chris Kern Barbara Marbut
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Kasey Myers James Patton Michael Billias
Skagit Shooting Range
July 19, August 23, September 20, 2018
A Class B Class C Class
Rob Mantell
Chuck Garner
Elton Crowder
Mark Ayala
Andrew Olson
Eric Ogren
Steve Taylor
Judy Garner
Todd Thompson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Rob Mantell Dan Bethea Judy Garner
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Rick Remington Dan Bethea
Nashville Armory of Franklin
July 17, August 21, September 18, 2018
A Class B Class C Class
Bill Treanor
Joshua Burgos
John Resendes
Reed Shandoff
Andrew Lycnh
Wesley Cunningham
Ken Lilly
Jon Duncan
Paul Anderson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Paul Anderson Bill Treanor Leah Hedge
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jeff Daron Bill Treanor
Carolina Sporting Arms
July 16, August 20, September 17, 2018
A Class B Class C Class
Mike Dixon
Eli Colotta
Eugene Mazur
Rob Kelly
Charles Potts
Verrold Wheeless
John Jorgensen
Edie DeMay
Phillip Tourville
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Phillip Tourville Eugene Mazur Edie DeMay
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Don Simmons Nick Wind
Safeside Lynchburg
July 15, August 19, September 16, 2018
A Class B Class C Class
Chris Jones
Judith Gallion
Phillip Henderson
Richard Maverick
David Tyree
David Johnson
Brian Sennett
Brett Barksdale
William Bealmer
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ken Modica Kenneth Price Melissa Wilson
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
William Bealmear Phillip Henderson Kenneth Price & Phillip Henderson
Bayou Dragon Guns & Indoor Range
July 14, August 11, September 8, 2018
A Class B Class C Class
Larry Whited
Juan Dapena
Luke Marengo
Mike Breaux
Scott Banlew
Brock Chamberlain
Walter Brown
David Bathel
Mark Burrows
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jane Bailey Larry Whited Jane Bailey
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Mark Burrows Larry Whited
Johns Creek Indoor Gun Range
July 14, August 11, September 8, 2018
A Class B Class C Class
Alisa Kay Sloan
Tom Fariss
Jason Smith
David Hoffman
Ginger Harlow
Drew McKay
Gordon Amisano
Jeff Alexander
Ethan West
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Gordon Amisano Tom Fariss Alisa Kay Sloan
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/a Alisa Kay Sloan Jonathan Hopkinson
CMP - Camp Perry National Challenge
July 14, July 14, July 14, 2018
A Class B Class C Class
Keith Sanderson
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
N/A Jordan Kramp Lois Kaminski
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Brannon Sickels Nestor Pena N/A
Sharp Shooting Indoor Range
July 14, August 11, September 8, 2018
A Class B Class C Class
Todd Hogue
Richard Bass
Adam Lester
Steve Ball
Gene Short
Ed Dettman
Jess McDonald
Jason Warren
Gregory Sullivan
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Greg Sullivan N/A Sheila Scott
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A N/A N/A
High Caliber Indoor Range
July 14, August 11, September 8, 2018
A Class B Class C Class
Greg Taylor
John Cihak
Nicholas Bleich
Bill Gradle
Don Cleary
Michael Smith
Kris Klindsworth
Justin Cross
Richard Shaw
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Justin Cross Jeff Blair Fran Smith
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Greg Taylor Jeff Blair
National Range & Armory
July 11, July 18, July 25, 2018
A Class B Class C Class
Matthew DeWire
Greg Snyder
Dennis Marshall
Darryl Swift
William Zaidel
Brandon Whitley
Walter Smith
Nicholas Winter
Gerald Zablocky
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Greg Snyder Greg Snyder N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Dennis Marshall Matthew DeWire
Country Folks Superstore LLC
July 9, August 13, September 10, 2018
A Class B Class C Class
Tom Farris
Rob Tuttle
Robert Tinsley
Leonard Flipkowski
Lorenzo Bandini
Greg Carras
Jim Klee
John Kates
Camille Brown
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Adam Torres Tom Farris Laura Hartman
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A N/A Tom Farris
Centennial Gun Club
July 9, July 16, July 23, 2018
A Class B Class C Class
Duane Thompson
Michael Knight
Thomas Kabayashi
Jodi Knight
Reno Pelletier
Marc Anderson
Robert Andrew
William C. Eith
James Pelletier
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Reno Pelletier Carl Preston Nancy Von Minden
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
James Pelletier Duane Thompson Michael Knight
Eagle Gun Range
July 8, August 12, September 9, 2018
A Class B Class C Class
Paul Baumgardner
Terry Fox
Ladale York
Ed Maier
Ben Daniel
William King
Ty Hiter
Joy Lightcap
David Hill
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Michael Lightcap Ron Macfarlane Peggy York
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Ladale York Ladale York
Indy Arms Company
July 8, August 12, September 9, 2018
A Class B Class C Class
Joel Nadler
Joseph Emerick
Andy Bauer
Meghan Lowery
Brian Gerster
William Teifke
Steve Tames
Pete Gross
Keith Raisor
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Pete Gross Vinh Dang Meghan Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Raymond Nadler Steve Arvin Bryan Beswick
Bullseye Marksman
July 3, July 17, July 31, 2018
A Class B Class C Class
Jason Smith
Tom Fariss
Jonathan Hopkinson
Ginger Harlow
Robert Greenage
John O'Connor
Richard "Gip" Gayle Jr.
Bill Harlow
Camille Brown
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ginger Harlow Tom Fariss Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Tom Fariss Jonathan Hopkinson
Nashville Armory
July 2, August 6, September 10, 2018
A Class B Class C Class
William Drummond
Matthew Peniger
Bill Treanor
Chris Rediker
Caleb Hartwell
Karen Becotte
Katu Kinder
Ben Hohler
Paul Anderson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ken Lilly Bill Treanor Karen Becotte
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Austin Hull Bill White Bill Treanor
Nashville Armory
July 2, August 6, September 10, 2018
A Class B Class C Class
Tom Fariss
Drew McKay
Jonathan Hopkinson
Guy Goolsby
Gordon Amisano
Ginger Harlow
Laura Hartman
Bill Harlow
Mark Hartman
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Richard "Gip" Gayle, Jr. Harley Wiegert Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Tom Fariss Tom Fariss
Firearms Range & Clothing Inc
July 1, August 5, September 9, 2018
A Class B Class C Class
Bryan Bagnell
Larry Whited
Raymond Wahl
Mike Aldridge
Corbin Smith
Jo Nell Brister
April Prestenbach
Dennis Fossier
N/A
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Ricky Credo Bryan Bagnell Jo Nell Brister
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Larry Whited Bryan Bagnell
Shooter's Station
June 30, July 28, August 25, 2018
A Class B Class C Class
James Amberg
Britt Adams
Sherrie Hartke
Jay Hafemeister
James Greer
Rick Handsel
Max Delacueva
James Adams
Tom Beeckman
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Diana Zbornak Britt Adams Sherrie Hartke
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Britt Adams James Amberg
Sacramento Gun Club
June 24, July 29, August 19, 2018
A Class B Class C Class
Gary Jillson
Bryan Brooks
Denise Claeys
Curtis Mason
Jr. Lee
Brian Rodman
Rich Baker
Karen Meltvedt-Brown
Nicholas Sadowy
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jeff Briles Troy McClintock Denise Claeys
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Gary Jillson Gary Jillson
Illinois State Rifle Association
June 24, July 29, August 26, 2018
A Class B Class C Class
Mandi Ehler
Jeff Davis
Richard Pearson
James Gonzales
Mike Cialdella
Richard Gibbs
Mark Graben
Ron Wade
Tom Jurgens
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Mike Cialdella Tom Blouin Mandi Ehler
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Jeff Davis Mandi Ehler
The Sportsmans Shop
June 23, July 28, August 18, 2018
A Class B Class C Class
Chris Sidoli
Matthew Messenger
George Fraser
Daniel Fojtz
Greg Smith
Mark Hill
Karen Wright
Samuel Whicker
Clint Probct
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Chris Sidoli Chris Sidoli Karen Wright
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N.A Jeffrey Zell Chris Sidoli
Coyote Creek Outdoors
June 16, July 29, August 19, 2018
A Class B Class C Class
Joel Koch
Paula Hengel
Rick Mielke
Bill Ferwerda
Susan Egland
Jim Erickson
Ryan Wolfgram
Audie Krivjuick
Mike Geiser
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
James Shaler Raymond Batson Paula Hengel
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Larry Plank Larry Plank
SafeFire Indoor Shooting Range
June 12, June 19, June 26, 2018
A Class B Class C Class
Steve Christman
Ty Grobe
John Parker
Steve Palarmini
Dave Hanning
Cliff Wright
Kacie Bane
B. Fowler
M. Cornell
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Lee Clifton John Parker K. Bane
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John Parker B. Cogut
C2 Tactical
June 8, July 13, August 10, 2018
A Class B Class C Class
Kelly Mitchell
James Garrity
James Maxwell
Wayne Anderson
Michael Werley
David Siembor
John Gordon
Steven Bressan
Brian Janerico
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
James Garrity Willie Barnett N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Kelly Mitchell James Maxwell
Tim's Shooting Academy
June 2, June 16, June 30, 2018
A Class B Class C Class
Eric Harris
Vinh Dang
Vince Corvari
Meghan Lowery
Mark Shriver
Jonathan Roskrn
Matt Steger
Jerry Segal
John Bates
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Vince Corvari Vinh Dang Meghan Lowery
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Joe Higgins Vinh Dang
Stone Hart's Gun Club
June 1, June 15, June 29, 2018
A Class B Class C Class
Roanld Ackerman
Carlos Albuerne
Jose L. Noya
Jarrod Lubbers
Julio Ruiz
Max Bergholt
Alejandro Gonzalez
Ted Silverman
Mathew Noya
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jose L. Noya Ronald Ackerman Shae Dentt
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Mathew Noya Danny Henson Ronald Ackerman
The Arms Room
May 29, June 26, July 31, 2018
A Class B Class C Class
James Richardson
Britt Adams
Kristen Day
James Greer
Ron Ford
Kenny Howard
David Koenig
Joshua Day
Alex Lungaro
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Britt Adams Britt Adams Kristen Day
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Britt Adams Ron Ford
Aim Hi
May 26, June 23, July 28, 2018
A Class B Class C Class
Brad Hennebert
Rich Winters
John Winters
Ron Bretz
Jeff Krause
Jeff Krause
Scott Bowman
Terry O'Connell
Ryan Gilletly
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jonathan Mahaffey Brad Hennebert N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Rich Winters Brad Hennebert
Madriver Armory And Range
May 26, June 23, July 28, 2018
A Class B Class C Class
Darin King
Patrick Kennedy
Tim Rouse
Phil Drenik
Ronald Bretz
Craig Stockton
Lloyd Hill
Katlyn Damon
Robert Kirkham
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Kenneth Beatty Darin King Brenda King
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Katlyn Damon Patrick Kennedy Patrick Kennedy
BDC Gun Room
May 20, June 24, July 15, 2018
A Class B Class C Class
Gabe Schuetzner
Aaron Armentrout
Martha Grafton
Jesse Smith
Ronald Kinman
Gary Wayland
Randy Milam
James Hines
Kevin Posey
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Martha Grafton Gabe Schuetzner Martha Grafton
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Rickey Howell Martha Grafton
Cypress Creek Indoor Range
May 19, June 23, July 21, 2018
A Class B Class C Class
Randy Nash
Greg Greenhill
N/A
John Moody
David Ferson
N/A
Jim Watson
Keith Webster
Jack Belew
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
George Jones, Jr. Randy Nash Beth Moody
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Jack Irby Randy Nash Wesley Poe
Trigger Time Indoor Shooting Range, Inc.
May 19, June 16, July 21, 2018
A Class B Class C Class
Scott Watkins
Brad Shirley
N/A
Josh Ray
Jake Easley
N/A
Jason Barham
Robin Haygood
Danny Mahaffey
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Danny Mahaffey Scott Watkins Robin Haygood
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Sarah Thompson Danny Mahaffey Brad Shirley
The Gun Guys
May 19, June 16, July 21, 2018
A Class B Class C Class
Wayne Leatherberry
John Abshier
Herman Bolte
Mike Olyphant
Rick Uht
Shawn Moll
Tim Van Leiden
Al Bowman
Joe Rogers
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Kay Ediger Troy Hamm Jane Bolte
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A John Abshier Herman Bolte
Lynchburg Arms
May 13, June 10, July 8, 2018
A Class B Class C Class
Ken Price
Kendall Knight
Ken Modica
Gary Gallion
Judy Gallion
Tim Cotter
Greg Mitchell
Rick Warner
John Simpson
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Vinny Barile Ken Price Heather Bowen
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Jack Knight Ken Price Ken Price
Hunter's Hollow
May 12, June 9, July 14, 2018
A Class B Class C Class
Scott Watkins
Michael Wilbanks
Roy Johnson
Harlan Slocum
Brad Shirley
Jake Easley
Danny Mahaffey
Robin Haygood
Jerry Guilambo
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Jake Easley Brad Shirley Linda Mahaffey
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Danny Mahaffey Michael Wilbanks
Range USA
May 12, June 9, July 14, 2018
A Class B Class C Class
Jefferson Campbell
Paul Kundrick
Chad Rogers
Austin Oliver
Jeff Chism
Joe Harper
Morris Baurland
Mark Craig
Mary Jean Hall
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Austin Faught Paul Kundrick Mary Jean Hall
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Paul Kundrick Gilbert Knapp
J And J One Stop Gun Shop
May 12, June 16, July 21, 2018
A Class B Class C Class
William Rich
Barrow Fleetwood
Doc Coumbs
Louis Miceli
Paul Harriman
Tommy Kirk, Jr.
Harold Wilbur
Henley Burton
Mitt Tidwell
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Steve Gailbreath Steve Gailbreath Jennifer Gebeau
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Doc Coumbs Dan Henson
J And J One Stop Gun Shop
May 12, June 16, July 21, 2018
A Class B Class C Class
William Rich
Barrow Fleetwood
Doc Coumbs
Louis Miceli
Paul Harriman
Tommy Kirk, Jr.
Harold Wilbur
Henley Burton
Mitt Tidwell
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Steve Gailbreath Steve Gailbreath Jennifer Gebeau
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Doc Coumbs Dan Henson
Bristlecone Shooting, Training & Retail Center
May 11, June 22, July 13, 2018
A Class B Class C Class
Chris Randall
Jeff Hinson
Scott Starks
Richard Bristol
Christina Manna
Lori Taylor
David Beers
Scott Schomer
Howard DeJong
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Dan Ator Chris George Christina Manna
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Christina Manna Chris Randall Ronnie Masters
CrossRoads Shooting Sports
May 3, June 7, July 12, 2018
A Class B Class C Class
Todd Howell
Ethan Settle
Ben Blair
Chris Stahowick
Troy Duff
John Hayes
Max Simmons
Pam Heinze
Randy Cameron
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Vikram Navale Todd Howell Pam Heinze
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
Max Simmons Troy Duff Todd Howell
National Range & Armory
May 2, May 9, May 16, 2018
A Class B Class C Class
Matt DeWire
Greg Snyder
William Zaidel
Glenn Currinder
Mike Strunk
Steve Smith
Thomas Quiggle
James Updyke
Gary Layton
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Glenn Currinder Greg Snyder Heatehr Hiller
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Dennis Marshall Darryl Swift
National Range & Armory
May 2, May 9, May 16, 2018
A Class B Class C Class
Matt DeWire
Greg Snyder
William Zaidel
Glenn Currinder
Mike Strunk
Steve Smith
Thomas Quiggle
James Updyke
Gary Layton
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Glenn Currinder Greg Snyder Heather Hiller
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Dennis Marshall Darryl Swift
Bullseye Marksman
May 1, May 15, May 29, 2018
A Class B Class C Class
Jason Smith
Tom Fariss
Jonathan Hopkinson
Ginger Harlow
John O'Connor
Camille Brown
Gordon Amisano
Bob Morris
Ken Harn
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Bob Morris Tom Fariss Ginger Harlow
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Tom Fariss Tom Fariss
Diamondback Shooters
April 28, May 26, June 23, 2018
A Class B Class C Class
Randy Olson
Joe Durnbaugh
N/A
Mike Brown
Ty Grobe
N/A
Travis Tonn
Steve Wayne
Terry Binkley
Pistol Winner Unlimited Winner 1st Place Lady
Joshua Hall Joe Durnbaugh N/A
1st Place Junior 1st Place Senior 1st Pocket GLOCK
N/A Randy Olson Caleb Schmerge
Sharp Shooters USA
April 28, June 2, June 23, 2018
A Class B Class C Class
Jay Mielnik
Jonathan Hopkinson
Chris Anderson
Robert Rodriguez